Life Style

Grey powraca, czyli Nowe oblicze Greya

Nowe oblicze Greya

źródło: screen z YouTube

Fenomen 50 twarzy Greya zapoczątkował ogromne zainteresowanie nie tylko czytelników tego rodzaju literatury, ale także producentów filmowych. Po dwóch częściach historii wyjątkowej miłości Anastasii i Christiana, przyszła pora na zapowiedź trzeciej, filmowej odsłony. Jakie będzie Nowe oblicze Greya?

Wszystkie oblicza Greya

Kobiety na całym świecie zainteresowały się bohaterem, jakim jest Grey. Młody, przystojny, bogaty, ale mający problem ze swoją trudną przeszłością mężczyzna nie tylko czaruje i uwodzi, ale także wzbudza strach. Skrajnych emocji wokół książki jak i adaptacji filmowych nie brakuje. Historia jak z Kopciuszka, ale bardziej współczesna i brutalna, na dodatek okraszona erotyką. Być może właśnie to połączenie okazało się kluczem do globalnego sukcesu. E.L. James, czyli autorka trylogii o Grey’u zawojowała świat. I nikt nie spodziewał się, że powieść erotyczna osiągnie taki sukces. Mogliśmy zobaczyć już dwie zekranizowane części. W ostatnim filmie, który do polskich kin wszedł w lutym 2017, Grey oświadczył się Anie. Nie obyło się bez sensacyjnych wątków, a perełką na ekranie okazała się Dakota Johnson, która odgrywa rolę Any. Jamie Dornan pozostał nieco w tyle, robiąc za chcąc nie chcą ładne tło. Zobaczyliśmy już niejedno oblicze Greya, czy tym razem Szary czymś nas zaskoczy? Miłośnicy trylogii wiedzą, czego mogą się spodziewać. I jak przy poprzednich częściach, producenci ponownie spodziewają się tłumów w kinach.

Nowe oblicze Greya

Nowe oblicze Greya to trzecia część serii E.L. James. Fifty Shades Freed to oryginalny tytuł filmu. Głównym wątkiem jest w nim ślub bohaterów. Ale historia nie będzie przypominać słodkiej bajki. W końcu to melodramat, a nie typowa komedia romantyczna. W życiu Any znowu pojawi się jej były szef, który będzie ją prześladować. Christian zaś odkryje, co łączy go ze wspomnianym stalkerem. Z pewnością nie zabraknie emocji, nieoczekiwanych sytuacji i namiętnych scen. Premiera filmu jest zaplanowana na Walentynki 2018. Dokładana data polskiej premiery kinowej to 9 luty. Producenci nie przypadkowo wybrali właśnie ten czas. Poprzednie części również wychodziły w tym okresie i przyniosły wielkie zyski. Przypomnijmy, że w filmie gra znana piosenkarka – Rita Ora. Nowe oblicze Greya to jednocześnie zakończenie miłosnej historii. Miłośników Szarego zapraszamy więc do kin. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun film.

Czytałyście Greya? Wybieracie się do kina na Nowe oblicze Greya?

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

linea

5 lat temu

Czytałam pierwszą część i oglądałam pierwszy odcinek filmu. Koleżanka podsunęła mi książkę i płytę. Jak dla mnie nic nadzwyczajnego. Czytałam ciekawsze książki w tematyce erotycznej, nawet jedna czeka jeszcze w kolejce 🙂

dulcynea

5 lat temu

Nie jestem miłośniczką Greya.
Nie czytałam żadnej z wydanych książek , moje koleżanki czytały i bardzo mnie zachęcały .
W kinie też nie byłam , jedynie kupiłam sobie ścieżkę dźwiękową , która bardzo mi się podobała.
Ale nowy film i to w tym okresie z pewnością będzie miał ogromną widownię.

Zostaw komentarz