Miłość i związki

Męskim okiem: po czym widać, że facet jest tobą zainteresowany?

po czym widać, że facet jest tobą zainteresowany

Kobiety często  nie umieją rozgryźć mężczyzn i ich motywacji. Myślą bowiem nieco inaczej niż oni i zwracają uwagę na inne kwestie. Po czym widać, że facet jest tobą zainteresowany? Zapytałyśmy o odpowiedź mężczyzn z naszego otoczenia. Oto, co od nich usłyszałyśmy.

Jest zdenerwowany w twoim towarzystwie

Kobiety często odbierają to inaczej, niż wygląda w rzeczywistości. Większość z nas, gdy widzi, że facet się denerwuje w naszym towarzystwie, uzna, że nie czuje się przy nas komfortowo. Chciałby jak najszybciej zakończyć spotkanie i wyjść.  Często odbieramy to dość personalnie, że jesteśmy irytujące dla mężczyzny. Nie zawsze jednak tak jest. Zdaniem mężczyzn zdenerwowanie może być efektem tego, że jemu na tobie mocno zależy. Chce jak najlepiej wypaść, ale strach go paraliżuje, jest spięty, ty to wyczuwasz i odbierasz personalnie. Kobiety widząc męskie zdenerwowanie, często się wycofują, bo obstawiają, że facet ma ich dość.  Wynika to z nieporozumienia, a nie z dyskryminacji wrażliwych mężczyzn. Kobiety nie widzą bowiem w ich zachowaniu wrażliwości, a niechęć do swojej osoby.

Robi dla ciebie miłe rzeczy

Jeśli facet jest tobą zainteresowany, to będzie chciał sprawić ci przyjemność. Dba o twoje dobre samopoczucie, gotując coś dla ciebie, zabierając cię w miejsce, w którym może ci się spodobać. Mężczyźni starają się dobrze wypaść tylko wówczas, gdy im zależy.

Słucha tego, co mówisz

Większość mężczyzn nie jest zbyt dobrymi rozmówcami. Dlatego jeśli facet uważnie słucha twojej wypowiedzi, jest to dobry znak. W ogóle nie przejmuj się tym, że sam niewiele mówi. Faceci nie są tacy jak nasze przyjaciółki, które na każdą twoją wypowiedź od razu żywo reagują. Wolą poznać całą historię i potem się do niej ustosunkować.

Pamięta o drobnostkach związanych z tobą

Jeśli on pamięta, dlaczego czegoś nie lubisz, z którą przyjaciółką znasz się od dzieciństwa, jak byłaś pomalowana na poprzednim spotkaniu, to świetny znak. Mężczyźni mają kiepską pamięć do szczegółów, skoro on coś pamięta, to znaczy, że zadał sobie trud, bo mu na tobie zależy.

Od ciebie zawsze odbiera telefony

Jeśli facet zawsze odbiera telefon, gdy masz do niego sprawę, to dobry znak. Świadczy o tym, że służy ci dobrą radą i chęcią pomocy. Gorzej, gdy nie odbiera i nie odpisuje.

Stara się wywrzeć na tobie dobre wrażenie

Facet zafascynowany kobietą pragnie wypaść w jej oczach jak najlepiej. W tym celu nieustannie żartuje, popisuje się, ukazuje swoje różne oblicza – majsterkowicza, kucharza, doskonałego pracownika. On chce zabłysnąć w twoich oczach i zyskać opinię kompetentnego oraz wyjątkowego.

Chce być jak najbliżej ciebie

On stara się zawsze siedzieć blisko ciebie, gdy gdzieś idziecie, dzieli was niewielka odległość. Uwielbia się obejmować i muskać. Chęć fizycznego dotyku z reguły wynika z faktu, że mężczyźnie na tobie zależy. Pamiętaj jednak, że naprawdę zainteresowany facet nie przekroczy zbyt szybko pewnych granic. Jeśli mężczyzna od razu łapie cię za tyłek, to nie świadczy to o niczym dobrym.

Dodaj komentarz