Kultura Styl życia

Wygraj powieść Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Premiery nie będzie!

premiery nie będzie

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Oficynka ufundowała trzy egzemplarze powieści Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Premiery nie będzie.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Trwają próby do Balladyny. Napięcie między reżyserem a aktorami rośnie. Premiera za dwa tygodnie. Aby przełamać impas, wszyscy wyjeżdżają na Mazury do domku reżysera, by tam poprawić relacje między sobą i przygotować spektakl. Wyjazd niespodziewanie przerywa śmierć aktorki Joanny Karaś. Kto stoi za tym morderstwem?

Małgorzata Sobieszczańska – jest pisarką, scenarzystką i byłą dziennikarką. Pracowała między innymi w radiu TOK FM, stacji Canal+, TVN, TVP, miesięczniku „Cinema”. Autorka scenariuszy do seriali telewizyjnych i słuchowisk radiowych. Za scenariusz do filmu Zgoda otrzymała nagrodę w konkursie Script Pro, sam film został nagrodzony w Locarno, Montrealu i w Gdyni. Zagrała Mewę w głośnym filmie Agnieszki Smoczyńskiej „Córki dancingu”. Pierwsza książka Małgorzaty Sobieszczańskiej „Z ostatniej chwili” została nominowana do nagrody Wielkiego Kalibru i otrzymała we Wrocławiu nagrodę za debiut. Autorka bestsellerowych książek „Kilka dni lata” oraz „Drugi koniec świata”.

Wygraj powieść Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Premiery nie będzie!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Premiery nie będzie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Kto zabił Joannę Karaś? Skorzystaj z własnej kreatywności i odpowiedź pokrótce uzasadnij.

  • Jaką książkę, która ukazała się nakładem Oficynki, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Premiery nie będzie. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 26.12.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Premiery nie będzie”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 26.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Premiery nie będzie jest Oficynka.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez redakcję serwisu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz