ten jedyny

Spotykacie się, wszystko niby idzie w dobrym kierunku, ale nie czujesz się zbyt pewnie w tej relacji. Nie wiesz do końca, na czym jej zależy. Jak rozpoznać, że jesteś dla niej najważniejszym facetem?

Chce spędzać z tobą czas w weekendy

Weekend to czas zarezerwowany dla najbliższych – rodziny i przyjaciół. Wtedy też wychodzimy ze znajomymi na piwo, do kina, na imprezę. Kobieta, która nie ma dla ciebie czasu w weekendy, być może spotyka się z innym facetem. Gra na dwa fronty i sprawdza, która opcja jest dla niej lepsza. Jeśli proponujesz jej spotkanie w piątkowy, sobotni czy niedzielny wieczór, a ona jest chętna, nie ma problemu. Prawdopodobnie to właśnie ty jesteś najważniejszym facetem w jej życiu. Możesz to bardzo prosto sprawdzić. Jeśli w piątek umówi się z tobą, zaproponuj kolejne spotkanie w sobotę, a potem następne w niedzielę. Fakt, że potrafi ci poświęcić wieczory w weekend świadczy o tym, że w jej życiu nie ma innego mężczyzny, liczysz się tylko ty.

Umówi się z tobą, nawet jeśli ma rano do pracy

Jeśli jesteś dla niej najważniejszym facetem, to umówi się z tobą na wieczór w środku tygodnia, nawet jeśli ma rano do pracy. Po prostu lubi z tobą spędzać czas i nie przepuści sobie takiej okazji. Oczywiście pomijamy sytuację, kiedy propozycja przychodzi zbyt późno lub rano ma naprawdę ważny projekt do oddania. Jednak normalnie, gdy się nie pali i nie wali, a propozycja przychodzi o rozsądnej porze, ona chętnie przystanie na spotkanie, nawet jeśli rano wstaje do pracy. Wspólnie spędzony czas pozytywnie ją nastraja.

Zawsze pamięta o ważnych dla ciebie świętach

Dzień Chłopaka, urodziny – ona pamięta o tobie w te dni i zawsze składa ci spersonalizowane życzenia SMS-em lub dzwoni? Nie masz powodów do niepokoju, traktuje cię poważnie. Cóż, o byle koledze tak się nie pamięta. A jeśli już składa się życzenia, to na Facebooku i robi to w dość ogólnikowy sposób.

Jak rozpoznać, że jesteś dla niej najważniejszym facetem? Liczy się z twoim zdaniem

Jeśli jesteś dla niej najważniejszym facetem, ona będzie liczyła się z twoim zdaniem. Nie będzie ciągnęła cię do filharmonii, jeśli jej nie lubisz. Upiecze ci takie ciasto, jak lubisz, chociaż dla siebie nie dodałaby tego czy tamtego.

Chce ci się podobać

Kobiety chcą się podobać temu jedynemu. Jeśli więc napomkniejsz jej, że chętnie zobaczyłbyś ją w spodniach, czerwonej mini, gorsecie, sukience i pończochach, to ona założy to na wasze kolejne spotkanie. Zrobi to, nawet jeśli tego nie lubi bądź nie ma w szafie tej części garderoby. Do pracy prawdopodobnie nadal będzie chodziła w tym, co lubi, ale na spotkania z tobą dostosuje się do twoich upodobań.

Po tym, jak zrobiłeś wam wspólne zdjęcie, chce je mieć

To też świetny barometr dla waszej relacji. Zrób wam wspólne zdjęcie. Jeśli jesteś dla niej najważniejszym facetem, ona będzie chciała je mieć, żeby ustawić sobie jako tapetę na telefonie czy laptopie. Nie zgłosi też sprzeciwu, jeśli zechcesz je opublikować na Facebooku. Do zrobienia zdjęcia możesz wykorzystać osobę trzecią – koleżankę, współlokatora etc. Jeśli ona ucieszy się, że oznaczyłeś ją na Facebooku, to znaczy, że żaden eks nie siedzi jej w głowie, liczysz się tylko ty. Jeśli zaczyna się wkurzać, że opublikowałeś wspólne zdjęcie, to możliwe, że pragnie utrzymać status wolnej kobiety. Chce, aby jej eks wiedział, że wciąż może do niej wrócić.

W towarzystwie czujesz się dla niej najważniejszy

Nawet jak jesteście w większym gronie, ona kulturalnie rozmawia z innymi ludźmi, to ty jesteś dla niej najważniejszy. Wystarczy, że położysz rękę na jej kolanie, a ona już dąży do tego, by zachować kontakt fizyczny – opiera się o ciebie, przytula, obejmuje cię.

Wypytuje cię o różne sprawy

Koledzy to koledzy, rozmawiamy z nimi, ale nie dopytujemy tak szczegółowo o hobby, plany, pracę etc. Takie wnikliwe pytania są zarezerwowane dla najważniejszego faceta. O nim chcemy wiedzieć dosłownie wszystko, gdyż wiele dla nas znaczy.

Lubi zasypiać wtulona w ciebie

Jeśli jesteś tym jedynym, ona będzie chciała się do ciebie tulić. Najlepiej widać to wieczorem, gdy kładziecie się spać. Kobiety lubią wtedy kłaść głowę pod ramieniem mężczyzny i obejmować go jedną ręką. Czują się wówczas bezpiecznie. Zależy im jednak na wzajemności, dlatego gdy ona obraca się na bok, powinieneś też ją objąć albo pocałować.

Na ulicy daje się obejmować i trzymać za rękę

Gdy idziecie razem przez miasto, ona nie ma nic przeciwko, abyś okazywał jej czułość. Możesz trzymać ją za rękę, obejmować w pasie, całować w usta. To bardzo dobry znak. Gdyby w jej życiu był jeszcze inny mężczyzna, to nie pozwoliłaby ci na takie publiczne demonstrowanie uczucia, zwłaszcza w centrum miasta, u siebie na dzielnicy czy pod pracą. Ktoś w końcu mógłby zobaczyć wasze czułości i problem gotowy.

Nie ma nic przeciwko, gdy ktoś nazwie ją twoją dziewczyną

Twój kolega powiedział w waszej obecności, że w końcu przyprowadziłeś swoją dziewczynę. Jak ona reaguje? Stanowczo zaprzecza, czy milczy? Ta druga reakcja jest dużo lepsza, bo skoro nie prostuje tej informacji, to prawdopodobnie chciałaby nią być.

Chętnie korzysta z twojej pomocy

Jeśli zaoferujesz jej swoją pomoc lub to, że chętnie wysłuchasz jej, jak wróci po ciężkim dniu z pracy, to kobieta, dla której jesteś najważniejszy, ucieszy się. W końcu lubimy opiekuńczych mężczyzn i takich wybieramy na swoich partnerów. Troska nie ucieszy kobiety ukierunkowanej na seks i dobrą zabawę.

Innych facetów trzyma na dystans

Po tym, że jesteś dla niej tym jedynym, poznasz po tym, że innych mężczyzn trzyma na dystans. Może z nimi rozmawiać, ale nie pozwoli sobie na dziwne komentarze z podtekstem z ich strony, na dotyk inny niż przytulanie na powitanie i pożegnanie. Tylko ty możesz położyć rękę na jej kolanie, objąć ją w pasie czy trzymać za rękę.

Gdy jesteście razem, nie bawi się telefonem

Jeśli jej na tobie zależy i jesteś dla niej najważniejszy, to skupia się tylko na tobie. Gdy jesteście razem, nie bawi się telefonem, z nikim nie koresponduje i nie rozmawia. Liczysz się dla niej tylko ty.

W ważne dni jest gotowa spotkać się właśnie z tobą

W swoje urodziny z pewnością ma wiele propozycji na spędzenie czasu – od rodziny, przyjaciół i koleżanek z pracy. Jeśli jednak powiesz jej dzień lub dwa wcześniej: spotkasz się ze mną wtedy i wtedy, to wybierze właśnie twoją propozycję.

Zawsze nosi drobiazg od ciebie

Dałeś jej w prezencie jakąś bransoletkę, wisiorek, kolczyki, spinkę do włosów, opaskę etc., teraz widzisz, że zawsze ma ten drobiazg na sobie. To nie musi i nie powinno być nic kosztownego, lecz drobny upominek, który będzie jej przypominał o tobie każdego dnia.