przyciąga facetów

W sytuacji zauroczenia czy zakochania zwykle mowa o dziwnym przyciąganiu i chemii, która łączy dwoje ludzi. Coś ich do siebie przyciąga, lecz nie zawsze potrafimy to określić i jasno wytłumaczyć. Być może właśnie zastanawiasz się nad tym faktem. Czy masz to coś, co przyciąga facetów?

Szczery uśmiech

Bez uśmiechu nie podchodź do ludzi – takie hasło powinno być reklamowe dosłownie wszędzie. Uśmiech sprawia bowiem, że od razu wyglądamy bardziej przyjaźnie, ufnie i atrakcyjnie. Szczery uśmiech jest fantastyczną ozdobą, uzupełnia braki w makijażu czy niweluje skutki ingerencji wiatru w nową fryzurę. I uwierz na słowo, albo nie, ale przyciąga facetów niczym magnes.

Miłość w sobie

Co się za tym kryje? Na pewno pozytywne nastawienie do ludzi i świata. Dużo empatii, radości i rzecz jasna miłości. To również wielka miłość do tego, co robisz w życiu, twojej pracy oraz pasji. Ludzie mający w sobie wielkie pokłady uczuć naturalnie przyciągają innych. Wydają się bardziej empatyczni i przyjaźni.

Pewność siebie

Zdecydowanie bardziej przyciągające są osoby, które wyróżniają się wysoką pewnością siebie. Takie osobowości są znacznie bardziej dostrzegane niż szare myszki, stojące gdzieś w kącie. Pewność siebie ułatwia nam kontakty, także z płcią przeciwną. Warto to wykorzystać w kontaktach z facetami.

Życiowe cele

Osoby, które mają życiowe cele, są pozytywniej postrzegane. Zauważmy, że ambitni i otwarci na nowe wyzwania zwykle otaczają się dużą ilością osób. To również potrafi przyciągnąć faceta. Jako kobieta, powinnaś mieć w swoim życiu jakiś cel, do którego dążysz.

Łatwy kontakt z innymi

Otwarta postawa, uśmiech oraz pewność siebie ułatwiają komunikację. Jeśli nie mamy problemów z poznaniem nowych osób, czujemy się dobrze w towarzystwie innych ludzi, będziemy ich do siebie przyciągać. Łatwy kontakt z innymi to bardzo przydatna cecha, szczególnie, jeśli chcemy poznać mężczyznę.

Inteligencja

W tej kwestii moglibyśmy dodać także poczucie humoru, dystans i mądrość. Inteligencja jest niezwykle ważna. Chyba, że facet szuka pustej lali, która nic sobą nie reprezentuje. Skupmy się jednak na facetach, którzy rzeczywiście poszukują życiowej partnerki. Inteligencja jest niczym uroda. Jej posiadanie pomaga w wielu rzeczach.

Talent

Każda z nas ma jakiś talent. Czy to do gotowania, malowania czy może do perfekcyjnej jazdy samochodem. Kobiety, które mogą się pochwalić wyjątkowymi umiejętnościami są bardziej interesujące dla faceta. Jesteś w czymś dobra? Pochwal się tym, a zyskasz w oczach mężczyzny, którego chcesz do siebie przyciągnąć.

Wyczucie stylu

miłośćDla mężczyzn istotny jest wygląd, ale dla nas również. Wyczucie stylu to dość indywidualna kwestia, gdyż każda z nas ma swoje modowe i urodowe preferencje. Ale warto dbać o siebie, ponieważ nasz wygląd nas reprezentuje. A piękna, zadbana kobieta stanowi zachętę do jej głębszego poznania.

Katarzyna Antos