Miłość i związki

3 rzeczy, które faceci ubóstwiają w kobietach

faceci ubóstwiają

Co takiego kochają w nas faceci? Długie włosy, ponętne usta czy może duży biust? Inteligencję, wdzięk czy niepowtarzalny styl? Lista z pewnością nie ma końca, ale my postanowiłyśmy zanalizować mniej oczywiste aspekty kobiecego zachowania. Poznajcie 3 rzeczy, które faceci ubóstwiają w kobietach!

Być kobietą podziwianą

Kobiety mają w sobie to coś, co faceci podziwiają z wielkim uśmiechem na twarzy. W dodatki każda z pięknych pań jest niepowtarzalna, wyróżnia się stylem i oczywiście charakterem. W końcu nudno było na świecie, gdyby chodziły po nim same blondynki czy rudowłose niewiasty. Być kobietą podziwianą i adorowaną jest z pewnością miło i przyjemnie. Zawsze komplementy działają na kobiety niczym balsam. Chyba że, któraś z pań rzeczywiście nie potrafi ich przyjmować, ale to już kwestia indywidualnych przypadków. Panowie z kolei widzą w nas nie tylko chodzący biust czy ładne oczy. Potrafią dostrzec takie rzeczy, które być może dla nas kobiet zupełnie nic nie znaczą. Co takiego widzą faceci?

Chwila piękna

Co kobieta robi po wstaniu z łóżka? Robi makijaż – to prawidłowa odpowiedź. Śniadanie zawsze może poczekać, kawę wypije się w pracy czy w drodze, ale wyjście z domu bez makijażu to dla większości kobiet ostateczność. Faceci uważają, że obserwowanie malującej się kobiety może być całkiem seksowne. Dla mężczyzn sztuka makijażu jest wciąż nieodkrytą tajemnicą. A obserwując, mogą jedynie zrozumieć, że dla piękna trzeba poświęcić chwilę, czasem nawet dłuższą. Zaś najlepszy jest efekt końcowy. Finalny makijaż na niejednym facecie zrobi wrażenie, więc warto się postarać, chociażby dla słów – „zawsze wyglądasz pięknie i kwitnąco”!

W uroczym pośpiechu

Kobieta biegnąca na spotkanie? We współczesnym pośpiechu i roztargnieniu to normalny widok. Faceci ubóstwiają moment, kiedy ich wybranka podbiega do nich. Furorę robią buty na obcasie. Tylko kobiety potrafią biegać w szpilkach niczym zawodowe biegaczki. Robią to uroczo i zawsze z klasą, jak przystało na kobiety. Jak się okazuje, nawet lekko spóźnione i w biegu możemy być ubóstwiane.

Niewinna poza

seksowneCo jeszcze ubóstwiają faceci? Panowie uwielbiają patrzeć na kobiety, które siedzą z przykurczonymi nogami. Taka postawa świadczy o niewinności, może nawet zamknięciu w sobie i tajemniczości. Mężczyźni mają wówczas ochotę poczuć się jak prawdziwi faceci, marzą o przytuleniu i pocałowaniu kobiety. Chcą się o nią zatroszczyć. Nie mamy nic przeciwko temu, by panowie częściej nas przytulali. W końcu idzie zima, więc przyda się trochę dodatkowego ciepła oraz czułości, prawda?

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz