Miłość i związki

Jakich zachowań kobiet nie znoszą faceci?

zachowań kobiet

My traktujemy je być może naturalnie i normalnie, ale panowie mają inne zdanie. Niektóre kobiece zachowania są dla nich niezrozumiałe i niepotrzebne. Przekonajcie się, jakich zachowań kobiet nie znoszą faceci. Co takiego ich irytuje?

Ciągła deklaracja miłości

Nie zawsze potrzebne są słowa, by wyrazić to, co czujemy do drugiej osoby. Kobiety z natury są wylewne. Nie oszukujmy się, łatwiej przychodzą nam rozmowy o uczuciach. Panowie miewają z tym problem. Cudownie jest słyszeć od ukochanej osoby słowa „Kocham Cię”, lecz ich ciągłe wypowiadanie może być irytujące. Dlatego faceci nie widzą potrzeby, by co pięć minut deklamować kobiecie deklarację miłości. My kobiety także nie musimy co chwilę mówić swojemu mężczyźnie, że kochamy go nad życie. On z pewnością doskonale o tym wie.

Nieustanne pytania

Chcemy wiedzieć, co dzieje się u naszego faceta, ale bez przesady. Nieustanne pytania zakrawają o kontrolę i pewne osaczenie drugiej osoby. Nie musimy przecież wiedzieć, co minuta po minucie robił nasz mężczyzna. Takie dopytywanie się co słychać, co robił, co jadł, co pił itd. bywa męczące. Lepiej zadzwonić w ciągu dnia czy pod jego koniec i na spokojnie porozmawiać. Bez lustrowania każdej sekundy spędzonego dnia.

Udawanie, że wszystko jest w porządku

Zamiatanie problemów pod dywan nie jest najlepszą opcją. W związku niezwykle istotne są rozmowy i wzajemne rozwiązywanie wszelkich kłopotów. Udawanie, że wszystko jest w porządku nie jest dobrze odbierane przez facetów. Tego typu zachowanie nie świadczy o dojrzałości. Dlatego kobieta nie powinna udawać przed facetem. On od razu to wyczuje i również nie będzie czuł się z tym komfortowo.

Nieumiejętność przyjmowania komplementów

faceciKobiety mają problem z przyjmowaniem komplementów, głównie od mężczyzn. Z wielkim trudem przychodzi im podziękowanie za miłe słowo. Zazwyczaj zaprzeczają tekstom na temat swojej urody. A tymczasem panie powinny z dumą przyjmować miłe słowa od facetów i wszystkich innych osób. Im będzie wtedy równie miło, że mogli sprawić taką przyjemność. Nie bójmy się więc dziękować za komplementy i nigdy nie odpowiadajmy, że wcale nie jesteśmy piękne.

Katarzyna Antos

Komentarze (5)

pati25

5 lat temu

Mężczyźni wielu rzeczy nie znoszą.Na pewno te wymienione są prawdą.Ale też nie lubią,wręcz nie znoszą kontroli.Jak kobieta przegląda ich komputer,,telefon.Przegląda kieszenie.To brak zaufania do partnera

  Irena

  5 lat temu

  Wiele kobiet tak robi, ale to pewnie też nie bierze się znikąd. Albo nie ufa partnerowi, bo coś naskrobał, albo podejrzewa go, bo sama ma coś za uszami.
  Gdyby mój facet dostawał jakieś sms i chował telefon w obawie, że coś zobaczę, pisał po kryjomu… to pewnie sama miałabym ochotę sprawdzić co się dzieje. Na szczęście ten problem mnie nie dotyczy.

dulcynea

5 lat temu

Być może są to rzeczy , których mężczyźni nie lubią.
Ja nie oczekuję od męża ciągłych deklaracji , bo mój mąż jeśli nawet tego nie wyartkuuje to daje mi dowód swoim zachowaniem.
A kobieta, która zdobywa faceta , nie czuje się pewnie i chce deklaracji 🙂

  Irena

  5 lat temu

  Chyba najmniej pewne swojego mężczyzny są kobiety które zdobyły go odbierając męża innej kobiecie. Cóż, zawsze istnieje ryzyko, że historia się powtórzy 🙂

Irena

5 lat temu

A ja dodam, że mężczyźni nie znoszą czepialstwa. Ja lubię się troszkę poczepiać – nie robię tego specjalnie, tak jakoś samo wychodzi. Np. wracam do domu i widzę, że śmieci nie są wyniesione, a wczoraj obiecał, że to zrobi, to co mam się nie czepiać.
Nie wiem czy to taka natura kobiet… czy jak…

Zostaw komentarz