Natura i eko Porady Relaksuj się zdrowo

Popraw jakość związku z Feng-Shui

popraw-jakosc-zwiazku-z-feng-shui

Wykorzystaj starożytną sztukę aranżacji przestrzeni do poprawy stosunków w Twoim związku. Kilka prostych trików może wzmocnić, a nawet odmienić Twój związek, pomoże ustrzec przed zdradą i pozwoli zacieśnić relacje między Wami.

“Małżeństwo najpierw rozpada się w sypialni”

– Tak mawiały nasze babcie i miały rację jakkolwiek by na to nie patrzeć. Sypialnia powinna być naszą oazą spokoju,relaksu i przede wszystkim świątynią miłości. Powinien w niej panować ład i porządek. Im mniej niepotrzebnych rzeczy – tym lepiej. Pozbądźmy się więc stert zalegających pod łóżkami niepotrzebnych i hamujących przepływ pozytywnej energii przedmiotów. Zwrócić też uwagę na szafy, niech nic nie leży na nich, na górze. Do sypialni (jak i do każdego innego pomieszczenia) powinno dochodzić się jak najwięcej światła słonecznego. Pozwólmy, by słońce delikatnie nas budziło, zachęcając do rozpoczęcia nowego, pięknego dnia.

Wyeksponujcie Waszą miłość

W Feng-Shui związek jest określany cyfrą 2. Zadbaj więc o to, żeby w Twoim domu drobne elementy dekoracyjne nawiązywały do tego symbolu, np. ustaw dwa identyczne świeczniki na komodzie, postaw dwa kwiaty na parapecie. Użyj drobnych dekoracji i symboli, które Tobie kojarzą się z Waszą miłością. Może to być oczywiście coś, co tylko Wam będzie się pozytywnie kojarzyło – może to być po prostu Wasze ślubne zdjęcie w pięknej ramie. Możesz też wykorzystać tradycyjny znak chiński wzajemnego uczucia, jakim jest para kaczek. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby wyeksponować symbol miłości w widocznym i ważnym dla Was miejscu.

Maria S

Wykorzystaj starożytną sztukę aranżacji przestrzeni do poprawy stosunków w Twoim związku. Kilka prostych trików może wzmocnić, a nawet odmienić Twój związek, pomoże ustrzec przed zdradą i pozwoli zacieśnić relacje między Wami.

Szczęśliwy symbol miłości

W symbolice istnieje coś takiego, jak pojęcie “szczęśliwy symbol miłości”. Nie ma on początku ani końca. W zależności od intencji może również sprzyjać zdrowiu. Jest potężnym talizmanem oraz nośnikiem pozytywnej energii scalającej związek i zwiastującej ogólną pomyślność.

Można go wykonać samodzielnie: wystarczy pomalować kawałek deski na intensywny czerwony kolor, na który naniesiemy symbol w odcieniu złotym bądź żółtym. Element ten najlepiej powiesić nad drzwiami sypialni – wtedy przyniesie najlepsze efekty.

Kilka wskazówek

Kolorem, który ożywi nasz związek i pozwoli na nowo odkryć namiętność, jest czerwony. Nie przesadzajmy jednak, malując ściany sypialni na ten kolor… wystarczy kilka dodatków. Aby obudzić w mężczyźnie nutkę romantyzm, dodaj jakieś różowe akcenty (pamiętaj tylko, aby nie przesadzić).

Rodzinę reprezentuje kolor zielony i symbol drzewa. W strefie rodzinnej domu (np. salon lub jadalnia) zadbaj więc o dodatki w naturalnych odcieniach z motywami roślinnymi. Dobrym pomysłem jest postawienie stołu, przy którym siadać będzie cała rodzina oraz umieszczenie fotografii domowników. Takie zabiegi scalają rodzinę i dobrze wpływają na poczucie wzajemnych więzi.

Maria S

Komentarze (6)

pati25

9 lat temu

Czy dzięki tam radom związanym z Feng-shui można coś
uratować,podtrzymać.Nie.A na pewno nie podtrzyma ognia
przygasającego w sypialni o którym wspomina linet

mjbz

11 lat temu

Działamy na podświadomość nie zawsze rozumiejąc jak to się dzieje.Możemy wierzyć lub nie wierzyć w Feng-Shui, ale co szkodzi posłuchać pewnych wskazówek. Feng shui to starożytna praktyka planowania w celu osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym.
Summer, to również świetna metoda do odstraszenia niechcianego mężczyzny. Postawić w łazience 7 szczoteczek w kolorowych kubkach dla dzieci ;))). W razie czego (jakby się trafił miłośnik dzieci) powiedzieć można, że to szczoteczki krasnoludków a ja jestem królewna Śnieżka ;).

linet

11 lat temu

Zgoda co do stwierdzenia, że „małżeństwo najpierw rozpada się w sypialni”, ale jesli płomień miłości zaczyna przygasać lub co gorsza gaśnie, to feng-shui na pewno go nie podtrzyma. Bardziej wierzę w rodzime sposoby ratowania związku ,niz magiczne chińskie praktyki.

panienka

11 lat temu

Uwielbiam wszelkie nowinki z Feng-Shui a o tym wpływie na związek akurat nie wiedziałam więc dziękuję autorce za wskazówki

Zostaw komentarz