udany seks

Mężczyźni pragną zaskakiwać swoje kobiety, sprawiając im tym samym przyjemność. Każdy facet chce jak najlepiej wypaść w oczach swojej wybranki.  Z myślą o mężczyznach, którzy lubią swoim kobietom fundować miłe niespodzianki, przygotowałyśmy krótkie zestawienie. Przedstawiamy 5 rzeczy, którymi mężczyzna może pozytywnie zaskoczyć kobietę w łóżku.

Maraton pocałunków                         

Leżycie razem w łóżku? Jest przed lub po seksie? A może tego wieczoru nie będziecie go uprawiać, bo ona ma okres? Zafunduj jej maraton pocałunków. Kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna zaczyna je całować. A gdy ta przyjemność trwa długo, bardzo długo, są w siódmym niebie. Do pocałunków z języczkiem nie trzeba chyba przekonywać żadnego mężczyzny.  Maraton pocałunków można wzbogacić o pocałunki w szyję, kark i dekolt.  Podczas gdy wasze języki są splecione, możecie gładzić się po całym ciele, co jest szalenie podniecającą perspektywą.

5 rzeczy, którymi mężczyzna może pozytywnie zaskoczyć kobietę w łóżku. Czułe objęcia

Oglądacie razem film? A może przed chwilą zakończyliście namiętny seks? Pokaż jej, że jesteś prawdziwym mężczyzną i przygarnij ją do siebie zdecydowanym ruchem, po czym nie wypuszczaj z objęć. Możesz objąć  jej ramiona, talię, pośladki  lub obejmować ją pod biustem. To całkiem przyjemna perspektywa dla obojga partnerów. Tworzy atmosferę bliskości,  buduje poczucie bezpieczeństwa i jest bardzo erotyczna, zwłaszcza gdy obydwoje leżycie nago.

Splecione ręce podczas seksu

Kobiety spodziewają się różnych rzeczy ze strony swoich partnerów, ale rzadko która myśli o tym, że facet podczas seksu zdecyduje się na tak romantyczny gest i splecie z nią palce u rąk, np. podczas całowania w usta, szyję i dekolt.

Pocałunki w szyję połączone z komplementami

Pocałunki w szyję są bardzo erotyczne i rozgrzewają kobiety. Nic dziwnego, że lubimy, gdy właśnie tam lądują usta mężczyzny.  Podczas pocałunków w szyję jest nam tak przyjemnie i błogo, że nie spodziewamy się kolejnych miłych rzeczy, w tym komplementów.  Miłe wyznanie podczas całowania szyi, np.  jesteś piękna/masz cudowną figurę/wyglądasz apetycznie/jesteś taka zmysłowa mają niesamowitą moc.

Seks o poranku lub powtórka w środku nocy

Kobiety nie potrzebują czasu na regenerację.  Po tym, jak mężczyzna odzyska siły, wiele ma ochotę na małą powtórkę. Seks o poranku lub powtórka w środku nocy, gdy na chwilę się przebudzicie, to niezwykle podniecająca perspektywa. Nic dziwnego, że większość kobiet nie odmawia i z przyjemnością kocha się dalej.  Warto jednak pamiętać, że kobietę trzeba za każdym razem rozgrzać, chociażby namiętni pocałunkami połączonymi  z delikatnym dotykaniem piersi, aby seks był dla niej przyjemny, a nie bolesny.