Miłość i związki

5 cech kobiety, które doceni każdy facet – sprawdź, czy je masz!

cechy kobiety

Związki to połączenie nie tylko danych osób, ale ich cech charakteru i osobowości. Szukamy takich ludzi, którzy mają konkretne cechy. Wówczas okazują się dla nas atrakcyjne. I choć każdy ma swój typ, pewne zachowania praktycznie zawsze robią wrażenie. Już dziś sprawdź, czy masz 5 cech kobiety, które doceni każdy facet.

Potrafisz wspierać innych

Wsparcie to nieocenione zachowanie w związku. Podejmujemy przecież różne życiowe decyzje, spotykają nas problemy, więc potrzebujemy wsparcia drugiej osoby, niekoniecznie materialnego, ale psychicznego. Facet doceni dobre słowo od kobiety. Będzie wiedział, że ma na kogo liczyć, tym bardziej w trudnych chwilach. Jeśli potrafisz wspierać innych, to z pewnością obdarzysz takim wsparciem swojego faceta.

Zarażasz uśmiechem

Pozytywnie nastawieni do życia ludzie przyciągają do siebie innych. Kobieta, która chodzi uśmiechnięta, będzie bardziej atrakcyjna dla mężczyzny, niż wiecznie obrażona dama. Radość można wyczuć na kilometr, więc warto ją okazywać. Uśmiech nic nie kosztuje, a poprawia nastrój ludziom wokół nas.

Masz własne zdanie

Jeśli masz własne zdanie i nie boisz się go pokazać to bardzo dobrze o tobie świadczy. Każdy człowiek ma prawo do wyrażania swojej opinii. Możesz nie zgadzać się z facetem i nie chodzi tu o dziecinne strzelanie focha, ale przedstawienie swoich argumentów i opinii. Mądry facet zawsze doceni kobietę, która ma coś do powiedzenia.

Posiadasz zainteresowania

Ludzie posiadający pasje są interesujący i bardzo pociągający. Faceci uwielbiają kobiety, które mają zainteresowania. Robią w życiu coś ciekawego poza pracą i wizytami u kosmetyczki. W końcu nie możesz wpatrywać się non stop w faceta, zapominając o swoim życiu. Dlatego rób, to co kochasz – nie rezygnuj ze swoich pasji i marzeń.

Kultura osobista nie jest ci obca

kobietyKobiety oczekują od mężczyzn wysokiej kultury osobistej, co nie znaczy, że panowie nie mają takich oczekiwań względem pań. Oczywiście, że pragną, by kobieta wiedziała, jak powinna zachować się w danej sytuacji, na rodzinnym obiedzie, pogrzebie czy weselu. Dobre wychowanie zawsze robi ogromne na innych. Kultura osobista to nasza wizytówka i warto o tym pamiętać, gdziekolwiek się znajdujemy.

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

Irena

5 lat temu

Te cechy zawsze przyciągają mężczyzn.
Moja pasją jest fotografia i nie trudno zauważyć, że mężczyźni zwracają na mnie uwagę chociażby podczas mojej „pracy”. Często zamiast przyglądać się na obiekt, który ja fotografuję „gapią” się na mnie, wzbudzam ich zainteresowanie. Podoba im się to, że robię to z pasją 🙂
Poza tym uśmiech mało kiedy schodzi z mojej twarzy… lubię się uśmiechać 🙂
Lubię pomagać innym, jestem pełna empatii, mam swoje zdanie i pewnie, że jestem kulturalna 🙂

Mindi

5 lat temu

Nie wiem czy jestem dość obiektywna, ale wydaje mi się, że posiadam tych pięć pożądanych przez mężczyzn cech. Choć z tego co obserwuję to może są to cechy pożądane ale zainteresowanie mężczyzn przyciągają kobiety zupełnie innego charakteru.

Zostaw komentarz