Miłość i związki

Czy facet oszalał na twoim punkcie?

oszalał

W miłości nie sposób pominąć szaleństwa. To wspaniałe i piękne uczucie łączące dwoje ludzi sprawia, że inaczej się zachowujemy i robimy rzeczy, o których wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli. Facet, któremu zależy na kobiecie, będzie się starał. Jak sprawdzić, czy facet oszalał na twoim punkcie? Które zachowania mogą to zdradzić?

Facet i uczucia

Faceci nie są zbyt wylewni jeśli chodzi o uczucia. Być może są wśród nich romantycy, którzy wręcz nadużywają słowa „kocham” czy każdego dnia biegną do ukochanej z bukietem kwiatów. Większość jednak ma problem z wyrażaniem uczuć. Jednak oprócz słów są też gesty i to właśnie one mogą wiele powiedzieć nam o relacji. Mężczyzna może być z zasady kulturalny i uprzejmy, ale czy rzeczywiście szaleje na naszym punkcie? Warto zwrócić uwagę na pewne zachowania, które mogą rozwiać nasze wątpliwości.

Śpi z tobą na łyżeczkę

To wyjątkowo niewygodna pozycja dla faceta. Potwierdzi to chyba większość panów. Nie ma nic przyjemnego w drętwieniu ręki, ale za to pozycja umożliwia wyjątkową bliskość. Facet, który śpi z tobą na łyżeczkę traktuje cię jak ważną w swoim życiu osobę. Jeśli tak się poświęca, to wiedz, że coś ma się na rzeczy. Kobiety uwielbiają, gdy facet je przytula, wtedy czują się bezpiecznie, a poczucie bezpieczeństwa to niezwykle ważny element każdej relacji.

Chodzi do kina na romantyczne filmy

Romantyczne filmy to coś, co kobiety wręcz ubóstwiają. Miłosne historie pokazane na ekranie od zawsze fascynowały rzesze kobiet. Kolejna produkcja pokazywana na ekranach kina to obowiązkowa rozrywka, która niekoniecznie podoba się facetom. Dla nich najlepsze są zwykle filmy akcji a nie jakieś love story. Jeśli jednak twój facet, mimo wewnętrznej niechęci udaje się z tobą na komedię romantyczną, masz powód do radości. W końcu on robi to dla ciebie, bo wie, jak uwielbiasz takie kino. Pamiętaj jednak, by czasem pozwolić mu wybrać film.

Nie pozwala ci na smutek

Facet, który oszalał na punkcie kobiety nie pozwoli, by na jej twarzy gościł smutek. Za wszelką cenę będzie starał się ją pocieszyć i rozśmieszyć. Będzie wsparciem w trudnych chwilach. Pragnie oglądać cię wesołą, z iskierkami w oczach i szczęściem, które dzielicie na pół. Twój uśmiech będzie dla niego najlepszym widokiem pod słońcem.

Martwi się o ciebie

miłośćBędąc w związku wkraczamy w życie drugiej osoby. Jest to fascynujące, ale zarazem także stresujące. Martwimy się o drugą stronę, ponieważ łączy nas szczególna więź. Facet, który martwi się o ciebie, z pewnością za tobą szaleje. Będzie pisał i dzwonił do skutku, gdy nie może się z tobą skontaktować. Wysłucha twoich problemów i pomoże ci je rozwiązać. Na niego zawsze możesz liczyć. W końcu łączy was miłość, a to nie błahostka. Nie zakochujemy się przecież w każdej napotkanej na swojej drodze osobie.

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

Emilly27k

5 lat temu

Wszystko zależy od tego w jaki sposób mężczyzna okazuje szaleństwo uczuciowe na punkcie swojej ukochanej kobiety. Niektórzy pokazują swoją prawdziwą twarz przy obcych, a w domu jest inaczej.

pati25

5 lat temu

Facet,który oszalał na punkcie kobiety okazuje to jej na każdym kroku.To swoje „szaleństwo” wyraża za pomocą słów jak i gestami.

linea

5 lat temu

Mój mężczyzna nie ma problemów z wyrażaniem uczuć. Każdego dnia mówi mi, że mnie kocha, stara się tego przestrzegać. Każdego dnia mówi mi, że jestem piękna, życzy mi miłego dnia, prosi żebym na siebie uważała. Takie gesty jak pocałunek na dzień dobry, dobry wieczór, czy dobranoc też są codziennością.
Nie kupuje mi kwiatów, ale poprzez swoje zachowanie wobec mnie pokazuje jak bardzo mu zależy.
Jak tylko zobaczy smutek na mojej twarzy pyta czy coś się stało i prosi o uśmiech, zawsze powtarza, że uśmiech nie powinien schodzić z mojej twarzy bo takiej mnie właśnie się zakochał.

Zostaw komentarz