po czym poznać że ona chce tylko seksu

Nie tylko kobiety zastanawiają się, czy facetowi chodzi tylko o jedno. Panom też przytrafiają się tego rodzaju dylematy. Mężczyźni także zadają sobie pytanie: czy ona chce tylko seksu? Jak rozpoznać intencje kobiety?

Zdarza się, że kobiety też chcą luźnej relacji opartej na okazjonalnym seksie. Nie zależy im na mężczyźnie jako takim, lecz na dobrej zabawie. Nie tylko kobietom zdarza się zaangażować w relację bez przyszłości. Mężczyźni także zakochują się w kobietach, które wcale nie chcą związku, lecz seksu. Panie też potrafią zwodzić facetów całymi tygodniami, a nawet miesiącami, by dopiąć swego. Nie powiedzą wprost, że zależy im tylko na seksie, będą się wymigiwały od odpowiedzi na pytanie: dokąd zmierza ta znajomość. Powoływały się na czas, którego potrzebują do podjęcia prawidłowej decyzji etc. Jak więc zawczasu ustalić intencje kobiety i uniknąć ewentualnego rozczarowania?

Czy ona chce tylko seksu? Jak wyglądają wasze rozmowy?

Czy ona wplata w rozmowę podtekst seksualny? Czy w jej wiadomościach często natrafiasz na erotyczne aluzje? Masz wrażenie, że w ogóle nie interesuje jej twoje życie, praca, zainteresowania, problemy i radości? Nie ma dla niej znaczenia, jakie masz plany na przyszłość. Ona natomiast każdą rozmowę sprowadza do tego, że jesteś świetnym ogierem. Lubi uprawiać z tobą seks i nie może doczekać się, kiedy zrobicie to ponownie. Takie zachowanie pokazuje, że nie liczysz się dla niej jako facet, lecz traktuje cię przedmiotowo. Tej kobiecie chodzi tylko o seks. Jeśli natomiast wasze rozmowy dotykają różnych tematów, ona też dopytuje cię o różne rzeczy – pracę, plany i hobby, to znaczy, że widzi w tobie kogoś więcej. Docenia ciebie jako mężczyznę i rozpatruje twoją kandydaturę jako partnera.

Czy pamięta o tobie na co dzień?

Czy potrafi wysłać ci życzenia na urodziny? Jeśli tak, to jak one wyglądają? Zwykłe 100 lat wpisane na wallu na Facebooku świadczy o płytkim podejściu do sprawy. Co innego spersonalizowane życzenia wysłane SMS-em. Jeśli zależy jej na tym, aby miały one charakter prywatny i nie były widoczne dla wszystkich, to znaczy, że nie jesteś dla niej zwykłym kolegą czy kolegą od seksu. Wasza znajomość ma dla niej głębszy i bardziej emocjonalny charakter. Jeśli ona olewa twoje urodziny, to zły znak. Nie zależy jej na tobie. Podobnie gdy składa życzenia na wallu wraz z 200 innymi znajomymi. Jeśli jesteś dla niej kimś więcej niż kochankiem, to będzie chciała się jakoś wyróżnić.

Czy lubi po prostu spędzać z tobą czas?

Czy spotkanie bez seksu jest dla niej wartościowe? Jak reaguje, gdy ze sobą rozmawiacie lub po prostu oglądacie razem film? Widzisz, że jest niezadowolona i zniechęcona? Najchętniej od razu przeszłaby do rzeczy bez tracenia czasu na takie rzeczy? Chodzi jej tylko o seks. Kobieta, która poważnie myśli o facecie, lubi spędzać z nim czas. Każdą wspólną chwilę traktuje jako wyjątkową i po prostu cieszy się nią.

W jakich miejscach chce się spotykać?

Jeśli proponujesz jej spotkanie w mieszkaniu, jest chętna, ale gdy wspominasz, że wyskoczycie razem na miasto lub na piwo z twoimi znajomymi, odmawia? To bardzo niepokojące zjawisko. Kobieta, której zależy na facecie jako potencjalnym partnerze, chce z nim spędzać jak najwięcej czasu. Cieszy się, gdy może lepiej poznać jego znajomych. Jeśli ona natomiast dąży do spotkań jedynie w mieszkaniu, to znaczy, że chce, aby obok było łóżko, w którym razem wylądujecie.

Czy jest zła, gdy nie dążysz do seksu?

Spędzacie razem wieczór, jest naprawdę miło, ale widzisz, że jej coś nie pasuje. Chce się zbierać do domu, ma skwaszoną minę etc.? To znaczy, że nie odpowiada jej fakt, że nie dążysz do seksu. Ona bardzo chciałaby wylądować z tobą w łóżku. Właściwie chodzi jej tylko o seks, ale go nie dostała, więc jest poirytowana. Normalna kobieta, której zależy na mężczyźnie, ucieszy się, że ma go obok. Może z nim obejrzeć film, porozmawiać, pożartować. Dla niej wspólne spanie nie musi od razu oznaczać seksu, przytulanie się w nocy też jest fajne.

Czy interesuje ją bardziej twój wygląd niż charakter?

Ona tylko patrzy na twój wygląd. Nie ma dla niej znaczenia, że jesteś dobrym majsterkowiczem, masz swoją pasję i potrafisz być czuły. Zwróć uwagę, czy ona tylko komplementuje twój wygląd, czy dopytuje się o twoje pasje. Jeśli chce poznać cię lepiej, docenia twoje umiejętności, możesz u niej zapunktować tym, że sam robisz sobie pranie, sprzątasz po sobie, umiesz coś ugotować, to znaczy, że myśli o tobie jako o potencjalnym partnerze.

Czy sama dąży do seksu już na początku spotkania?

Czy już na wstępie dobiera się do twojej koszulki i spodni? Nawet nie ukrywa, że przyszła tutaj, żeby spędzić czas na czymś innym niż seks? Owszem, takie zdecydowanie jest miłe i fajne, ale wówczas, gdy jesteście już ze sobą jako para. Jeśli ona na etapie spotkań tak się zachowuje, to chodzi jej tylko o seks. Kobieta, która widzi w facecie potencjalnego partnera, nie postąpi w ten sposób, ponieważ nie traktuje go przedmiotowo i stara się dowiedzieć, co ciekawego dzieje się w jego życiu.

Czy unika poznania twoich znajomych?

Chcesz jej przedstawić swoją przyjaciółkę, najlepszego kumpla, współlokatorów etc. Czy ona się wykręca od wspólnego spotkania? A może od razu odpisuje: okej? Kobiety zainteresowane mężczyznę i poważnie go traktujące chcą znać jego otoczenie. Nie odpuszczą sobie żadnej okazji do lepszego zapoznania się z jego znajomymi.

Czy trzyma cię na dystans od swojego życia?

Czy opowiada ci o swoich problemach? Wiesz, gdzie mieszka? Gdzie pracuje i czym się zajmuje? Pozwala się odprowadzić do domu? Jeśli tak, to wpuszcza cię do swojego życia, bo traktuje cię poważnie. Jeśli natomiast jest bardzo tajemnicza, to zależy jej na dobrym seksie i tylko na nim.

Jak wygląda seks z jej strony?

Czy z jej strony dostrzegasz namiętność i czułość? Czy chce się do ciebie przytulać i całować cię po twarzy, szyi, karku? Jeśli ona cię całuje i lubi przylegać do ciebie całym ciałem podczas penetracji, to znaczy, że z pewnością nie jesteś facetem od dobrej zabawy, tylko kimś więcej.

Czy lubi się przytulać po?

Kobiety lubią przytulać się do mężczyzny po seksie. Jeśli ona przytuliła się do ciebie, to znaczy, że nie traktuje cię tylko jak kolegi od seksu. Uwaga: panie oczekują wzajemności, dlatego nie będą same tuliły się przez całą noc, w pewnym momencie sprawdzą, czy obrócisz się za nimi na bok i je obejmiesz.

Czy zostaje na noc?

Ona ucieka od ciebie zaraz po seksie, bo musi nakarmić kota, lepiej się wyspać, dokończyć pracę? To tylko wymówki, które mają ukryć jej rzeczywiste intencje. Spotyka się z tobą tylko dla seksu, ale nie interesuje jej budowanie bliskości. Kobieta traktująca mężczyznę poważnie nie odmówi sobie przyjemności zasypiania przy nim.