Boże Narodzenie 2018 Styl życia

5 mało znanych filmów, które wprowadzają świąteczny klimat

świąteczny klimat

Gdy myślimy o świątecznych filmach, od razu nasuwa się Kevin sam w domu czy wszystkie trzy części filmu Listy do M. Jednak kino oferuje nam mnóstwo tytułów, w prawdziwie świątecznym klimacie. Poznajcie nasze propozycje filmów, których być może jeszcze nie widzieliście!

Dwanaście choinek (2013)

Młoda bibliotekarka nie może pogodzić się z faktem, że biblioteka w której pracuje zostanie wyburzona. Praca jest jest pasją, więc dziewczyna wpada na pomysł, jak zwrócić uwagę mediów na całą sytuację. Rozwiązaniem ma być konkurs na najładniej przystrojoną choinkę. Bohaterka usilnie walczy z właścicielem nieruchomości. Czy uda jej się rozpuścić lodowate serca inwestorów? A może i jej serce zostanie przez kogoś zdobyte? W końcu w święta miłość wisi w powietrzu.

Święta na piątkę (2014)

Organizatorka przyjęć dostaje wielkie wyzwanie zawodowe. Ma zorganizować przyjęcie wigilijne, które od lat jest flagowym wydarzeniem jej miejsca pracy. Dziewczyna postanawia urządzić wyjątkową wigilię w sklepie z zabawkami, ale właściciele lokalu nie chcą się na to zgodzić. Mimo wszystko, ambitna plannerka postanawia działać. I tak powstają piękne, świąteczne dekoracje oraz niecodzienny pomysł, na który wpływ będą mieć pewne wspomnienia z dziecięcych lat. Czy świąteczne przyjęcie dojdzie do skutku? Czy pomoc przystojnego Nicka okaże się czymś więcej niż zawodowym wsparciem?

Święta z pazurem (2014)

W życiu młodego i przystojnego strażaka niespodziewanie pojawia się kot. Jak gdyby nigdy nic zadomawia się w jego, domu, który właśnie remontuje. Kot nie pozostaje obojętny dla przyszłej pani weterynarz, która sama ukrywa posiadanie czworonogów przed właścicielem mieszkania, które wynajmuje. Dwójkę singli połączy nie tylko miłość do futrzaków. Świąteczny klimat z piękną historią. To obowiązkowa pozycja filmowa dla miłośników kotów i… strażaków!

Świąteczne drzewko (2013)

Elise nie cierpi Bożego Narodzenia. Święta kojarzą się jej tyko ze sprzedażą choinek, czym od lat zajmuje się jej rodzina. Przewrotny los sprawia, że rodzice ze względów zdrowotnych nie mogą zająć się stoiskiem z drzewkami. Bohaterka traci pracę i z zaciśniętymi zębami postanawia ostatni raz pomóc rodzicom i zająć się biznesem. Jak się okaże, nie będzie to łatwe zadanie, szczególnie ze względu na konkurencję. Czy dziewczyna poczuje świąteczny klimat?

Ciasteczkowe święta (2014)

świąteczny klimatChristie jest nauczycielką. Zostaje wciągnięta w coroczny konkurs na najlepsze świąteczne ciasteczka. Cały szkopuł w tym, że nie potrafi piec. Kolejne próby przygotowania idealnych ciasteczek kończą się fiaskiem, a do finałowego starcia coraz bliżej. Czy Christie uda się powalić jury? A może nagroda okaże się cenniejsza, niż się tego spodziewa?

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

Irena

4 lata temu

Lubię filmy świąteczne i fajnie byłoby obejrzeć film, którego nie znam na pamięć. Nie lubię oglądać sto razy tego samego filmu i Kevina już nie oglądam. Wiem, że większość osób nie wyobraża sobie świat bez Kevina, ale ja uważam, że co za dużo, to nie zdrowo 🙂

Mindi

4 lata temu

Ja także ledwie kojarzę pierwszy tytuł a reszty nie znam, chociaż jestem fanką świątecznych klimatów. Bardzo lubię zarówno książki jak i filmy o świętach, dlatego bardzo się cieszę, że jeszcze są takie filmy, których nie oglądałam 🙂

dulcynea

4 lata temu

Rzeczywiście , nie znam tych filmów . Poza pierwszym tytułem , który znam i lubię. Pozostałe tytuły nic mi nie mówią , jeśli będę miała okazję postaram się obejrzeć któryś z nich 🙂

Zostaw komentarz