Miłość i związki

Nagroda: Walentynkowy konkurs z Delia Cosmetics!

Walentynkowy konkurs

Przed nami święto zakochanych – najbardziej romantyczny dzień w roku. W takim dniu, każda kobieta pragnie prezentować się zjawiskowo. Odpowiedni makijaż będzie idealnym wykończeniem stylizacji na Walentynki, dlatego już dziś poznajcie wyniki walentynkowego konkursu z Delia Cosmetics. Sprawdźcie do kogo wędrują zestawy kosmetyków do makijażu, idealnych na randkę!

Walentynkowy makijaż, idealny na randkę

W Walentynki czekają nas różne niespodzianki. Niezależnie od tego, czy wybierzemy się do kina, restauracji, do teatru, czy na spacer, warto zadbać o nieskazitelny wygląd. Makijaż podkreśli kobiecość i doda uroku. Na randkę polecamy zaznaczyć usta, które będą kusić do pocałunków. W tym celu sprawdzi są matowa szminka w sztyfcie lub niezwykle trwała pomadka w płynie. Ważne będą także zadbane paznokcie. Odżywka w formie bioaktywnego szkła zregeneruje płytkę, którą z powodzeniem będzie można pokryć modnym, kolorowym lakierem z serii Trend Collection, a to wszystko od marki Delia Cosmetics.

Delia Cosmetics

Weź udział w walentynkowym konkursie z Delia Cosmetics i wygraj zestaw kosmetyków!

Aby zdobyć jeden z czterech zestawów kosmetyków od Delia Cosmetics, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jakiego elementu makijażu, według ciebie nie może zabraknąć na walentynkowej randce?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy nagrodzone wypowiedzi.

Aneta K.: Według mnie, walentynkowa randka nie może obejść się bez pomalowanych ust. W sumie, nie ruszam się z domu bez chociażby bezbarwnej pomadki na ustach. Jednak na Walentynki wybrałabym krwistą czerwień albo bordo. Takie usta z pewnością byłyby bardzo seksowne. Idealnie pasowałyby na walentynkowe wyjście z ukochanym!

Marta G.: Nie wyobrażam sobie walentynkowego makijażu bez podkreślonego spojrzenia. Oczy są zwierciadłem duszy i to nimi możemy oczarować faceta na randce. Nie zapominam więc o sexy kresce czarnym eyelinerem i mocno wytuszowanych rzęsach. Sztuczne odpadają, bo nie chcę mieć ich jaku krowy 😀 Całość ma być po prostu dopełnieniem urody i naturalnego piękna. Z podkreślonymi oczami mogę iść na randkę.

Michalina Z.: Walentynkowa randka? Potrzebne mi aż try elementy makijażu – czerwona matowa pomadka w płynie, taka trwała, odporna na pocałunki, rozświetlacz i czarny tusz do rzęs. Prawdziwa klasyka makijażu, która zawsze się sprawdza, nie tylko na Walentynki 😉

Sylwia K.: Najważniejszym elementem makijażu są dla mnie usta. 14 lutego wybrałabym swoją ulubioną szminkę w odcieniu pięknego karminu. Będzie pasować do nowej sukienki, którą kupiłam specjalnie na tą okazję. Myślę, że z takimi ustami i kreacją zrobię ogromne wrażenie na mojej „randce”.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (5)

Zostaw komentarz