Miłość i związki

Oto oznaki, że on jest w tobie zakochany, ale boi się okazać zainteresowanie

Oto oznaki, że on jest w tobie zakochany, ale boi się okazać zainteresowanie

Chyba każda z nas trafiła kiedyś na faceta, przy którym czułyśmy, że on coś do nas ma. Ale on nigdy nie zrobił nic, aby w jednoznaczny sposób okazać nam swoje zainteresowanie. Cóż, mężczyźni czasem są nieśmiali i zwyczajnie boją się odrzucenia. Oto oznaki, że on jest w tobie zakochany, ale boi się okazać zainteresowanie.

Śledzi każdy twój ruch w social media

Mężczyzna, który jest na bieżąco z tym, co robisz w mediach społecznościowych, z pewnością nie traktuje cię obojętnie.  Przyznaj sama, że śledzisz uważnie profile tylko tych osób, które są dla ciebie szczególnie ważne – przystojniaka, który wpadł ci w oko i najlepszych przyjaciółek.

Kiedy do ciebie dzwoni, jest zdenerwowany

Wyczuwasz zdenerwowanie w jego głosie, gdy rozmawiacie ze sobą przez telefon? To właśnie świadczy o jego zainteresowaniu twoją osobą. Mężczyzna, który boi się odrzucenia, ale zależy mu na kobiecie, bardzo stresuje się, żeby nie palnąć jakiegoś głupstwa lub nie wypowiedzieć o jedno zdanie za dużo.

Pamięta każdy drobiazg o tobie

Jeśli kiedyś mu powiedziałaś, że lubisz dany owoc lub gatunek literacki, on o tym doskonale pamięta. Czasem zdarza mu się zaproponować właśnie to danie, które lubisz najbardziej. Jeśli tak dobrze pamięta każdy drobiazg o tobie, to znaczy, że mu na tobie zależy.

Widzisz, że boi się ciebie dotknąć

Czujesz, że on bardzo chciałby cię dotknąć, ale zwyczajnie boi się to zrobić. Dlatego delikatnie cię muska, gdy wracacie razem z miasta albo delikatnie dotyka w rękę. Ewentualnie często przytula niby po koleżeńsku. On zdecydowanie chciałby cię pocałować, ale brakuje mu odwagi.

Twoje koleżanki widzą, jak się na ciebie patrzy

One widzą, że on nieustannie spogląda w twoją stronę i nie jest to znudzone spojrzenie, które zostaje ci posyłane z braku innych atrakcji. Facet wpatrzony w kobietę jak w obrazek z pewnością jest nią zainteresowany.

Zabiera cię na randki jak z bajki

Do każdego wyjścia z tobą starannie się przygotowuje. Nie chce palnąć żadnej gafy, zależy mu natomiast na spełnieniu twoich najskrytszych fantazji, dlatego zabiera cię w wyjątkowe miejsca, które mogłyby ci przypaść do gustu.

Wie, czym się interesujesz i to wykorzystuje

On wie, że interesujesz się tematyką kotów, dlatego cały czas podsyła ci śmieszne filmiki z mruczkami. Albo wie, że uwielbiasz książki danego autora i gdy tylko wyjdzie jakaś nowa, od razu cię o tym informuje.

Uwielbia się przed tobą popisywać

On chce, abyś widziała w nim swój ideał, pragnie się wyróżnić na tle konkurencji, popisując się i rozśmieszając cię do łez. Gdy widzi, że jesteś zainteresowana jego śpiewem, spontanicznym tańcem itp., to wie, że osiągnął cel.

Gdy o czym mówisz, on czasem się zawiesza

On wpatruje się w ciebie jak w obrazek i czasem jest tak rozkojarzony, że zawiesza się, chociaż próbuje cię też uważnie słuchać. W końcu pozyskana wiedza może się przydać przy planowaniu kolejnej randki.

Nie chce, abyś zakochała się w kimś innym

Robi wszystko, by zohydzić ci innych mężczyzn i sprawić, by ci nie zaczepiali ciebie na ulicy. Jego pomysły czasem są bardzo oryginalne i zaskakujące.

Gdy jesteś blisko, on wdycha zapach twoich włosów

Odnosisz nieodparte wrażenie, że gdy stoi blisko ciebie, on jakby wdycha zapach twoich włosów. Jest tobą absolutnie oczarowany.

Dodaj komentarz