Nimfomanka Sonia Rosa

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Wydawnictwo Filia ufundowało trzy egzemplarze dramatu psychologicznego Soni Rosy pt. Nimfomanka. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich. 

„Wybitna powieść o kobiecie uzależnionej od seksu. Potężna dawka emocji. Czytajcie! Będziecie zaskoczeni!”
Patrycja Strzałkowska

Przygryzam usta i rozglądam się nerwowo. Pragnienie seksu robi się tak przemożne, że z trudem oddycham. Jakby coś usiadło na mojej klatce piersiowej i coraz mocniej mnie przyduszało. Jakby posiadła mnie jakaś zmora.

Anita jest uzależniona od seksu. Stacje benzynowe, bary, męskie toalety – każde miejsce jest dobre, żeby poderwać faceta. A oni prawie nigdy nie odmawiają. Od lat żyje na krawędzi. Z czasem traci wszystko: syna, dom i każdą kolejną pracę. Rozpaczliwie pragnie bliskości, ale nie potrafi nikogo przy sobie zatrzymać. Palący głód seksu sprawia, że wszystko inne przestaje się liczyć.

Desperackie pragnienie bliskości i głód przygodnego seksu odebrały jej wszystko.

A jednak wciąż walczy o godność i miłość.

Wygraj dramat psychologiczny Soni Rosy pt. Nimfomanka!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy dramatu psychologicznego Soni Rosy pt. Nimfomanka, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując: Nimfomanka. Będą one przejmowane od 12.02.2020 r.  do 26.02.2020 r. włącznie.

Co Twoim zdaniem sprzyja uzależnieniu od seksu?

Do odpowiedzi konkursowej prosimy załączyć niniejsze oświadczenie„Zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję jego zapisy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail przez organizatora, firmę Incell Media Group Krzysztof Jaciw z siedzibą w Opolu (kod 45-763) przy ul. Żniwnej 3 legitymującą się numerem NIP 7542605482, w celach niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wysyłki nagrody. Dane te nie będą udostępniane podmiotom trzecim, za wyjątkiem danych laureatów, które zostaną przekazane firmie kurierskiej, która zostanie wybrana do dostarczenia nagrody na wskazany adres. Mam prawo do modyfikacji podanych danych i w każdym momencie mogę prosić o zaprzestanie ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia konkursu”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 26.02.2020 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Soni Rosy pt. Nimfomanka jest Wydawnictwo Filia.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia (najpóźniej do 26.03.2020 r. włącznie), a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.