Miłość i związki

Czego kobieta potrzebuje w związku?

w związku

Kobieta ma swoje oczekiwania co do związku. Posiada także potrzeby, które powinny zostać zaspokojone. Wtedy przychodzi poczucie spełnienia i satysfakcji, również z relacji, w jakiej się znajduje. Czego kobieta potrzebuje w związku? Poznajcie kilka niezwykle ważnych aspektów dotyczących związku.

Docenienia

Każda kobieta tego potrzebuje. Bycie docenianą daje niesamowite poczucie tego, że jesteśmy potrzebne drugiej osobie. Docenienie sprawia, że mężczyzna widzi nasze starania, zauważa pasje oraz to, co wnosimy do związku. Poza tym, kobiety uwielbiają komplementy i słowa uznania. Kobieta to przecież nie tylko kochanka, ale przede wszystkim partnerka, być może na całe życie.

Czasu dla siebie

Potrzebujemy przestrzeni. Nawet będąc w związku, musimy mieć czas tylko dla siebie. Własna przestrzeń i czas na spełnianie marzeń oraz rozwijanie zainteresowań to bardzo ważne elementy naszej osobowości. Możemy szalenie się kochać, ale każde z partnerów powinno mieć coś swojego, co cały czas może doskonalić. Jeśli więc kobieta zaczyna nowy związek, nie może rezygnować z rzeczy, które kocha robić.

Zaufania

Bez zaufania nie ma prawdziwej relacji, ani miłości. Zaufanie buduje się na przestrzeni czasu i wspólnych doświadczeń. Nie można kochać, jeśli się nie ufa. Dlatego my kobiety pragniemy zaufać i chcemy, by partner również nam ufał. Tego zdecydowanie oczekujemy będąc w związku.

Poczucia bezpieczeństwa

Oprócz zaufania, to poczucie bezpieczeństwa jest kluczowe w związku. Kobieta pragnie czuć się pewnie i bezpiecznie u boku mężczyzny. Musi wiedzieć, że może polegać na nim w każdej sytuacji. A w życiu dotykają nas przecież różne problemy. Potrzeba bezpieczeństwa jest jedną z najważniejszych, dlatego warto o nią zadbać.

Zapewnienia, że facet się stara

czego potrzebujeKobieta może wnieść dużo do związku. Będzie się starać, dbać o faceta i pielęgnować relację, by rozwijała się jak najlepiej. Ale bez takiej odpowiedzi od faceta, bez jego starań, taki związek nie ma najmniejszego sensu. Związek polega na tym, że partnerzy wnoszą w niego tyle samo. Oboje powinni się starać i rozwijać to, co ich połączyło. Miłość jest chłonna jak gąbka, więc nie można pozwolić na to, by uczucie wyschło.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz