Miłość i związki

Facet z portalu randkowego – czego nie robić, by takiego zdobyć

facet z portalu randkowego

Ilość portali randkowych czy aplikacji nikogo dziś nie dziwi. Coraz więcej par poznaje się w wirtualnym świecie. Nie sztuką jest spotkanie właściwej osoby, co w dużej mierze zależy od nas samych i tego, co umieścimy na swoim profilu. Czego nie robić, by zdobyć faceta z portalu randkowego?

Internetowe znajomości, czyli witamy na portalu randkowym

Portal randkowy rządzi się swoimi prawami. Kto choć raz tam zajrzał, ten wie jak funkcjonuje, ale mimo tego wyjaśnimy kilka istotnych kwestii. Po pierwsze ważny jest profil. Chcąc korzystać z takiej formy nawiązywania znajomości musimy założyć własny profil, dzięki któremu staniemy się częścią portalu. Nasz profil umożliwi innym znalezienie naszej osoby, poznanie a być może piękną miłość aż po grób. W końcu w sieci też można znaleźć prawdziwą miłość. Internetowe znajomości nie zawsze są takie, jakbyśmy tego oczekiwali. Mnóstwo przypadkowych osób, chęć przygód na jedną noc czy psychopatycznych osobowości – z tym musimy liczyć się, decydując się na randkowanie w Internecie. Często popełniamy błędy już przy konstruowaniu własnego profilu, dziwiąc się później, że zainteresowanie naszą osobą jest znikome bądź nie takie, na jakie liczyłyśmy. Wytykamy błędy i podpowiadamy co zmienić, by wyróżnić się spośród tysiąca profili.

Oto moja lista życzeń = wymagań

Każda z nas ma jakieś wymagania co do wymarzonego partnera, to oczywiste i jak najbardziej zrozumiałe. W końcu szukamy kogoś, z kim będziemy się dogadywać i być może żyć razem w przyszłości. Na profilach randkowych można zauważyć całe listy wymagań w stylu mój facet ma być taki i owaki. Niejednego mężczyznę taka lista może przerazić. Miejmy swoje oczekiwania, ale nie musimy ich wypisywać na profilu. Inaczej tylko wystraszymy potencjalnych kandydatów.

Faceci to zło

Niektóre z pań bardzo dosadnie zaznaczają w sieci, że nie ma już prawdziwych mężczyzn. Piszą, że nienawidzą facetów, ale jednak szukają tej pięknej i wielkiej miłości. Gdzie w tym wszystkim sens? Rozumiemy, że każda z kobiet ma za sobą jakieś relacje, mniej czy bardziej udane. Ale złamane serce nie jest powodem, by skreślać męską rasę. Takimi opisami nie zyskamy sympatii żadnego faceta. Zastanówmy się więc nad tym, co chcemy umieścić w swojej internetowej wizytówce, ale nie obrażajmy mężczyzn. Nie wszyscy są dupkami.

Nie wiem co napisać

Powróćmy do szkolnych czasów. Czy pamiętacie sytuacje, w których trzeba było się przedstawić i opowiedzieć kilka słów o sobie? Nie ma w tym nic trudnego, choć może w szkołach zbyt mało uczą o autoprezentacji. Kobieta, która nie wiem co napisać na swoim profilu daje wrażenie osoby, z którą facet nie będzie miał o czym rozmawiać. Skoro ma problem ze złożeniem własnego opisu, jak poprowadzić z nią rozmowę? No właśnie, dlatego warto sklecić parę zgrabnych zdań, które odrobinę nas przedstawią, ale w taki sposób, żeby to facet chciał odkryć nasz charakter.

Postaw na oryginalność

InternetNajbardziej przyciąga coś, co jest oryginalne i wyjątkowe spośród tłumu. Na portalach randkowych mamy tysiące profili i tysiące podobnych do siebie opisów. I jak tu trafić na kogoś wyjątkowego? Grunt to oryginalność. Warto poruszyć kreatywne pokłady umysłu. Jeśli mamy ciekawe pasje, pochwalmy się tym, a zwrócimy na siebie uwagę. Uwielbiasz stare maluchy czy może działasz w amatorskim klubie filmowym? Nietypową pasją czy aktywnym życiem przyciągniemy do siebie osoby, które także nie lubią nudy i szukają podobnych ludzi. Najgorzej powielać schematy, pisząc frazesy, które są niczym kopia innych opisów. Jeśli facet szuka tej jedynej w sieci, bądźmy nią – wyróżniając się i zachęcając do poznania naszej osoby. A wtedy damy sobie szansę na ciekawą znajomość, a może nawet na coś więcej.

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

dulcynea

5 lat temu

Dla mnie portale randkowe to kosmos . Ale dobrze , że istnieją takie portale na których można znaleźć drugą osobę , która może być bliska .
Dla mnie te zasady są ciekawe , bo lubię takie ciekawostki 🙂

Emilly27k

5 lat temu

Niestety jest tak,że nie wszyscy mężczyźni z portali są uczciwi. Mają swoja technikę podrywu, ale kończy się tylko na przywitaniu i powiedzeniu cześć muszę już iść. Brak poszanowania i chęć wykorzystania tym się oni kierują.

Zostaw komentarz