Miłość i związki

5 miejsc, gdzie możesz znaleźć faceta

znależć faceta

Gdzie oni wszyscy są? Wyginęli? Jasne, że nie! Miłość twojego życia być może czeka tuż za rogiem. Podpowiadamy, gdzie możesz znaleźć faceta. W które miejsca warto się wybrać?

Bar

Właśnie pomyślałaś, że bar to niezbyt trafna lokalizacja? Nic bardziej mylnego! Dużo mężczyzn przychodzi do baru,nie tylko by wypić drinka, ale pogadać w miłym towarzystwie. To taka ucieczka przed samotnością – lepiej posiedzieć z barmanem, niż samotnie w domu. Do baru wybierz się sama, bez asysty koleżanek, a zobaczysz, że wzbudzisz zainteresowanie zgromadzonych facetów. Nie gwarantujemy, że nie zaczepią cię panowie, którymi nie jesteś zainteresowana, ale przecież nie musisz rozmawiać z wszystkimi. Bar to niezobowiązujące miejsce, choć ryzykowne. Wystarczy zbyt duża ilość alkoholu, by nieco inaczej spojrzeć na rozmówcę. Dlatego pamiętaj, by nie przesadzać z drinkami. Skup się na obiekcie, który ci się podoba i zacznij rozmowę.

Kawiarnia

Kolejne miejsce to coś idealnego dla kobiet, które nie przepadają za barowym klimatem. Kawiarnia będzie kameralna, czyli idealna na spokojną rozmowę. Do faceta możesz zagadać pytając o kawę, którą pije czy najlepsze ciasto, jakie może ci polecić. Jeśli szukasz kulturalnego faceta, w dodatku miłośnika kawy, to będzie strzał w dziesiątkę. Weź pod uwagę fakt, że w kawiarni można swobodnie porozmawiać. Dodatkowo, swojego rozmówcę zobaczysz w pełnej krasie. Same plusy! A nawet jeśli nie spotkasz miłości swojego życia, przynajmniej napijesz się dobrej kawy.

Wystawa

Miłośnicy sztuki odwiedzają galerie. Wystawa będzie doskonałym miejscem, gdzie można poznać faceta. Przechadzając się pomiędzy rzeźbami czy instalacjami, będziesz miała w głowie mnóstwo pomysłów na rozmowy. Artystyczne wydarzenia to świetne miejsce do poznania otwartych i pełnych pasji ludzi. Facet artysta, muzyk, malarz czy grafik – marzysz o takim, sprawdź kulturalny rozkład jazdy w swojej okolicy.

Internet

Dla jednych porażka, a dla innych morze możliwości. Internet rzeczywiście daje nam ogromne pole. W takim miejscu mamy przecież nie tylko portale randkowe czy społecznościowe, ale wszelkie fora i grupy. Warto więc szukać tam, gdzie jest jakiś punkt naszego zainteresowania. Muzyka, książki, sport – w sieci znajdziemy wszystko. Nie musimy od razu rejestrować się na portalu randkowym. Faceta możemy poznać na grupie fanów danego zespołu czy na blogu.

Siłownia

znaleźć facetaCoś dla mięśniaków i nie tylko. Siłownia to także dobra lokalizacja na poznanie faceta. W końcu możemy przekonać się o ich sile i sprawdzić wygląd, który nie ogranicza się tylko do ładnej buźki. Na siłownię przychodzą nie tylko koksy z osiedla, ale inteligentni ludzie, którzy dbają o swoje zdrowie i formę. To również częste miejsce spotkań sportowców, więc nie zwlekaj, chwyć torbę i biegnij na trening, by znaleźć miłość.

Katarzyna Antos

Komentarze

Irena

5 lat temu

Ja swojego mężczyznę poznałam w restauracji, ale jest to też jednocześnie nasz bar i kawiarnia. Akurat tego dnia pojechałam tam z koleżanką na piwo, a on zatrzymał się na herbatę w drodze powrotnej do domu. Na szczęście jest to najlepszy lokal w naszym mieście, serwują tam pyszne obiady. Z wielką przyjemnością spędzamy tam naszą rocznicę 🙂

Zostaw komentarz