Miłość i związki

Po czym poznać, że on naprawdę cię kocha?

czy on mnie kocha

Mężczyźni z reguły nie są dość wylewni, na dodatek potrafią zwodzić kobietę naprawdę długo, by koniec końców powiedzieć jej, że nigdy im na niej nie zależało. Nic dziwnego, że panie często zastanawiają się nad prawdziwymi uczuciami faceta. Po czym poznać, że on naprawdę cię kocha?

Prawdziwa miłość to prawdziwy skarb, wbrew pozorom wcale nie jest o nią łatwo, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy codziennie można umawiać się przez Tindera z kimś innym. Można by wręcz rzec, że niektórym mężczyznom w ogóle nie opłaca zamykać się na nowe eksperymenty. W końcu mogą spotykać się z różnymi kobietami i mieć stały powiew świeżości.  Na szczęście nie wszyscy mężczyźni są tacy bezduszni. Niektórzy naprawdę spotykają  się z nami dlatego, że czują do nas coś więcej, ale nie potrafią powiedzieć tego wprost.  W niniejszym artykule podpowiadamy, po czym poznać, że on naprawdę cię kocha?

Drobne gesty

On pyta się ciebie, z której strony łóżka wolisz zapytać? A może zwraca ci uwagę, że powinnaś nosić rękawiczki, bo masz zimne ręce? A może jest zainteresowany tym, czy udało ci się wyspać dzisiejszej nocy? To niepozorne gesty, które łatwo przegapić w codziennej gonitwie, tymczasem to właśnie one świadczą o szczerym uczuciu. Tak naprawdę żaden zaliczacz i osiedlowy donżuan nie będzie przejmował się takimi rzeczami, bo dla niego to „pierdoły”, podczas gdy dla szczerze zakochanego faceta kluczowe kwestie.

Po czym poznać, że on naprawdę cię kocha? Czułość

On chętnie cię przytula, trzyma za rękę lub całuje? Nie masz powodów do obaw, zwłaszcza gdy robi to także wówczas, gdy wie, że na seks nie ma żadnych szans, bo np. masz okres. Mężczyźni są czuli tylko do tych kobiet, które darzą szczerym uczuciem. Miłość sprawia, że samiec alfa nagle staje się delikatniejszy i subtelnie obejmuje swoją partnerkę w pasie.

Komplementy

Z tych korzystają też najwięksi podrywacze, ale zwróć uwagę na to,  co dokładnie ci mówi. Jeśli chwali cię szczerze, nie rzuci suchego: masz ładne oczy, tylko masz ładne, ciemne oczy.  Zakochany facet dostrzega szczegóły, podczas gdy podrywacz ma stałe teksty, których nie modyfikuje, lecz rzuca ogólnikami.

Wspólny czas

On lubi z tobą spędzać czas. Wspólne oglądanie filmów jest zawsze lepsze od robienia tego samego w pojedynkę. Nawet gdy jest bardzo zmęczony, lubi spędzać z tobą czas, np. przytulając się na kanapie. W ten sposób okazuje ci bliskość i zainteresowanie, gdy naprawdę pada z nóg. Gdy ma więcej sił, zabiera cię na romantyczne spacery i na spotkania ze swoimi przyjaciółmi.

Wsparcie

On wie, co jest twoją największą pasją i szczerze cię w niej wspiera. Nie krytykuje, nie twierdzi, że interesujesz się pierdołami, twoje hobby traktuje jako wartościowe. Gdy jest ci smutno i źle, zawsze ma dla ciebie dobre słowo i na swój sposób próbuje ci pomóc.

Niespodzianki

Nieoczekiwanie pisze do ciebie, że wpadnie za 15 minut i masz być gotowa, bo chce cię zabrać na spacer za miasto.  Takie niespodzianki świadczą o szczerym uczuciu. Naprawdę facet, któremu nie zależy na kobiecie lub chce ją tylko zaliczyć, nie będzie silił się na romantyczne gesty, tylko od razu przejdzie do rzeczy.

Pomoc

Wszystko jedno, czy chodzi o wybór prezentu dla kuzyna, czy znalezienie odpowiedniej aplikacji na telefon, zakochany facet zawsze chętnie służy pomocą. Pamiętaj, że faceci wolą okazywać uczucia za pomocą czynów, słowa nie są dla nich aż tak istotne.

Śmiech

Nawet jeśli ma za sobą ciężki dzień, stara się ciebie rozśmieszyć, bo lubi, gdy na twojej twarzy gości uśmiech.  Doceń ten fakt i przestań narzekać, że on nie okazuje ci uczuć tak, jak do tego przywykłaś.

Troska

Opowiadasz mu o przykrej sytuacji, której doświadczyłaś, a on podsuwa ci różne rozwiązania. To znak, że szczerze się o ciebie troszczy. Jeśli jest też opiekuńczy i dba o to, żeby było ci ciepło i byś nie zmarzła, to znaczy, że traktuje cię poważnie.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz