Seks

9 rodzajów pocałunków, o których marzy każdy facet

namiętny pocałunek

Wiele z nas w ogóle nie docenia pocałunków, tymczasem za ich pomocą możemy wysyłać swojemu facetowi mnóstwo komunikatów. Delikatny całus daje mu do zrozumienia, że darzymy go ciepłymi uczuciami. Natomiast namiętny sugeruje, że nas podnieca i mamy wielką ochotę na seks. Oto 9 rodzajów pocałunków, o których marzy każdy facet.

Pocałunek, który inicjuje kobieta

Tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć.  Mężczyźni lubią, gdy kobiety czasem przejmują inicjatywę i pokazują, że im zależy. Jeśli jesteście na tym etapie znajomości, że już wiesz, jaką przyjemność sprawia mu twój dotyk, możesz sobie pozwolić na to, aby pocałunek czasem wychodził z twojej inicjatywy.

Długi i mokry pocałunek z języczkiem

Mężczyźni lubią namiętne pocałunki, ty zapewne też. Długi i mokry pocałunek z języczkiem kręci obie płcie. Po takiej wymianie czułości obydwoje będziecie mieli ochotę, aby ten wieczór zakończyć w sypialni. Nic tak nie stymuluje kobiet i mężczyzn jak długi i mokry pocałunek z języczkiem. Tej pieszczoty nie może zabraknąć też podczas samego seksu.

Bardzo delikatny pocałunek w szyję

Nie od dziś wiadomo, że szyja to miejsce erogenne, którego pieszczenie dostarcza mnóstwo przyjemności. Bardzo delikatny pocałunek w szyję to czynność zarezerwowana dla kobiet i mężczyzn, których łączy coś więcej niż koleżeństwo. Taki pocałunek ma w sobie coś namiętnego i uroczego zarazem.

Pocałunki w klatę i brzuch

Takie formy pieszczot rozbudzają męską wyobraźnię. Mężczyźni też lubią być całowani w klatę i brzuch, zwłaszcza gdy zmierzasz od szyi w kierunku ich męskości. To bardzo podniecająca kolejność obsypywania ciała swojego ukochanego pocałunkami.

9 rodzajów pocałunków, o których marzy każdy facet. Pocałunek w czoło

Stanowi wyraz emocjonalnej bliskości i kobiecego zaangażowania. Mężczyzna, któremu rzeczywiście zależy na kobiecie, będzie wyczekiwał też takich drobnych, czułych gestów. Namiętny pocałunek z języczkiem będzie go niesamowicie kręcił, ale ucieszą go też gesty świadczące o tym, że jest dla ciebie kimś więcej niż tylko kochankiem.

Pocałunek w kark

Mężczyźni lubią czuć, że podniecają kobiety, a te ich pragną. Pocałunek w kark stanowi wyraźny sygnał twojej namiętności. W ten prosty sposób możesz też dać mu do zrozumienia, że masz ochotę na seks.

Prowokujący pocałunek

Masz wrażenie, że twój facet w ogóle nie zwraca na ciebie uwagi? A może nie czujesz się przez niego pożądana? Obudź w nim namiętność za pomocą prowokującego pocałunku w usta. Niech będzie to tylko chwila przyjemności, po czym odwróć się jakby nic. Gwarantujemy, że pozbędziesz się wątpliwości co do tego, czy go kręcisz.

Pocałunek w miejscu publicznym

Mężczyzn kręci intymność w miejscach publicznych. Nic dziwnego, że wielu z nich marzy o tym, żebyś pocałowała ich na środku ruchliwej ulicy, podczas imprezy w gronie znajomych czy w pubie. Nie musi to od razu być pocałunek z języczkiem, ale ten też może być;)

Wzajemne ssanie warg

To erotyczna i niezwykle podniecająca zabawa, którą warto włączyć do swojego miłosnego repertuaru. Wielu mężczyzn marzy o namiętnym ssaniu warg. I jest to całkowicie zrozumiałe, w końcu wargi są silnie unerwione i ich pieszczoty dostarczają niezapomnianych wrażeń.

Magdalena Kukurowska

Komentarze (2)

Irena

6 lat temu

Jeszcze pytanie czy mężczyzna lubi się całować, bo wiem, że nie każdy lubi… ich strata.
Dla mnie pocałunki są bardzo ważne. Każdy dzień rozpoczynamy i kończymy pocałunkiem w usta 🙂
Ja uwielbiam takie czułości, uwielbiam też prowokować pocałunkami mojego mężczyznę.
Pocałunki w czoło i w nosek też są obecne, a dodatkowo jestem całowana przez niego w rękę, co również jest dla nas bardzo ważnym gestem.

Zostaw komentarz