Miłość i związki

7 elementów, które zapewnią ci powodzenie u facetów

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, dlaczego nie masz powodzenia u mężczyzn? Koleżanki wciąż pozostają otoczone wianuszkiem facetów, a ty wciąż masz status singielki? Być może twoja obecna sytuacja wynika z tego, że nie potrafisz wykorzystywać tego, co posiadasz. Z pomocą przychodzimy my i wyróżniamy 7 elementów, które zapewnią ci powodzenie u facetów. Nie wierzysz? Przekonaj się sama!

Pewność siebie

Punkt pierwszy, czyli pewność siebie. Sprawdza się wszędzie, podczas rozmowy o pracę czy podrywu. Nie ma lepszego dodatku, no może poza uśmiechem i nową sukienką. Pewna siebie kobieta od razu wydaje się być atrakcyjna w oczach mężczyzny. I nie chodzi nam o zarozumiałość, ale autentyczną świadomość swojej wartości. Wiem, co jestem warta i jestem z tego dumna – z takim podejściem powinnaś poznać facetów. Szara myszka niech się chowa!

Asertywność

Idziemy dalej, a tam asertywność. Dlaczego znalazła się na naszej liście? Odpowiedź jest bardzo prosta. Musisz umieć, powiedzieć nie i wyrazić swoje zdanie. Nie możesz być wiecznie uległą kobietą, która nie ma nic do powiedzenia w kontaktach z facetami. Mężczyźni potrafią docenić panie, które wiedzą czego chcą i potrafią wyrazić swoją opinię. Ona wcale nie musi zgadzać się z ich przemyśleniami. Nie bój się być asertywna, działaj w zgodzie z sobą, a nie pod dyktando innych.

Klasa

Klasa a nie kasa, otóż to! Kobieta z klasą jest niczym dama – zawsze elegancka, kulturalna i urocza. Czaruje mężczyzn nie tylko swoim wyglądem, lecz także zachowaniem. Kto, jak nie kobiety potrafią pokazać prawdziwą klasę. Staraj się być właśnie taką kobietą. Nie musisz ubierać się u projektantów, by mieć klasę, to coś więcej niż ciuchy i torebki, to charakter i styl bycia.

Priorytety

Każdy ma swoje priorytety, jak rapowała Paktofonika, więc posiadają je także kobiety. Życiowe wartości są ważne. Pokazują, jakimi jesteśmy ludźmi, co jest dla nas ważne. Kobiety, które mają swoje priorytety, zyskują w oczach mężczyzn. Jednak istotna jest nie tylko praca, nigdy o tym nie zapominają.

Tajemniczość

To, co tajemnicze jest bardziej pożądane i pociągające. Kobiety, które roztaczają wokół siebie pewną aurę tajemniczości, tylko zachęcają do jej odkrycia. Warto dać facetowi szansę, by mógł krok po kroczku nas poznać. Warto przecież czekać na najlepsze, więc bądź tą najlepszą opcją.

Pasje

Życiowe pasje wzbogacają nas samych i nasze otoczenie. Tacy ludzie są bardziej interesujący, a więc i atrakcyjni. Chcesz być nudziarą, którą jedynym hobby jest chodzenie do kosmetyczki. Zacznij coś robić, a odkryjesz, że nagle świat jest ciekawszy i piękniejszy. Uwierz, że faceci też to dostrzegą, a w nim wspaniałą kobietę z pasją, czyli ciebie!

Siła

powodzenieKobieca siła to coś pięknego. Nie mamy na myśli ciosu, jakim jest prawy sierpowy, ale coś znacznie bardziej cenniejszego. Siła kobiety polega na jej wewnętrznej determinacji, radzeniu sobie w trudnych chwilach i nie poddawaniu się. Kobieta o wielkiej sile jest odważna, a to imponuje facetom.

Katarzyna Antos

Komentarze

Irena

4 lata temu

Myślę, że większość mężczyzn ceni sobie te właśnie cechy charakteru. Lubią też sami zdobyć kobietę, takie zbyt natarczywe i biegające za nimi mają zdecydowanie mniejsze szanse niż tajemnicza kobieta z klasą.
Gdy zaczęłam spotykać się z moim mężczyzną, kręciło się przy nim kilka kobiet. Ja pozwoliłam, aby on sam mógł o mnie zawalczyć, pozostawiając ruch po jego stronie. A jednocześnie byłam dosyć niedostępna i tajemnicza.

Zostaw komentarz