premiery nie będzie

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Oficynka ufundowała trzy egzemplarze powieści Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Premiery nie będzie.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Trwają próby do Balladyny. Napięcie między reżyserem a aktorami rośnie. Premiera za dwa tygodnie. Aby przełamać impas, wszyscy wyjeżdżają na Mazury do domku reżysera, by tam poprawić relacje między sobą i przygotować spektakl. Wyjazd niespodziewanie przerywa śmierć aktorki Joanny Karaś. Kto stoi za tym morderstwem?

REKLAMA

Małgorzata Sobieszczańska – jest pisarką, scenarzystką i byłą dziennikarką. Pracowała między innymi w radiu TOK FM, stacji Canal+, TVN, TVP, miesięczniku „Cinema”. Autorka scenariuszy do seriali telewizyjnych i słuchowisk radiowych. Za scenariusz do filmu Zgoda otrzymała nagrodę w konkursie Script Pro, sam film został nagrodzony w Locarno, Montrealu i w Gdyni. Zagrała Mewę w głośnym filmie Agnieszki Smoczyńskiej „Córki dancingu”. Pierwsza książka Małgorzaty Sobieszczańskiej „Z ostatniej chwili” została nominowana do nagrody Wielkiego Kalibru i otrzymała we Wrocławiu nagrodę za debiut. Autorka bestsellerowych książek „Kilka dni lata” oraz „Drugi koniec świata”.

Wygraj powieść Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Premiery nie będzie!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Premiery nie będzie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Kto zabił Joannę Karaś? Skorzystaj z własnej kreatywności i odpowiedź pokrótce uzasadnij.

  • Jaką książkę, która ukazała się nakładem Oficynki, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Premiery nie będzie. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 26.12.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Premiery nie będzie”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 26.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Premiery nie będzie jest Oficynka.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez redakcję serwisu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ