Dzieje się Konkursy

Wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry marki Soraya!

zestaw kosmetyków

Nadchodzące lato może zostawić swój ślad na naszej skórze. Gorące słońce i suche powietrze nie służy skórze. Nasze ciało potrzebuje właściwej dawki nawilżenia. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji, skóra pozostanie piękna nie tylko w letni czas. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry marki Soraya!

Piękna skóra w letni czas

Latem przykładamy większą uwagę do stanu naszej skóry, która może zostać podrażniona przez słońce czy suche powietrze. W letni czas musimy dobrze nawilżać skórę, w czym pomagają nam odpowiednie kosmetyki. Dzięki właściwie dobranym składnikom skóra będzie gładka i miękka w letnie, słoneczne dni. Zadbaj o swoją skórę z kosmetykami do pielęgnacji marki Soraya!

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry marki Soraya!

Aby wygrać jeden z trzech zestawów kosmetyków do pielęgnacji skóry marki Soraya wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak dbasz o swoją skórę latem?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 28 czerwca br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, wpisując w tytule wiadomości „Pielęgnacja Soraya”. Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie fanpage’a Menopauza na Facebook’u.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 28.06.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.


Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl i jednocześnie właściciel fanpage’u Menopauza na Facebook’u.


Fundatorem nagród – 3 zestawów kosmetyków do pielęgnacji skóry marki Soraya (w skład każdego z nich wchodzi: nawilżający balsam do ciała, naprawczy krem wygładzający 40+, odżywcza maseczka na dzień) jest portal Menopauza.pl


Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl oraz fanpage’u Menopauza na Facebook’u.


Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez organizatora konkursu – redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.


Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl


W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.


Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Uczestnik konkursu musi być użytkownikiem portalu społecznościowego Facebook’u.

W konkursie mogą wziąć udział osoby które polubiły fanpage Menopauza na portalu Facebook.

Z konkursu wykluczony jest właściciel portalu Menopauza.pl, fanpage’u Menopauza oraz pracownicy redakcji portalu Menopauza.pl

Każdy uczestnik konkursu może przesłać tylko jedną odpowiedź konkursową.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Zwycięzcy konkursu są zobowiązani do podania danych niezbędnych do wysyłki nagród.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursowego.

 

Komentarze (5)

Zostaw komentarz