Seks

Czego faceci nie wiedzą o seksie?

czego faceci nie wiedzą o seksie

Mężczyźni podobno częściej myślą o seksie niż kobiety. Wiele sytuacji ma dla nich podtekst erotyczny, którego panie w ogóle nie dostrzegają. W niniejszym artykule skupimy się jednak na tym, czego faceci nie wiedzą o seksie.

Kobiety podniecają subtelne sygnały

Kobiety lubią, gdy mężczyzna pobudza ich wyobraźnię, ale nie mówi wprost. „Śniłaś mi się dzisiejszej nocy” to niewinne zdanie, które działa podniecająco na płeć piękną. Podobny efekt można osiągnąć słowami: „widziałem bieliznę, w której wyglądałabyś obłędnie”. Subtelnie prowadzony seksting potrafi uruchomić kobiecą wyobraźnię i zachęcić panie do erotycznych igraszek.

Część kobiet ma ochotę na seks podczas okresu, ale boi się reakcji partnera

Wiele kobiet podczas miesiączki ma wielką ochotę na erotyczne igraszki, ich libido szaleje, ale większość pań hamuje obawa przed reakcją partnera. Płeć piękna boi się, że mężczyznę obrzydzi sama myśl o uprawianiu seksu podczas okresu. Ewentualnie partner zgodzi się na erotyczne igraszki, po czym stwierdzi, że było to dla niego nieprzyjemne przeżycie.

Kobiety lubą delikatny dotyk nawet przez ubranie

Panie mają cieńszą skórę niż mężczyźni, nic dziwnego, że są niezwykle wrażliwe na dotyk.  Nawet ten, który odbywa się poprzez ubranie, jest dla nich niezwykle przyjemny.  Kobiety lubią, gdy mężczyźni muskają je także wtedy, gdy są ubrane. Jest to niezwykle podniecające doświadczenie, które buduje erotyczną atmosferę.

Pocałunek w szyję może wywołać drżenie

Kobieca szyja jest bardzo bogato ukrwiona, a na dodatek zawartość tkanki tłuszczowej jest tutaj stosunkowo niska. Nic dziwnego, że wiele pań uwielbia pocałunki w tę część ciała. Całus w szyję wywołuje bowiem u nich przyjemne drżenie.

Kobiece piersi są bardzo delikatne

W związku z tym, iż biust pań jest niezwykle delikatny i wrażliwy na dotyk, należy postawić na subtelne pieszczoty. To nie są pośladki, które można ugniatać nieco mocniej.  Jeśli chcesz doprowadzić kobietę do orgazmu, powinieneś delikatnie muskać jej piersi, a zwłaszcza okolice brodawek. Możesz robić to palcami lub ustami. W przypadku piersi delikatniej znaczy lepiej.  Im kobieta drobniejsza, tym bardziej należy postawić na subtelne muśnięcia i pocałunki. Naprawdę, delikatny dotyk piersi potrafi doprowadzić panie do wrzenia.

Zdecydowane przyciąganie do siebie kobiety

Gdy mężczyzna zdecydowanym ruchem przyciąga kobietę do siebie i obejmuje ją całym światem, w kobiecym ciele aż się gotuje z podniecenia. Panie lubią takie męskie, ociekające testosteronem gesty, gdyż są niezwykle seksowne i sensualne. Pobudzają ich wyobraźnię i zachęcają do erotycznych igraszek.

Długie pocałunki z języczkiem mogą doprowadzić do orgazmu

Zwłaszcza jeśli francuskie pocałunki stają się coraz bardziej dynamiczne. To niezwykle silny afrodyzjak dla pań.  Dzięki długim pocałunkom z języczkiem kobieta staje się wilgotna na dole i wówczas seks jest dla niej niezwykle przyjemnym doznaniem. Poza tym same długie pocałunki z języczkiem są tak podniecające, iż mogą doprowadzić kobietę do orgazmu. Nie bez powodu Lauren Blakely uczyniły je kluczowym elementem relacji Pana Orgazma i Harper w powieści Pan O.

Czego faceci nie wiedzą o seksie? Uda i brzuch też są wrażliwe na dotyk

Mężczyźni często pomijają te części ciała podczas gry wstępnej i pieszczot, tymczasem są one niezwykle wrażliwe na dotyk. Wystarczą delikatne muśnięcia palcami i pocałunki, by rozpalić i podniecić kobietę. Są to bowiem miejsca bogato ukrwione i unerwione, a przez to szczególnie wrażliwe na pieszczoty.

Łapanie za pośladki jest lepsze niż klapsy

Podczas seksu nie należy zapominać o kobiecych pośladkach. Warto jednak pamiętać, że ich ugniatanie z wyczuciem jest dużo lepsze od klapsów. Pośladki są mniej wrażliwe na dotyk niż piersi, dlaczego nie trzeba ich muskać, można je pougniatać z umiarem, ale klapsy w tyłek nie kręcą wcale tak wielu kobiet, jak mogłoby się wydawać. Panie często takie praktyki postrzegają jako mało podniecające. Po klapsach lubią pozostawać  ślady w postaci siniaków, nie jest to zatem rozwiązanie, do którego panie podchodzą zbyt entuzjastycznie.

Komentarze (3)

Irena

6 lat temu

Faceci (nie mężczyźni) myślą, że kobietom podoba się klepanie w tyłek. Nie wiem czy niektórzy mają taki sposób na podryw czy mają po prostu zbyt wysokie mniemanie o sobie. Ale z pewnością taka nachalność nie jest mile widziana.
Myślę, że większość kobiet woli jednak delikatność.

pati25

6 lat temu

To ciekawy artykuł.Powinni go przeczytać mężczyźni.Niech dowiedzą się kilku rzeczy.Bo myślą,że o seksie wiedzą bardzo dużo.

Mindi

6 lat temu

Byłam ciekawa czego to faceci nie wiedzą o seksie, chyba wyobrażałam sobie coś innego i zajrzałam z czystej ciekawości. Myślę, że ten tytuł oburzy niejednego mężczyzny albo popatrzy na niego z wyższości i kpiną. A ja myślę, że jest w tym artykule wiele prawdy. Mężczyźni nie doceniają drobnych gestów a swoją męskość okazują w mocnym uścisku, czego najczęściej nie są nawet świadomi. Niby to drobiazgi ale przecież chodzi o to aby polepszyć nasz związek. Dobrze by było żeby panowie przeczytali ten artykuł i widzieli ten problem od naszej strony 🙂

Zostaw komentarz