Seks

Pozycje seksualne umożliwiające czuły seks

czuły seks

Jeśli lubicie czuły seks, to pomyślcie zawczasu o doborze odpowiedniej pozycji. Nie wszystkie pozwalają na pocałunki, przytulanie i romantyczne gesty.  Z kolei wiele pań nie jest w stanie osiągnąć orgazmu bez poczucia bliskości.  Seks jest wówczas dla nich niekompletny. Z myślą o romantycznych parach zebraliśmy pozycje seksualne umożliwiając czuły seks.

Seks na krawędzi

Jest to idealna pozycja dla par, w których kobieta lubi czasem dominować, a mężczyzna ceni sobie walory wizualne. Mężczyzna siada wygodnie na krawędzi łóżka, jednocześnie opierając się o stabilne poduchy – najlepiej takie z kanapy lub po prostu o ścianę.  Kobieta klęka nad nim, dosiadając go identycznie jak w pozycji na kowbojkę. To właśnie kochanka kontroluje tutaj tempo i głębokość penetracji, poruszając biodrami w górę i w dół. Aby utrzymać równowagę, partnerka może oprzeć ręce na poduchach.  Mężczyźni lubią seks na krawędzi, ponieważ spełnia on ich marzenie o czułej i dominującej kobiecie. W tej pozycji partnerzy mogą się całować, przytulać, gładzić,   a mężczyzna może pieścić jej piersi, pośladki oraz muskać plecy, szyję i twarz. Seks na krawędzi pozwala na stymulację łechtaczki, kobieta dużo łatwiej osiąga orgazm, właściwie to sama siebie do niego doprowadza. W trakcie pracy biodrami, może zaciskać mięśnie Kegla, zapewniając obojgu ogromną satysfakcję.

Pozycja fotel zaplątany

To jedna z najbardziej romantycznych pozycji, pozwala nieustannie się całować, przytulać, dotykać, pieścić piersi i tors mężczyzny.  Partner siada i rozsuwa nogi, ona na nim, twarzą w twarz. Kobieta obejmuje mężczyznę nogami w pasie. On robi dokładnie to samo. Po czym obydwoje maksymalnie zbliżają się do siebie, trzymając się za łokcie. Jest to pozycja  niezwykle wygodna dla obojga partnerów. Można zmieniać kąt nachylenia w zależności od potrzeb.

Pozycje seksualne umożliwiając czuły seks. Pozycja miłosny precel

Na pewno nie jest to łatwa propozycja, stopień trudności jest tutaj znaczny. Partnerzy klękają na jedno kolano naprzeciw siebie. Robią to po przekątnej. Obydwoje klękają na to samo kolano (lewe lub prawe). Po tym, jak mężczyzna wprowadzi penisa do pochwy, kochankowie zbliżają się do siebie jak najbliżej. Mamy tutaj do czynienia z identycznym zaangażowaniem ze strony kobiety i mężczyzny, rozkosz także rozkłada się po równo.  Pozycja miłosny precel pozwala się tulić, całować i pieścić wzajemnie. W związku z tym, iż twarze kochanków są na siebie zwrócone, pozwala budować i wzmacniać bliskość.

Pozycja misjonarska

Jest to niewątpliwie najpopularniejsza pozycja seksualna. Swoją sławę zawdzięcza prostocie i możliwości budowania bliskości. W pozycji misjonarskiej kochankowie mogą się namiętnie całować, czule do siebie tulić,  ba, możliwe jest równocześnie pieszczenie piersi, co niewątpliwie ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu.  W wersji podstawowej, kobieta leży na plecach z wyprostowanymi i lekko rozszerzonymi nogami, robiąc w ten sposób miejsce dla mężczyzny. To partner kontroluje głębokość i tempo penetracji.

Pozycja na łyżeczkę

Choć w tej pozycji partnerzy nie są do siebie zwróceni twarzami, uchodzi za jedną z najbardziej czułych i romantycznych. Kobieta leży na boku, podczas gdy leżący za nią partner wprowadza członka do pochwy.  Kochanek może zwiększyć tempo akcji, chwytając kobietę za pośladki.  Partnerzy mogą  pieścić się za pomocą dłoni, mężczyzna może też całować plecy i kark kobiety. Istnieje także możliwość, aby kochanek zajął się stymulacją piersi oraz łechtaczki, wzmacniając doznania swojej partnerki.

Dodaj komentarz