Dzieje się Warsztaty

ZAKOŃCZONE Warsztaty „Profilaktyka zaburzeń psychicznych wieku starszego”

zakonczone-warsztaty-profilaktyka-zaburzen-psychicznych-wieku-starszego

Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie zaprasza na cykl warsztatów ” Profilaktyka zaburzeń psychicznych wieku starszego ” (choroba Alzheimera i inne zaburzenia psychiczne), który odbędzie się w dniach 7-10 kwietnia 2014, w godzinach 10.00 – 15.00, w Poznaniu.

Warsztaty obejmą cykl spotkań edukacyjnych ze specjalistami – psychiatrą, pracownikiem socjalnym, psychologiem, opiekunem, rehabilitantem.

Celem warsztatów jest zwiększenie wiedzy i umiejętności uczestników na temat zaburzeń dotykających osób starszych. W ramach warsztatów uczestnicy dowiedzą się m.in. jak prowadzić prostą terapię poznawczą w domu oraz w jakich instytucjach szukać wsparcia.

Warsztaty odbędą się w siedzibie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Alzheimerowskiego (ul. Garczyńskiego 13, Poznań, II piętro).

Dzięki współfinansowaniu ze środków Miasta Poznania opłata za udział w warsztatach wynosi tylko 20 zł.

Informacja prasowa

Komentarze (4)

drobina

6 lat temu

Temat chorób wieku starczego – choroba Alzheimera i demencja starcza – jest mi dobrze znany. Wiem co to znaczy opiekować się osobami dotkniętymi tymi chorobami. Chętnie poszerzyłabym swoją wiedzę o tych przykrych schorzeniach.

stazyz

6 lat temu

Chętnie skorzystałabym z tych warsztatów, albowiem owe zachorowanie dotknęło bliską mi osobę:( Ale gdzie Poznań a gdzie ja? Może kiedyś jakieś Stowarzyszenie zainicjuje warsztaty na południu Polski, to może wtedy mi się uda:-)

pati25

6 lat temu

Bardzo pomocne będą to warsztaty.Poszerzymy naszą wiedzę na temat tych chorób, zaburzeń psychicznych wieku starszego.Dowiemy się jak prowadzić terapię w domu.Jak postępować z osobą chorą.

Zostaw komentarz