5 tekstów zakochanego faceta

Jak myślisz, co takiego mówi zakochany facet? Ze względu za ograniczoną wylewność mężczyzn, często trudno określić nam, czy rzeczywiście zależy im na znajomości. Czy nowa relacja nie jest tylko przelotnym romansem. Kilka tekstów może zdradzić zakochanego faceta. Sprawdź, czy przypadkiem nie padły z jego ust!

Poznaj moich przyjaciół

Poznanie drugiej osoby wiąże się z poznaniem jego otoczenia, w tym także przyjaciół i znajomych. Tak przynajmniej powinno być, jeśli facet traktuje kobietę choć odrobinę poważnie. Jeśli mężczyzna dąży do tego, by kobieta poznała jego przyjaciół, czyli ważne osoby w jego życiu, to bardzo dobry znak. Inaczej nie ma sensu robić komuś nadziei, skoro takową relację planujemy zakończyć, bo nie czujemy że będzie prowadziła do czegoś głębszego. A wejście w towarzyski świat drugiej strony daje możliwość lepszego poznania partnera. Dlatego nie obawiaj się niczego i daj się lubić innym.

Pójdę z Tobą na zakupy

Faceci z reguły nie cierpią zakupów. Przechadzanie się po centrum handlowym to dla nich prawdziwa męczarnia. Za jakie grzechy muszą tam iść? Ale pójdą, dla swojej wybranki zrobią wszystko. Będą koczować przed sklepami i nosić jej torby z zakupami. Nawet jeśli to ostatnia rzecz o jakiej marzą. Jednak gdy facet nie znosi zakupów, radzimy darować mu tę czynność. W końcu do galerii zawsze można pójść z przyjaciółkami.

Zostaw u mnie swoje rzeczy

Dla wielu osób to już poważny krok, ponieważ wchodzimy w czyjąś indywidualną przestrzeń. Pozwolenie na zostawienie swoich rzeczy osobistych taki jak chociażby szczoteczka do zębów to znak, że facet jest zakochany i chce, by jego kobieta często u niego przebywała. Jednocześnie to określenie, że w jego życiu pojawiła się ta druga osoba. Podobnie jest z kluczami do mieszkania. Taki gest to przede wszystkim duży kredyt zaufania.

Poznaj moich rodziców

To tekst, który u wielu wywołuje ciarki na plecach, spędza sen z powiek i jest przyczyną wielkiego stresu. Przedstawienie kobiety rodzicom to sygnał, że związek jest poważny, bądź relacja do takiego stanu prowadzi. Takie zachowanie może nastąpić dopiero wtedy, kiedy druga strona uzna, że nadszedł odpowiedni czas, by wprowadzić drugą osobę do rodziny. A z tym różnie bywa, więc nie martwmy się, jeśli po 3 miesiącach związku jeszcze nie poznaliśmy rodziców faceta. Po 3 latach – to byłoby co najmniej zastanawiające.

Zakochałem się w Tobie

facetChyba każda kobieta czeka na te magiczne słowa. Nie wypowiadamy ich ot tak. W końcu są zarezerwowane dla wyjątkowej osoby. Najważniejsze, by nie wymuszać na drugiej stronie żadnych deklaracji. Chyba, że związek trwa lata, a Ty dalej nie wiesz, czy on Cię kocha. Jeśli facet darzy kobietę szczerym i prawdziwym uczuciem, prędzej czy później  na pewno jej to powie.

Katarzyna Antos