Siedem praw miłości

Początek roku to okazja do świętowania miłości, a wszystko za sprawą nadchodzącego święta, jakim są Walentynki. Na temat związków można rozmawiać bez końca. Z okazji zbliżających się Walentynek, mamy wyjątkowy konkurs. Przedstaw nam swój przepis na szczęśliwy związek i wygrają książkę Siedem praw miłości od Wydawnictwa Esprit!

Siedem praw miłości – pasjonująca książka dla fanów Chapmana

„Siedem praw miłości” Dave’a Willisa to książka, która przekonuje, że pielęgnowanie i utrwalanie związku wcale nie jest trudne! Amerykański autor, człowiek, który od wielu lat pomaga ludziom, trwającym w związkach, w pasjonujący sposób rozwija propozycję 5 języków miłości, proponowaną przez innego, uznanego już w Polsce autora – Gary’ego Chapmana.

Willis w najnowszej książce przekonuje, że trwały związek zamyka się w zrozumieniu i wprowadzaniu w życie kilku prostych zasad, którymi rządzi się miłość. Poświęcenie dla drugiej osoby, szczerość, brak lęku – to tylko kilka propozycji, jakie przedstawia autor. W książce „Siedem praw miłości” przekonuje on, że realizacja tych praw wymaga zaangażowania i nieustannych starań, by nie stracić z oczu tego co najważniejsze – najpiękniejszego uczucia, jakie zna człowiek.

Siedem praw miłościDave Willis, podsuwając swoje pomysły na wdrożenie w życie siedmiu praw miłości, operuje również na bardzo prostych przykładach z życia swojego i swoich bliskich. Te konkretne, życiowe sytuacje wzruszają, ale także bawią – to bowiem kwintesencja każdego związku.

Willis jest uznawany za jednego z najlepszych autorów książek o związkach i relacjach między dwojgiem ludzi. Rozwija myśl słynnego Gary’ego Chapmana, twórcy szalenie popularnej metody „5 języków miłości”. Proponuje proste, choć wymagające, sposoby na pogłębienie uczucia i uczynienie związku trwałym.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Siedem praw miłości!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy książki –  Siedem praw miłości, należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaki jest twój przepis na szczęśliwy związek?

Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy laureatki konkursu.

Adrianna: Przepis na szczęśliwy związek? To recepta prostsza, niż się wydaje. Dużo czułości, szczerości i zaufania – tylko na tym warto budować udany i szczęśliwy związek, na długie lata a nawet całe życie.

Karolina: Mój przepis na szczęśliwy związek to przede wszystkim rozmowy, dużo rozmów na każdy temat, wspólne rozwiązywanie wszelkich spraw. Zawsze można się dogadać, to zdecydowanie lepsze dla relacji niż dni milczenia. Rozmowa potrafi oczyścić atmosferę i zbliżyć do siebie dwoje ludzi – nie bójmy się rozmawiać, szczególnie w związkach!

Magda: Uważam, że każdy ma swój własny przepis na szczęśliwy związek, choć może nie jest do końca tego świadomy. W moim przypadku liczy się wzajemne wsparcie i szczerość. Ważna jet także pasja, by móc spędzać ze sobą czas, co korzystnie wpływa na związek. Trzeba również doceniać małe rzeczy, jak wspólne śniadania, spacery – takie momenty tworzą szczęśliwy obraz związku. Każdemu życzę dużo szczęścia i miłości 🙂

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!