Seks

Spontaniczny seks

spontaniczny seks

Żyjemy w czasach, w których o seksie mówi się bez większego skrępowania. Ma to niewątpliwie swoje plusy, niemniej nie wszystko to, co ukazują kolorowe czasopisma, ma pozytywny wpływ na nasze życie erotyczne.  Seks został odarty ze swojej spontaniczności i towarzyszącej mu przyjemności. Dla mężczyzn coraz częściej jest źródłem stresu i kolejnym polem, na którym muszą się wykazać.  Czym jest spontaniczny seks? Wbrew pozorom nie chodzi nam o erotyczne igraszki z przypadkową osobą, ale o sam przebieg pieszczot. Skorzystaj z naszych porad, pozbądź się stresu i na nowo odkryj przyjemność płynącą z seksu.

Nierealne oczekiwania wobec seksu stawiane przez media

Przeciętny mężczyzna ma coraz mniejszą ochotę na seks, a wszystko to przez stres, jaki generują media. Czytając kolorowe czasopisma, niejeden facet może się załamać. Musi bowiem uprawiać seks w co najmniej kilku różnych pozycjach podczas każdego zbliżenia. Dobrze, żeby za każdym razem wybierał inne miejsce do erotycznych igraszek. Najlepiej dostarczał partnerce kilku orgazmów, jeden po drugim.  Dobrze, aby przetestował w łóżku wszystko, co możliwe. Udany stosunek powinien trwać długo. Wszystko to sprawia, że mężczyzna pada pod ciężarem oczekiwań stawianych mu przez kolorowe magazyny. Zamiast cieszyć się, że może dotknąć kobietę, która go od dawna pociąga, stresuje się, że zrobi coś nie tak i zostanie źle oceniony.

Spontaniczny seks jest najlepszy

Faceci powinni jednak pamiętać, że ideał seksu lansowany przez media nijak ma się do rzeczywistości. Wiesz, że kobieta jest najbardziej zadowolona z erotycznych igraszek wtedy, gdy idzie do łóżka z ukochanym mężczyzną? Nie ma tutaj znaczenia wielkość jego penisa, umiejętności techniczne, lecz czułość, namiętność i silny pociąg fizyczny. Najlepszy seks to ten spontaniczny, w którym nie przejmujesz się, czy twoje ciało wygląda idealnie, nie martwisz się tym, jak szybko założysz prezerwatywę, czy od razu wejdziesz w kobietę, czy poradzisz sobie z rozpięciem jej stanika czy sukienki.  Seks to w końcu dobra zabawa.  Jako dziecko najlepiej bawiłeś się wtedy, gdy nie przejmowałeś się wylaną wodą, zrzuconą pościelą etc.  Czemu więc przejmujesz się podobnymi drobiazgami podczas seksu?

Podczas erotycznych igraszek musisz tylko pamiętać o trzech rzeczach. Nie możesz robić rzeczy, które sprawiają ból drugiej osobie – większość osób nie lubi sado maso i przemocy w łóżku.  Nie zmuszać do niczego drugiej osoby. Być dla niej czułym i delikatnym.

Seks bez sztywnych ram

Spontaniczny seks dostarcza najwięcej przyjemności obydwu stronom i wymyka się wszystkim sztywnym ramom. Tej nocy macie ochotę kochać się w jednej, sprawdzonej pozycji? Na razie nie chcecie wychodzić z łóżka? To zróbcie tak.  Pamiętajcie, że seks ma być spontaniczny i zgodny z waszymi oczekiwaniami, a nie tym, co piszą w gazetach.

Podczas spontanicznego seksu jest miejsce na nagłą zmianę akcji. W każdym momencie można powrócić do przytulania, pocałunków i innych pieszczot. Można to zrobić zarówno wtedy, gdy zeszło nam trochę czasu na założenie prezerwatywy i potrzebujemy się na nowo rozgrzać, jak i wtedy gdy kobieta musi się bardziej rozluźnić i podniecić.

Kochajcie się tak, jak lubicie

Pamiętajcie, że to, co dzieje się między wami, to tylko wasza sprawa. Nikt nie ma prawa oceniać, że seks trwa za krótko, jeśli wam obojgu taka długość odpowiada. Jeśli kobieta najczęściej dochodzi podczas pieszczenia piersi, w trakcie penetracji mężczyzna może pieścić sutki. Istnieje wiele pozycji, w których jest to możliwe.  Jeśli orgazm osiąga przy jednoczesnym pieszczeniu pośladków i penetracji, to także da się zrealizować. Każdy człowiek jest inny i ma indywidualne preferencje, jeśli chodzi o seks. To, że lubicie się kochać po misjonarsku, na stojąco itp., cały czas się całując z języczkiem, to wasza sprawa. Co z tego, że nie przerobiliście jeszcze całej Kamasutry? Będziecie próbować nowych rzeczy, kiedy najdzie was na to ochota. Tymczasem chcecie się kochać po misjonarsku, pieszcząc swoje najczulsze miejsca i/lub namiętnie się całując. I bardzo dobrze. Wasze życie erotyczne nie jest mniej udane od pary, która wciela w życie najbardziej skomplikowaną postać pozycji 69.

Zawsze jest pora na pocałunki

Pamiętaj, że spontaniczny seks wymyka się wszelkim schematom, jeśli w trakcie chcecie się też trochę poprzytulać, możecie to zrobić lub zmienić pozycję na misjonarską, która umożliwia nie tylko przytulanie, ale też pocałunki.  To od was zależy tempo akcji, gra wstępna i wybór pozycji. Ważne: podczas seksu z ukochaną osobą, nie ma czegoś takiego jak wpadka. To, że coś pójdzie nieco inaczej, nie znaczy, że poszło źle i nie było miło. Najważniejsza jest bowiem czułość i bliskość, jaką daje wzajemny dotyk. Ukochana osoba nie ocenia was, tylko chce dalej oddawać się przyjemności z waszym udziałem.

Komentarze

Irena

3 lata temu

Takie spontaniczne sytuacje bardzo pozytywnie wpływają na relacje w związkach, zwłaszcza takich długoletnich. Dobrze jest czasami zdecydować się na takie spontany, poddać się chwili, nie szukać wymówek, że boli mnie głowa….

Zostaw komentarz