Powinnaś wiedzieć, że... Seks

Czego nie powinnaś robić w łóżku?

w łóżku

Kobiety często powtarzają, że potrzebują odpowiedniego klimatu, by oddać się przyjemności związanej z seksem. Zgadzamy się z tym, że nie każdy moment i miejsce jest dobre na seks. Jednak potrafimy pewnymi zachowaniami zniechęcić faceta do zbliżenia. Dokładnie tak, panom też może minąć ochota na seks, dlatego przekonaj się o tym, czego nie powinnaś robić w łóżku.

Myślisz, że facet czyta ci w myślach

Jeszcze chyba nie urodził się taki mężczyzna, który dokładnie wie, czego pragnie każda kobieta na świecie. Myślisz, że facet czyta ci w myślach, wie gdzie ma cię dotknąć i pocałować? Uwierz, że nie jest wszechwiedzący i musi nauczyć się twojego ciała i potrzeb. Dlatego ważna jest komunikacja, również w łóżku. Kobieta powinna nakierować swojego faceta, powiedzieć mu, czego oczekuje, gdzie lubi być dotykana. To samo musi działać w drugą stronę. W końcu seks to obopólna przyjemność.

Zaskakujesz go na samym początku

Niespodzianki są bardzo fajne, kto ich nie lubi. Lecz w przypadku sfery łóżkowej, nie każdemu odpowiadają. Zwłaszcza na początku relacji, gdy kobieta i mężczyzna dopiero się poznają, warto wziąć to pod uwagę. Możesz uwielbiać eksperymenty w łóżku, ale nie znasz jeszcze preferencji partnera. Pojawienie się w sypialni w przebraniu czy z naręczem gadżetów erotycznych może zwyczajnie wystraszyć drugą stronę. Pamiętaj więc, by nie odkrywać wszystkiego od razu. Daj sobie czas na poznanie, zwłaszcza gdy zależy ci na tym, by facet nie uciekł w popłochu z sypialni.

Nie dajesz nic od siebie

Dwoje osób w łóżku to ja zgrany team, który działa wspólnie, a ich celem jest osiągnięcie satysfakcji i przyjemności. Seks ma być dobrą zabawą dla dwojga, a nie tylko jednej ze stron. Najgorszą rzeczą, jaką kobieta może zrobić w łóżku to bycie bierną. Brak jakichkolwiek reakcji oraz inicjatywy ze strony partnerki sprawi, że facet przestanie się starać. A co gorsza, gdy usatysfakcjonowana kobieta odpuszcza i zapomina o swoim mężczyźnie. Nie na tym polega życie erotyczne.

Ciągle się stresujesz

w łóżkuStresuje cię zapalone światło, brak płaskiego brzucha czy za grube uda. W sytuacji intymnej pragniesz zapaść się pod ziemię. Blokują cię kompleksy, na które facet na pewno w ogóle nie zwraca uwagi. Stres nie sprzyja bliskim kontaktom, gdyż wtedy nie można oddać się całkowicie przyjemności. A przecież powinno zależeć ci na tym, by spędzić fantastyczny czas w łóżku. Nie przejmuj się rozmiarem biustu czy innymi drobiazgami. One nie są istotne, gdyż liczą się szczere uczucia i magia chwili, która was połączyła. Seks to nie praca, nad którą musisz się skupić, wytężając umysł.

Już wiesz, czego nie powinnaś robić w łóżku? Pamiętaj, że udane życie seksualne zależy nie tylko od faceta, ale również od ciebie.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz