Miłość i związki

5 krótkich zdań, którymi wyrazisz miłość do swojego mężczyzny

jak wyrazić miłość

Mogłoby się wydawać, że skoro mężczyźni to wzrokowcy, to najlepiej działa na nich widok kobiety w seksownej sukience. To prawda, ubierając się w zmysłowe ubrania podkreślające nasze kształty, przyciągamy uwagę facetów. Ale żeby ich przy sobie utrzymać musimy zrobić coś więcej. Zbudować z nimi bliskość emocjonalną. Przedstawiamy 5 krótkich zdań, którymi wyrazisz miłość do swojego mężczyzny.

 

Jestem z ciebie dumna

Mężczyźni także potrzebują pochwał. Na pewno dostrzegasz mnóstwo dobrych rzeczy w zachowaniu swojego faceta. To, jak bardzo stara się spełniać twoje pragnienia, np. wyciągając cię na karaoke. To, jak świetnie zna się na samochodach i kwestiach technicznych.  Jeśli on robi coś dobrego, nie bój się powiedzieć mu wprost, że jesteś z niego dumna. To nieprawda, że od ciepłych słów puchnie męska duma i wpadają oni w samozachwyt, jednocześnie przestając się starać o swoją kobietę.

5 krótkich zdań, którymi wyrazisz miłość do swojego mężczyzny. Chcę cię teraz

Wbrew pozorom dobra kochanka to niekoniecznie ta, która zna całą Kamasutrę i za każdym razem robiłaby co innego w łóżku. Dobra kochanka to kobieta, która rzeczywiście pożąda swojego faceta i nie potrafi mu się oprzeć. To krótkie wyznanie na pewno przypadnie do gustu twojemu mężczyźnie, który niesamowicie cię kręci.

Dzięki tobie jestem taka szczęśliwa

Kobiety często boją się, że gdy pokażą, jak jest im dobrze w ramionach mężczyzny, ten uzna, że już nie musi się starać. Tymczasem działa to zgoła inaczej. Mówiąc wprost, że jestem przy nim szczęśliwa,  pokazujesz mu, co sprawia ci przyjemność i motywujesz go do dalszych starań. Natomiast serwując mu obojętność, studzisz jego zapał.

Wyglądasz cudownie

Mogłoby się wydawać, że tego rodzaju komplementy są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet, tymczasem mężczyźni też pragną je usłyszeć. W związku z tym, jeśli naprawdę nie potrafisz się oprzeć swojemu facetowi w zaroście, powiedz mu, jak cudownie w nim wygląda.  Dzięki temu istnieje spore prawdopodobieństwo, że on nieprędko się ogoli.

Kocham w tobie to, jaki jesteś silny/męski

Twój facet bez problemu potrafi cię zanieść do łóżka, wymienić koło w samochodzie, a może niesamowicie kręci cię jego zarost i owłosiona klata? Nie zaszkodzi mu o tym powiedzieć wprost.  Pamiętaj, że tak, jak ty w jego obecności pragniesz poczuć się kobieco, tak on chce czuć, że jest dla ciebie prawdziwym facetem.

Magdalena Kukurowska

Komentarze

Irena

6 lat temu

Ja ciągle powtarzam miłe słowa mojemu mężczyźnie, zresztą ja słyszę od niego komplementy już od samego rana. Nie ma dnia, żebym nie usłyszała, że ślicznie wyglądam. Mężczyźni czasami nie zdają sobie sprawy jak takie komplementy wpływają na kobietę. Ja zawsze wychodzę rano do pracy uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona 🙂

Zostaw komentarz