Kultura Styl życia

Majka – Ewa Sosnowska

Majka – Ewa Sosnowska

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak przyjaźń wpływa na twoje codzienne życie? Czy umiesz docenić fakt, że bliscy ci ludzie stanowią dla ciebie wsparcie w trudnych chwilach i zawsze możesz na nich liczyć? Powieść Ewy Sosnowskiej pt. Majka pokazuje, że życie z przyjaciółmi jest zdecydowanie łatwiejsze.

Majka spieszy z pomocą przyjaciółkom

Choć Majka wychodzi za mąż, nie zapomina o swoich przyjaciółkach, co często zdarza się świeżo upieczonym żonom. Te zakładają, że skoro mają faceta u swojego boku, to nie muszą już pielęgnować relacji z innymi kobietami.  Choć Majka ma sporo własnych obowiązków, którym musi podołać, znajduje czas, aby zrealizować Kamie i Maćkowi dość nietypowe wesele na wieżyskoczni narciarskiej.  Jednocześnie Majka udziela wsparcia Asi oraz Pawłowi, którzy przygotowują się do wyprawy na daleką i mroźną Syberię.

Demony przeszłości prześladują nowożeńców

Wprawdzie życie nowożeńców składa się głównie z miłych chwil, ale też nie oszczędzają ich trudności losu. Wojtek, z którym Majka spotykała się przed laty, zostaje wplątany w dość groźnie wyglądającą aferę kryminalna. Natomiast Robert musi się zmierzyć ze sprawą z przeszłości. Czy uda mu się przepędzić demony z czasów studiów? Tak, bo może liczyć na wsparcie żony oraz swoich rodziców.

Drugi miesiąc miodowy w Hiszpanii?

Majka i Robert wyjeżdżają w podróż do Hiszpanii, która ma pomóc im wyciszyć negatywne emocje. Czy ten piękny, słoneczny kraj zapewni im drugi miesiąc miodowy?

Majka to powieść obyczajowa, która niesie ze sobą pozytywne przesłanie. Ewa Sosnowska pokazuje, że choć każdy z nas miewa większe i mniejsze problemy, to dzięki wsparciu przyjaciół i bliskich może z nich wyjść obronną ręką.  Książka ta jednocześnie zachęca do pielęgnowania przyjaźni, niezależnie od tego, czy jesteśmy singielkami, czy też niedawno wyszłyśmy za mąż.

Komentarze

Zostaw komentarz