Miłość i związki

10 dowodów na to, że kobieta traktuje mężczyznę poważnie

czy kobieta traktuje mężczyznę poważnie

Mężczyźni często nie rozumieją kobiet i vice versa. Nie potrafimy prawidłowo odczytywać intencji płci przeciwnej. Dzisiaj przedstawiamy 10 dowodów na to, że kobieta traktuje mężczyznę poważnie. Nieważne, czy jesteś od niej starszy, czy młodszy – jeśli występują u was wszystkie poniższe punkty lub większość z nich, możesz być pewny, że nie jesteś dla niej tylko zabawką.

Zawsze odbiera telefon

Tak, kobieta, która traktuje faceta poważnie, zawsze odbiera od niego telefon lub po chwili do niego oddzwania, jeśli nie zdąży dobiec do aparatu z drugiego końca mieszkania. Po pierwsze, chce usłyszeć jego głos. Po drugie, jest ciekawa, co ma jej do zakomunikowania.  W przypadku SMS-ów sprawa wygląda nieco inaczej. Ich nadejścia można po prostu nie usłyszeć, zwłaszcza gdy telefon jest w torebce, a jego właścicielka robi zakupy w zatłoczonym centrum handlowym, w którym na dodatek jest dość głośno.  SMS-ów nie słyszymy też, gdy szybciej zaśniemy z powodu zmęczenia. Dzwonek sygnalizujący połączenie jest dłuższy, dlatego trudniej go przeoczyć. Zaniepokoić powinna nas sytuacja, gdy relacja już trochę trwa, a ona nigdy nie odbiera telefonu. Zawsze tylko pisze. W takim przypadku można zacząć się zastanawiać, czy kobieta nie pogrywa z mężczyzną i nie ma kogoś na boku.

10 dowodów na to, że kobieta traktuje mężczyznę poważnie. Często sama inicjuje kontakt

Kobieta, która potrafi odezwać się pierwsza, z pewnością nie traktuje faceta jako pierwszego lepszego. Panie inicjują kontakt tymi z mężczyznami, którzy są dla nich ważni. Jeśli ona chce wiedzieć, co porabiasz, jak ci idzie w pracy lub zwyczajnie proponuje spotkanie, to robi to dlatego, że jej na tobie zależy. Kobieta zabiega tylko o kontakt z tym mężczyzną, który dla niej wiele znaczy.

Rozmawia na różne tematy

Zwróć uwagę, czy potraficie ze sobą rozmawiać na różne tematy. Czy ona opowiada ci o sobie, o tym, co robiła, z kim się ostatnio widziała etc. Jeśli przybliża ci swoje życie, to znaczy, że jesteś dla niej ważny i chce cię wpuścić do swojego świata. Kobiety, które nie traktują poważnie mężczyzny, nie będą chciały zbyt wiele o sobie opowiadać. Nie dowiesz się, że szef ją zdenerwował, a koleżanka z pracy  towarzyszy jej podczas joggingu.

Lubi czułości w miejscach publicznych

To jest bardzo własny barometr jej uczuć. Kobieta, która nie traktuje faceta poważnie, nie będzie chciała się z nim całować i obejmować w miejscach publicznych. Te czułości może przecież zauważyć ktoś z pracy lub znajomych, a ona przecież nie wiąże z tym facetem żadnych planów. Natomiast jeśli kobieta pozwala sobie na pocałunki i przytulanie pod swoim domem oraz w miejscach publicznych, to znaczy, że nie wstydzi się swoich uczuć do faceta i nie ma nic przeciwko, żeby znajomi zobaczyli ją wraz z nim.

Chce poznać jego znajomych

Jeśli mężczyzna zaproponuje jej spotkanie ze swoimi znajomymi, a ona wykręci się z niego, to jest to sygnał ostrzegawczy. Kobiety, które wiążą z facetem poważne plany, chcą poznać jego przyjaciół, spędzić z nimi czas. Cieszą się, że mężczyzna wprowadza je do swojego świata. Czują się dzięki temu dla niego ważne.

Nie ukrywa przed nim miejsca pracy i zamieszkania

Wiesz, gdzie pracuje i mieszka? A może są to wciąż pilnie strzeżone tajemnice? W tym drugim przypadku miej się na baczności. Ona ma prawdopodobnie coś do ukrycia.  Tym czymś może okazać się inny facet,  a nawet mąż z dziećmi. Ewentualnie podaje ci jak najmniej szczegółów, by móc w każdej chwili bezpiecznie zerwać kontakt.

Interesuje się jego samopoczuciem, gdy jest chory

Mężczyzna, który jest dla nas ważny, stanowi obiekt naszego nieustannego zainteresowania. A gdy w jego życiu dzieje się coś złego, np. dopada go grypa, to interesujemy się jego samopoczuciem i jesteśmy gotowe go odwiedzić, zrobić potrzebne zakupy etc.

Ma dla niego czas

Zwróć uwagę, czy na większość spotkań, które jej proponujesz, uzyskujesz pozytywną odpowiedź. Kobieta, której zależy na facecie, zawsze znajdzie dla niego czas. Jeśli nie może wyjść z tobą dzisiaj, zaproponuje alternatywny termin. Generalnie jednak zawsze znajdzie dla niego godzinkę, bo zwyczajnie tęskni, gdy się nie widzą. Chce go zobaczyć, przytulić się do niego lub pocałować.

Nie wykorzystuje go

Mężczyzna, którego traktujemy poważnie, nie jest naszym sponsorem, szoferem ani tragarzem zakupów. Jeśli kobieta ciągle cię wykorzystuje, możesz być niemal pewny, że spotyka się z tobą w celu osiągnięcia określonych korzyści.  Oczywiście, w prośbie o pomoc nie ma nic złego.  Ale to nie może stać się jej nawykiem.

Inni mężczyźni to dla niej tylko koledzy, seks chce uprawiać tylko z nim

Zwróć uwagę, jak traktuje innych mężczyzn. Czy rozgląda się za nimi w twoim towarzystwie? A może lubi sobie z nimi dwuznacznie pożartować lub z jednym z nich rozmawia wyłącznie na osobności?  Jeśli inni mężczyźni to dla niej tylko koledzy, bez seksualnych aluzji, a seks chce uprawiać tylko z tobą, to znak, że jesteś dla niej ważny.

Komentarze

Irena

3 lata temu

Oczywiście, że zawsze odbieram telefon od swojego mężczyzny, chyba że akurat go nie słyszę, ale wtedy od razu oddzwaniam 🙂
Rozmawiam z nim o wszystkim, nie mamy tematów tabu.
Lubię jak publicznie okazuje mi uczucia i robię to samo, oczywiście wszystko w granicach dobrego maku 🙂
Lubię się chwalić moim mężczyzną przed znajomymi 🙂
Od początku nie było miedzy nami tajemnic, nie lubię zaczynać związku od kłamstwa.
Zawsze miałam i mam dla niego czas.
Inni mężczyźni nie istnieją.

Zostaw komentarz