Kultura Styl życia

Zgryźliwe wiadomości – Vi Keeland i Penelope Ward

Zgryźliwe wiadomości

Vi Keeland i Penelope Ward to duet doskonały, który ma na swoim koncie wiele świetnych romansów i powieści erotycznych. Książki tych pisarek biją rekordy sprzedaży, ponieważ przemawiają do wyobraźni czytelniczek na całym świecie. Dlaczego warto sięgnąć po Zgryźliwe wiadomości?

Zerwane zaręczyny i wymiana sukien ślubnych

Charlotte przygotowuje się do ślubu, gdy niespodziewanie odkrywa, że jej narzeczony ma poważny problem z dochowaniem jej wierności. Nie jest naiwną kobietą, która wierzy, że ukochany po ślubie zmieni się na lepsze. Charlotte zrywa zaręczyny i odwołuje ślub. Kobieta postanawia nie być stratną i odnosi suknię ślubną do salonu, w którym ją zakupiła. Niespodziewanie w oko wpada jej w oko inna kreacja. W rezultacie Charlotte decyduje się nie na oddanie sukni, lecz ich zamianę. Jej nowa kreacja ma wszyty liścik z wyznaniem miłosnym. Charlotte postanawia odnaleźć autora tych wyjątkowych zapisków. Chce poznać historię tamtej pary i na nowo poczuć niezwykłą atmosferę miłości.

Praca w firmie autora listu miłosnego

Życie lubi pisać zaskakujące scenariusze. Charlotte nieoczekiwanie znajduje zatrudnienie w firmie prowadzonej przez autora miłosnego listu. Czy tak go sobie wyobrażała? Jak bardzo jego rzeczywisty obraz różni się od projekcji głównej bohaterki?  Reed nie podejrzewa, że Charlotte wie, że to właśnie on napisał liścik przyszyty do spodu sukni ślubnej. Czy prawda, którą pozna kobieta, spełni jej oczekiwania? A może okaże się kolejnym rozczarowaniem, które zaowocuje wnioskiem, że miłość jest stanowczo przereklamowana?

Zgryźliwe wiadomości to świetnie napisany romans, który czyta się szybko i przyjemnie. To książka, którą bez problemu pochłoniecie w jeden wieczór.  Vi Keeland i Penelope Ward po raz kolejny stanęły na wysokości zadania.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz