mężczyzna twojego życia

Gdy poznajemy mężczyznę, który wpadł nam w oko, na ogół czujemy motylki w brzuchu. Chcemy, jak najwięcej dowiedzieć się na jego temat i sprawdzić, na ile nasze wyobrażenia na jego temat pokrywają się z rzeczywistością.  Czasem okazuje się, że ten atrakcyjny facet w ogóle nie odpowiada nam z charakteru. Kiedy indziej kolejne spotkania utwierdzają nas w przekonaniu, że trafiłyśmy na właściwą osobę. Przedstawiamy 10 oznak, że to mężczyzna twojego życia.

Jesteś przy nim szczęśliwa jak przy nikim innym

Jeśli to mężczyzna twojego życia, to musisz czuć się przy nim szczęśliwa jak przy nikim innym. Jeśli sama myśl o spotkaniu napawa cię optymizmem i wewnętrzną radością, to znaczy, że jesteście na dobrej drodze. Przed randką z nim powinnaś odczuwać przyjemne podniecenie i motylki w brzuchu. Oczekiwanie na spotkanie z nim powinno stanowić przyjemność. Gdy nie możesz się doczekać wspólnej randki, to znaczy, że naprawdę dobrze się przy nim czujesz. Kiedy na wspólnych spotkaniach zapominasz o wszystkich problemach i zaczynasz wierzyć, że ze wszystkim sobie poradzisz, to znaczy, że spotykasz się z facetem, który ma zadatki na mężczyznę twojego życia.

10 oznak, że to mężczyzna twojego życia. Świetnie się z nim bawisz

Mężczyzna twojego życia to ktoś absolutnie wyjątkowy, skoro macie razem spędzać każdy dzień, a za kilka lat założyć rodzinę, to musisz się przy nim świetnie bawić. On powinien mieć naprawdę duże poczucie humoru, umieć obracać różne wpadki w żart i podchodzić do nich z dystansem. Naprawdę nie potrzebujesz kolejnego ponuraka, który zatruje ci życie problemami egzystencjalnymi i hamletyzowaniem. Mężczyzna twojego życia powinien stwarzać poczucie komfortu. Każde wyjście na randkę powinno oznaczać dobrą zabawę. Nieważne, czy ze sobą rozmawiacie, żartujecie, tańczycie etc., masz się świetnie bawić.

Macie podobne spojrzenie na najważniejsze tematy

Naprawdę trudno iść przez życie z kimś, kto ma zupełnie inne priorytety i spojrzenie na życie. Nie musicie popierać tej samej partii politycznej, słuchać tego samego wykonawcy. Ale powinniście mieć podobne podejście do związku, podziału obowiązków, monogamii i roli kobiety. Jeśli on preferuje relacje bez zobowiązań, a ty szukasz kogoś, kto dochowa ci wierności, to macie konflikt interesów. Podobnie, gdy on widzi kobietę w domu, gotującą obiady i zajmującą się dziećmi, a ty chcesz prowadzić aktywne życie zawodowe.

Ufasz mu

Facet, z którym masz związać się na dłużej, powinien być godny zaufania. Naprawdę trudno komuś zawierzyć, ponieważ każdy z nas codziennie spotyka się z niesprawiedliwością i nieuczciwością. Oszukują nas kontrahenci, szef czy koledzy z pracy. Niemniej mężczyzna twojego życia powinien wzbudzać w tobie zaufanie. A to rodzi się wówczas, gdy on od początku do końca zachowuje się fair. Jeśli pojawi się choć cień wątpliwości, że on cię zwyczajnie oszukuje, to zaufanie zniknie, a w jego miejscu pojawi się nieufność uniemożliwiająca stworzenie udanego związku. Oczywiście, każdy czasem popełnia błędy. Niektórzy jednak ich żałują i więcej nie powtarzają, a inni przypominają recydywistów, którym kłamstwo weszło w krew.

Przy nim czujesz się bezpiecznie

Mężczyzna twojego życia powinien zapewniać ci poczucie bezpieczeństwa. Nie chodzi o to, by sam przypominał osiłka z siłowni i był skory do bijatyk. Po prostu to musi być facet, któremu po pierwsze, możesz w pełni zaufać i powiedzieć mu dosłownie o wszystkim.  Po drugie, sam nie stwarza dla ciebie zagrożenia – nie jest wobec ciebie agresywny, nawet po pijaku nie dobiera się do ciebie wbrew twojej woli. Nie boisz się z nim pojechać późną nocą na obrzeża miasta, bo wiesz, że nie zrobi ci nic złego.  Ponadto czujesz się przy nim bezpiecznie, gdy razem wracacie z imprezy, ponieważ on zawsze odprowadza cię do domu i wiesz, że gdyby ktoś cię zaatakował, on stanąłby w twojej obronie.

On jest czuły

Facet, z którym chcesz iść razem przez życie, powinien okazywać ci miłość za pomocą drobnych gestów. Pocałunki, przytulanie, trzymanie za rękę, obejmowanie w pasie, masaż karku – wszystko to świadczy, że twój mężczyzna jest czuły, wrażliwy i empatyczny, czyli dokładnie taki, jak powinien. Nie stworzysz szczęśliwego związku z facetem, od którego wręcz wieje chłodem emocjonalnym. Bez pocałunków i przytulania naprawdę trudno zbudować bliskość i poczucie więzi.

On zawsze ma dla ciebie czas

Mężczyzna twojego życia zawsze ma dla ciebie czas. Oczywiście, nie chodzi tutaj, że zawsze odpisuje w przeciągu minuty. Czasem jest to fizycznie niemożliwe, bo on albo nie słyszał dźwięku przychodzącego SMS-a, jest w tej chwili w pracy, rozmawia z kimś przez telefon etc. Niemniej odpisuje na twoje wiadomości bez zbędnej zwłoki, najszybciej jak tylko może. Zawsze  otrzymujesz odpowiedź w przeciągu kilku godzin. Facet, któremu na tobie nie zależy lub który chce z tobą zerwać kontakt, ale brakuje mu pomysłu, jak to zrobić, odpisuje po kilku dniach, dając ci w ten sposób do zrozumienia, że mu przeszkadzasz. Mężczyzna, dla którego jesteś ważna, odpisuje od razu, zawsze chętnie cię wysłucha i znajdzie dla ciebie czas.

Często się widujecie

Facet twojego życia chce się z tobą widywać najczęściej jak to możliwe. Nieważne, czy ma nocki, dwunastogodzinne zmiany, przeprowadzkę, badania w przychodni, on zawsze znajdzie dla ciebie godzinkę, aby się spotkać i porozmawiać. Jeśli czujesz, że on tylko serwuje ci wymówki, to tak zapewne jest. Kobiety często lekceważą podszepty intuicji, przez co wychodzą na tym jak Zabłocki na mydle. Angażują się w relację, która od początku nie miała przyszłości, bo on wiecznie nie miał na nic czasu. Cóż, może rzeczywiście sporo pracuje, ale nie spędza w firmie 24 godzin na dobę, ma też chwilę dla siebie i nic by mu się nie stało, gdyby raz na jakiś czas zechciał ją przeznaczyć na wspólne spotkanie.

On cię szanuje

Mężczyzna twojego życia zawsze cię szanuje. Rozumie, że masz prawo mieć odmienne zdanie w jakiejś kwestii. Nigdy na ciebie nie naciska, ponieważ wie, że jesteś odrębną jednostką, indywidualnością. On może podać ci merytoryczne argumenty przemawiające na korzyść jego rozwiązania lub propozycji, ale decyzja i tak zależy do ciebie. On nie próbuje cię zmieniać na siłę. Zawsze odnosi się do ciebie z szacunkiem, nigdy nie wypowiada się o tobie z pogardą czy wulgarnością.  Nawet w rozmowach z kolegami jesteś jego kobietą, a nie d*pą.  On szanuje też twoje zdanie, gdy widzi, że nie masz ochoty na seks, to cię do niego nie zmusza.

Masz z nim o czym rozmawiać

Facet twojego życia powinien być osobą inteligentną, z którą możesz porozmawiać na różne tematy, począwszy od wspomnień z dzieciństwa, a skończywszy na problemach w pracy, chorobie zwierzaka etc. Mężczyzna twojego życia musi być dobrym rozmówcą, przy którym nie boisz się wprost poruszać pewnych tematów. Gdy coś cię gryzie, bez obaw mówisz mu o tym, gdyż wiesz, że on na ciebie nie napadnie i cię nie zruga.

Magdalena Kukurowska