Kultura Styl życia

Ściema – K. Bromberg

Ściema

K. Bromberg zyskała sławę jako autorka świetnych romansów i powieści erotycznych, które pozwalają się odprężyć po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Dlaczego warto sięgnąć po jej powieść pt. Ściema, która właśnie ukazała się nakładem Editio Red?

Kobieciarz niewierzący w miłość i portal randkowy

Zane posiada niebywały urok osobisty. Ten przystojny, australijski biznesmen ceni sobie dobrą zabawę i chętnie podejmuje nowe wyzwania. Zane zna swoją wartość i chętnie ją wykorzystuje do utrzymywania powierzchownych kontaktów z kobietami. Mężczyzna postanawia założyć kolejny biznes. Jest nim portal randkowy. Choć Zane nie wierzy w miłość, postanawia się na niej dorobić milionów. Aby jego portal randkowy okazał się sukcesem, potrzebuje dobrej akcji marketingowej.

Modelka poszukująca pracy

Harlow marzy o karierze modelki. Ma wprawdzie na koncie sesję zdjęciową, która miała jej otworzyć każde drzwi, ale na razie jej telefon milczy. Kobieta bierze więc sprawy w swoje ręce  i stara się o znalezienie zatrudnienia.  Gdy spieszy się na rozmowę kwalifikacyjną, dochodzi do pomyłki z udziałem Zane`a i jego psa.  W rezultacie Harlow nie otrzymuje wymarzonej posady.

Udawana narzeczona

Choć mogłoby się wydawać, że na tym skończy się znajomość tych dwojga, życie ma wobec nich inne plany. Zane proponuje Harlow, aby udawała jego narzeczoną. Ma przez kilka miesięcy podróżować z nim autobusem w celach promocyjnych.  Początkowo Harlow i Zane nie potrafią nawiązać nici porozumienia. Ich kontakty przypominają spotkania psa z kotem. To dwa silne charaktery, które nie uznają ustępstw. W końcu jednak zaczynają się ze sobą dogadywać. Czy ich znajomość będzie miała jedynie zawodowy charakter? A może przeobrazi się w coś więcej?

Ściema to kolejny romans autorstwa K. Bromberg, który pozwala odpocząć po dniu pełnym wrażeń i przenieść się do zupełnie innego świata. Jeśli szukasz dobrej powieści z elementami erotyku, koniecznie sięgnij po ten tytuł. Ściema z pewnością cię nie zawiedzie.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz