Seks

10 oznak, że ten mężczyzna na ciebie zasługuje

idealny partner

Kobiety często wiążą się z niewłaściwymi facetami, którzy ich nie doceniają, nie szanują i nie traktują tak, jak należy.  Przedstawiamy 10 oznak, że ten mężczyzna na ciebie zasługuje.

Docenia to, co robisz

Czujesz, że on jest z ciebie dumny i docenia twoją pracę? Uważa, że jesteś zdolna i inteligentna, w związku z tym ze wszystkim sobie poradzisz śpiewająco? Jeśli on cię wspiera i motywuje do działania, krótko mówiąc, ciągnie w górę, to znak, że trafiłaś na odpowiedniego faceta. Mężczyzna powinien doceniać też sytuacje, kiedy starasz się o niego i troszczysz, ponieważ w ten sposób pokazujesz, że ci na nim zależy.

Poprzez drobne gesty wyznaje ci miłość

Mężczyźni rzadko wyrażają miłość za pomocą słów. Dużo częściej robią to za pomocą gestów. Jeśli on często cię przytula, chętnie obejmuje w towarzystwie, na spacerze trzyma cię za rękę i z przyjemnością cię całuje, to znaczy, że mu na tobie zależy. Kobiety uwielbiają czułość w męskim wydaniu. Możemy wybaczyć facetom, że nie mówią wprost, że nas kochają, ale muszą wyrażać swoje uczucia za pomocą drobnych gestów.

Bierze cię pod uwagę przy snuciu planów

Zwróć uwagę, czy on bierze cię pod uwagę, gdy snuje plany na przyszłość. Czy mówi o tym, że komuś cię przedstawi, że razem zjecie pizzę w nowej knajpie, że chce z tobą wyjechać za miasto w Wielkanoc? Jeśli jesteś obecna w jego planach na przyszłość, to dobry znak.

Chętnie cię komplementuje

Kobiety potrzebują komplementów, aby dobrze się czuć. W związku z tym oczekują od swoich facetów, że ci będą mówić im miłe rzeczy.  Komplementy są w związku bardzo ważne, gdyż umacniają pewność siebie i sprawiają, że nasza ochota na erotyczne igraszki nie słabnie.  Jeśli dzięki jego komplementom jesteś cała w skowronkach, to znaczy, że do siebie pasujecie.

Dokładnie cię słucha i chętnie służy pomocą

Facet, który na ciebie zasługuje, chce być na bieżąco z tym, co dzieje się w twoim życiu. Dlatego zawsze uważnie słucha tego, co masz do powiedzenia. Gdy pojawią się problemy, pocieszy cię i zaoferuje pomoc. Taki mężczyzna to prawdziwy skarb.

Chętnie z tobą rozmawia

Jeśli mężczyzna bez problemu opowiada ci o swoim dniu, o tym, co dzieje się w pracy, jakie ma plany związane ze swoim hobby, to znaczy, że dopuszcza cię do swojego życia. Prawdopodobnie chce, abyś była jego ważną częścią.

Chroni cię i dba o twoje bezpieczeństwo

Czy czujesz się przy nim bezpiecznie? Widzisz, że troszczy się o ciebie?  Odprowadza do domu, przyjeżdża po ciebie, pyta, czy już wróciłaś od przyjaciółki? Nie pozwala, aby w jego obecności ktokolwiek ci groził lub w jakikolwiek sposób cię obrażał?  Jeśli czujesz, że on o ciebie dba, to dobry znak. Trafiłaś na właściwego faceta.

Zawsze możesz na niego liczyć

Twój pies jest chory? A może potrzebujesz męskiej rady przy wyborze prezentu dla kuzyna? Nie umiesz sama przesunąć szafki? Jak on reaguje, gdy prosisz go o pomoc? Chętnie ci jej udziela, czy wykręca się brakiem czasu lub mówi, żebyś znalazła sobie kogoś innego do pomocy?  Facet, na którego zawsze możesz liczyć, z pewnością na ciebie zasługuje.

Przy nim czujesz się swobodnie

Jesteś sobą, nie boisz się słów krytyki. Czujesz, że on cię akceptują taką, jaką jesteś i nie będzie krytykował cię za to, jak wyglądasz i co robisz.  Swoboda to podstawa związku. Jeśli facet wciąż ma do ciebie jakieś „ale”, to znaczy, że na ciebie nie zasługuje. Uciekaj od niego, gdzie pieprz rośnie, ponieważ taki delikwent zrujnuje twoją samoocenę.

Nie jest egoistą

Patrzy też na to, czy w danej sytuacji/miejscu czujesz się komfortowo. Jeśli czegoś nie lubisz, nie zmusza cię do tego. Stara się sprawiać ci drobne przyjemności. Zabiera cię na spacer, bo wie, że to lubisz.  W łóżku też nie dąży od razu do zaspokojenia swoich potrzeb, dba o to, aby i tobie było przyjemnie.

Dodaj komentarz