Lifestyle, czyli o tym się mówi

Nowe oblicze Greya – kto zaprojektował suknię ślubną Any?

suknia ślubna

Przed nami ostatni rozdział opowieści o bogatym przystojniaku z problemami i jego skromnej narzeczonej. Nowe oblicze Greya zwieńczy związek tych dwoje zakochanych, a to wszystko na ekranach kin tuż przed Walentynkami. Bez wątpienia ślub jest jednym z głównych wątków trzeciej części Greya. I choć premiera kinowa jeszcze się nie odbyła, suknia głównej bohaterki już stała się niemałą sensacją. Kto zaprojektował suknię ślubną Any?

Nowe oblicze Greya

Nowe oblicze Greya to trzecia część historii Christiana Greya i Anastasii Steele. Grey stał się fenomenem na skalę światową, gdy E.L. James wydała swoją książkę. Nagle cały świat zapragnął poznać mroczne strony bogatego i przystojnego faceta. Nic dziwnego, że powstała ekranizacja. Za nami dwie odsłony kinowe. Miliony fanów czekają na tą ostatnią. Zbliżamy się do premiery Nowego oblicza Greya, która w Polsce odbędzie się 9 lutego. Przypomnijmy, że w poprzedniej części doszło do bajkowych zaręczyn pary. Czy ich ślub będzie równie spektakularny? O tym przekonamy się już wkrótce. W ostatniej części Greya odbędzie się ślub, więc temat, który najbardziej interesuje kobiety stała się suknia ślubna Anastasii Steele.

Kto zaprojektował suknię  ślubną Any?

Nowe oblicze GreyaSuknia ślubna Any, którą możemy dostrzec w filmowym zwiastunie, to dzieło Monique Lhuillier. Artystka jest filipińsko-amerykańską projektantką mody ślubnej. Jej suknie to zwykle przepiękne dzieła z koronki, niezwykle romantyczne i dziewczęce. Idealnie wpadają w gusta  pań, które są zwolenniczkami tradycyjnych sukien ślubnych. Ręcznie tkane koronki nie należą do najtańszych. Ceny sukien ślubnych Lhuillier zaczynają się od 3500 tys. dolarów. Projektantka ma salony mody ślubnej w całej Europie czy w Ameryce. Suknia Any z filmu Nowe oblicze Greya to także propozycja z koronki, w kształcie syrenki, podkreślająca kobiecą figurę. Suknię zdobi także długi tren, który całości nadaje eleganckiego wykończenia. Mimo skromnego stylu, nie można odmówić  sukni uroku i kobiecości. Być może model trafi do oficjalnej sprzedaży i każda przyszła panna młoda będzie mogła poczuć się niczym bohaterka filmowa.

Katarzyna Antos

 

 

 

 

Komentarze (4)

Mindi

6 lat temu

Suknia jest bardzo piękna, z przyjemnością chociaż przymierzyłabym ją 🙂 Wierzę, że wiele panien, które planują wyjść za mąż będą marzyły o takiej kreacji.

dulcynea

6 lat temu

Piękna suknia skromna i kobieca .
Sukienka syrenki ostatnio mi się coraz bardziej podoba.
Każda tradycjonalistka chciałaby wystąpić na swoim ślubie w sukni jak z filmu 🙂

Zostaw komentarz