Seks

10 niezaprzeczalnych dowodów na to, że z tym mężczyzną zawsze będzie ci dobrze w łóżku

udany seks

Seks stanowi ważny aspekt relacji damsko-męskiej, aczkolwiek nie jest najistotniejszy. Niemniej chcemy, żeby było nam dobrze w łóżku.  W końcu erotyczne igraszki wpływają korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Nie chcemy, aby seks stał się przykrym obowiązkiem do odhaczenia. Przedstawiamy 10 niezaprzeczalnych dowodów na to, że z tym mężczyzną zawsze  będzie ci dobrze w łóżku.

Jego pocałunki są namiętne

Pamiętasz swój poprzedni związek? Brakowało ci w nim żaru, bo twój facet w ogóle cię nie całował lub tylko szybko muskał twoje usta?  Na pewno w łóżku nie było dużo lepiej. Osoby, które są introwertyczne na co dzień w stosunku do swojego partnera, w sypialni nie przeżywają magicznej przemiany. Szukaj kogoś podobnego do siebie. Jesteś temperamentną kobietą? Jeśli mężczyzna, z którym się spotykasz, całuje cię z języczkiem tak namiętnie, że aż nogi się pod tobą uginają, a  na dole stajesz się wilgotna, to znak, że będzie ci z nim dobrze w łóżku.

On chętnie cię przytula i obejmuje

Kobiety podczas seksu oczekują czułości. Jeśli on chętnie cię przytula i obejmuje,  to znaczy, że w łóżku zachowa się podobnie. Będziesz mogła się do niego przytulić w trakcie gry wstępnej i tuż po seksie. On na pewno zadba o to, żebyś poczuła się spełniona i będzie cię obejmował tak długo, jak tego zapragniesz.  Dzięki czemu poczujesz się szczęśliwa.

10 niezaprzeczalnych dowodów na to, że z tym mężczyzną zawsze będzie ci dobrze w łóżku. Mówi ci komplementy

Jeśli mężczyzna często prawi ci komplementy na temat wyglądu, czujesz, że jesteś dla niego atrakcyjna. W ten sposób pokazuje ci też, że pragnie cię taką, jaką jesteś. Krótko mówiąc, kobieta, która często słyszy komplementy z ust mężczyzny, w łóżku nie będzie wstydziła się nagości. Nie straci czasu na roztrząsanie idealnej pozycji, w jakiej powinna się ustawić. Nie będzie się też niepotrzebnie stresować, lecz dobrze bawić.

Respektuje twoje zdanie

Zwróć uwagę, jaki jest mężczyzna, z którym się spotykasz w codziennym życiu. Czy respektuje twoje zdanie, czy próbuje cię za wszelką cenę zmusić do rzeczy, których nie chcesz? Jeśli rozumie, że czegoś się boisz lub czegoś najzwyczajniej w świecie nie lubisz, to znaczy, że będzie brał twoje zdanie pod uwagę także w sypialni.

Nie jest agresywny

Jeśli facet nigdy  nie jest wobec ciebie agresywny, nawet podczas kłótni, w łóżku prawdopodobnie nie będzie ciebie bił, podduszał czy wymierzał klapsów. Kobiety przed pierwszym wspólnym razem często obawiają się, że z mężczyzny wyjdzie diabeł i skończą całe w siniakach. Jeśli jednak on okazuje się czuły i delikatny podczas seksu, to znaczy, że prawdopodobnie trafiłaś na kogoś o podobnym temperamencie, z kim zawsze będzie ci dobrze w łóżku.

Jest wobec ciebie troskliwy i delikatny

Odprowadza cię do domu, pyta, czy jest ci zimno, przykrywa cię w nocy?  To znak, że nie jest egoistą, istnieje zatem spora szansa, że w łóżku weźmie pod uwagę także twoje potrzeby. Zadba o grę wstępną, dostarczy ci czułości, której tak bardzo pragniesz.

Pożądasz go od początku

To bardzo dobry znak. Jeśli wpadł ci w oko od pierwszego wejrzenia, to jest w twoim typie. Jego feromony na ciebie działają, podobnie jak wygląd fizyczny. Ekscytacja jego osobą dostarczy ci niezapomnianych wrażeń. Gdy dotyka nas osoba, której pożądamy, to już nasze ciało oblewa rozkosz.

Masz z nim sny erotyczne

To znaczy, że pożądasz i silnie pragniesz, w pełni ci odpowiada pod różnymi względami. Twoja podświadomość działa niezależnie od rozumu, to ona funduje nam obrazy senne. Zatem jeśli często śnisz o wspólnym seksie, który stanowi  źródło rozkoszy, to znaczy, że z tym facetem możesz jej doznać lub już jej doznajesz. Rozum możesz oszukać, ale nie podświadomość.

Kochasz go

Seks z ukochanym mężczyzną zawsze jest udany.  Wbrew pozorom nie wyrafinowana technika, lecz ładunek emocjonalny wraz z pożądaniem determinują jakość naszego życia erotycznego.  Gdy kochasz kogoś i jednocześnie go pragniesz, to jego dotyk będzie doprowadzał cię do szaleństwa, a w seksie chyba właśnie o to chodzi.

Ciągle wspominasz seks z nim

Jeśli ciągle wspominasz seks z nim i robisz to, ponieważ w twoim odczuciu wypadł idealnie, to znaczy, że tak jest. Ten facet posiada te umiejętności, których poszukujesz. Każda kobieta jest inna, ma zatem odmienne potrzeby. Jeśli on spełnia twoje i czujesz, że kochając się z nim, miałaś najlepszy seks w życiu, to każdy kolejny będzie równie lub bardziej udany.

Dodaj komentarz