Sephora Hemp purifying oil

Szukasz kosmetyku multifunkcyjnego, który nawilży twarz, włosy i ciało? Koniecznie musisz przyjrzeć się Sephora Hemp purifying oil. To olejek, który opracowano z myślą o pielęgnacji suchej skóry i kosmyków. Jak oceniają go nasze redaktorki?

Nawilżenie

Sephora Hemp purifying oil to świetny kosmetyk, który już po kilku użyciach wyraźnie poprawia stan skóry i włosów. Warto stosować go regularnie, aby całkowicie zapomnieć o suchych skórkach na twarzy i łokciach. Olejek zapobiega też puszeniu włosów, delikatnie je dociąża, a dzięki solidnej porcji składników odżywczych, pukle przestają być szorstkie i matowe. Ulegają wygładzeniu, na dodatek przestają się łamać. Włosy często kruszą się wówczas, gdy są suche. Można temu zapobiec, zapewniając im dogłębne odżywienie i nawilżenie. W tej roli doskonale sprawdza się Sephora Hemp purifying oil. Z jego pomocą pozbyłyśmy się też suchych placków z łokci i kolan, które są naszą zmorą w okresie jesienno-zimowym, gdy centralne ogrzewanie pracuje na wysokich obrotach.

Wygładzenie

Sephora Hemp purifying oil wspaniale wygładza skórę twarzy i ciała, a także włosy. Nawet najbardziej szorstkie i niezdyscyplinowane pukle, szybko stają się aksamitne w dotyku.  W rezultacie układają się też o wiele lepiej. Nie wykazują tendencji do elektryzowania. Można odnieść wrażenie, że Sephora Hemp purifying oil domyka łuskę włosa, chroniąc go tym samym przed uszkodzeniami mechanicznymi.  Sephora Hemp purifying oil to świetna opcja dla kobiet, które intensywnie ćwiczą. Olejek pozwala bowiem zachować jędrność skóry, pomimo wahań wagi.

Ujędrnienie

Sephora Hemp purifying oil stosowany na twarz, przyczynia się do ujędrnienia problematycznych partii, w tym skóry wokół ust. Dzięki regularnemu stosowaniu olejku cera staje się przyjemnie napięta, a co za tym idzie zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu. Nasza twarz wygląda młodziej i promienniej.

Konsystencja i wchłanianie

Choć mamy tutaj do czynienia z olejkiem, ten bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawiając po sobie lepkiej warstwy. Kosmetyk nakładamy w niewielkich porcjach, przez co charakteryzuje się on wysoką wydajnością.

Cena i dostępność

Omawiany olejek jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 39 zł.