Miłość i związki

5 zachowań prawdziwego mężczyzny

prawdziwy facet

W dzisiejszych czasach wbrew pozorom nie jest łatwo znaleźć prawdziwego faceta. Panowie często nie potrafią nawet zainteresować się, czy ich kobieta wróciła bezpiecznie do domu. W niniejszym artykule przedstawiamy 5 zachowań prawdziwego mężczyzny.

Troska o kobietę

Twój tato odprowadzał mamę do domu, gdy późno kończyła pracę, przychodził pod jej firmę. Współczesny facet prędzej zostawi nas na środku ulicy, niż o nas zadba. Cóż, opiekuńczość przestała być domeną mężczyzn. W rezultacie trudno znaleźć faceta, przy którym można poczuć się bezpiecznie. Trudno nie znaczy, że jest to w ogóle niemożliwe. Na szczęście wciąż można natknąć się na prawdziwego mężczyznę, który podejdzie po nas, gdy wychodzimy gdzieś razem, a następnie nas odprowadzi do domu. Zapyta wieczorem, czy bezpiecznie wróciłyśmy od przyjaciółki i zainteresuje się, gdy w naszym życiu pojawią się problemy. Troska o kobietę tak naprawdę wiele mówi o tym, z kim mamy do czynienia. Facet, który ma nasze bezpieczeństwo w głębokim poważaniu, nie interesuje się nami, gdy jesteśmy chore, boli nas brzuch etc., to nie jest kandydat na związek. Prawdziwy mężczyzna jest wobec kobiety opiekuńczy. W ciągu dnia wysyła do niej zwykłe wiadomości w stylu: jak leci/co porabiasz, aby przekonać się, że wszystko z nią w porządku.

Zaradność i pracowitość

Prawdziwy mężczyzna radzi sobie w życiu. Nie oznacza to, że ma sporo zarabiać i utrzymywać swoją kobietę. Absolutnie nie tędy droga. Prawdziwy facet po prostu sam na siebie zarabia i nie oczekuje, że mama sypnie groszem, a partnerka będzie go co tydzień wyciągała z finansowych tarapatów. Mężczyzna powinien umieć wyprać swoje ubrania, wyprasować je i przygotować sobie coś do jedzenia – chociażby kanapki z serem. W końcu szukamy prawdziwego faceta, a nie dziecka do niańczenia.

5 zachowań prawdziwego mężczyzny. Inicjatywa seksualna

Na początkowym etapie znajomości inicjatywa seksualna znajduje się po stronie mężczyzny. To on powinien budować erotyczną atmosferę i w ten sposób zachęcać kobietę do seksu. Oczywiście w miarę rozwoju związku inicjatywa seksualna powinna być dzielona przez obydwie strony. Niemniej na samym początku kobieta chce poczuć, że ma u swojego boku prawdziwego faceta, który w ciągu dnia napisze jakiś komplement, a na wieczór zaprosi ją do siebie i to on rozpocznie grę wstępną. Z czasem kobieta też zaczyna wychodzić z inicjatywą.

Okazywanie czułości

Wbrew pozorom okazywanie czułości nie jest antymęskie. Kobiety oczekują, że ich partner potrafi zachować się jak prawdziwy facet i nie boi się etykietki pantofla tylko dlatego, że często je całuje i przytula. Robi to także w miejscach publicznych. W końcu prawdziwy mężczyzna jest odważny i nie boi się bronić własnego zdania oraz robić tego, na co ma ochotę. Kobietom imponuje zdecydowanie podczas pocałunku na powitanie/pożegnanie, zdecydowane obejmowanie w trakcie spaceru. Wtedy mogą poczuć, że u swego boku mają prawdziwego mężczyznę.

Wyrozumiałość

Prawdziwy facet rozumie, że kobieta nie ma ochoty uprawiać seksu, bo ma okres i czuje się tym faktem skrępowana. Mężczyzna nie dąży wówczas do swego, nie strzela fochów, bo kobieta mu odmówiła, lecz po prostu ją przytula i całuje. W końcu nie odmówiła mu dlatego, że jej nie pociąga, tylko dlatego, że kiepsko się czuje. To spora różnica. Kobiety pragną od faceta wyrozumiałości i same chętnie ją okazują.

Dodaj komentarz