popraw-jakosc-zwiazku-z-feng-shui

Wykorzystaj starożytną sztukę aranżacji przestrzeni do poprawy stosunków w Twoim związku. Kilka prostych trików może wzmocnić, a nawet odmienić Twój związek, pomoże ustrzec przed zdradą i pozwoli zacieśnić relacje między Wami.

“Małżeństwo najpierw rozpada się w sypialni”

– Tak mawiały nasze babcie i miały rację jakkolwiek by na to nie patrzeć. Sypialnia powinna być naszą oazą spokoju,relaksu i przede wszystkim świątynią miłości. Powinien w niej panować ład i porządek. Im mniej niepotrzebnych rzeczy – tym lepiej. Pozbądźmy się więc stert zalegających pod łóżkami niepotrzebnych i hamujących przepływ pozytywnej energii przedmiotów. Zwrócić też uwagę na szafy, niech nic nie leży na nich, na górze. Do sypialni (jak i do każdego innego pomieszczenia) powinno dochodzić się jak najwięcej światła słonecznego. Pozwólmy, by słońce delikatnie nas budziło, zachęcając do rozpoczęcia nowego, pięknego dnia.

Wyeksponujcie Waszą miłość

W Feng-Shui związek jest określany cyfrą 2. Zadbaj więc o to, żeby w Twoim domu drobne elementy dekoracyjne nawiązywały do tego symbolu, np. ustaw dwa identyczne świeczniki na komodzie, postaw dwa kwiaty na parapecie. Użyj drobnych dekoracji i symboli, które Tobie kojarzą się z Waszą miłością. Może to być oczywiście coś, co tylko Wam będzie się pozytywnie kojarzyło – może to być po prostu Wasze ślubne zdjęcie w pięknej ramie. Możesz też wykorzystać tradycyjny znak chiński wzajemnego uczucia, jakim jest para kaczek. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby wyeksponować symbol miłości w widocznym i ważnym dla Was miejscu.

Maria S