Zmuszona, by zabić

Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkurs. Do kogo wędruje powieść Rachel Abbott pt. Zmuszona, by zabić? Zapraszamy na rozstrzygnięcie konkursu.

 

Tak to się musi skończyć… Któreś z nas musi umrzeć.

Mark i Evie mają burzliwy romans. Evie przywróciła wiarę w życie Marka po śmierci jego żony.

Kiedy jednak Evie odnosi różnego rodzaju obrażenia cielesne, jej przyjaciele zaczynają podejrzewać o to Marka. Czyżby namiętny romans przerodził się w piekło?
Wezwana w środku nocy do ich rezydencji sierżant Stephanie King, znajduje w łóżku dwa brutalnie zamordowane ciała, które trudno zidentyfikować.

Gdzie zaczyna się morderstwo? W chwili, kiedy następuje pierwsze pchnięcie nożem? Czy w momencie pierwszej myśli o popełnieniu zbrodni.

Zmuszona, by zabić to mroczny thriller psychologiczny z charakterystycznym dla Abbott stawieniem czytelnika przed koniecznością trudnego wyboru moralnego i mistrzowską charakterystyką postaci.

„Odpowiednio wciągający, z pewnością nie do czytania po ciemku”
„Red Magazine”

„Wręcz nieznośne napięcie z zabójczym zakończeniem”
Good Housekeeping

„Mistrzowski i zniewalający. Nie mogłem się oderwać aż do zatrzymującego akcję serca zakończenia”
Robert Bryndza

Wygraj powieść Rachel Abbott pt. Zmuszona, by zabić!

Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy powieści Rachel Abbott pt. Zmuszona, by zabić, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Za co cenisz twórczość Rachel Abbott?

 

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Twórczość Rachel Abbott cenię za narrację, która sprawia, że trudno od razu poznać rozwiązanie zagadki. Ona bardzo często prowadzi czytelnika na manowce, by na koniec go totalnie zaskoczyć. Lubię czytać thrillery, w których nie wszystko jest od początku jasne i oczywisteWiola

 

Rachel Abbott ma na koncie wiele świetnych thrillerów psychologicznych.  Jako osoba interesująca się ludzką psychiką, nie potrafię przejść obojętnie obok jej książek. Bohaterowie jej powieści są zawsze wyraziści i ciekawie nakreśleniAneta

 

Rachel Abbott zawsze trzyma wysoki poziom swojej powieści. Każdy element jest starannie przemyślany i nigdy nie jest dziełem przypadku. Na koniec wszystko się ze sobą spaja i układa, choć początkowo żaden z elementów wydaje się do niczego nie pasowaćIzabela

 

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach:)