Dzieje się Targi

ZAKOŃCZONE Jesteś trendy? Zapraszamy na Targi Trendy 50+

zakonczone-jestes-trendy-zapraszamy-na-targi-trendy-50

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a apetyt na życie – w miarę odrywania kolejnych kartek z kalendarza. Poznań wychodzi naprzeciw życiowym smakoszom 50+! Zapraszamy na wyjątkowe Targi Trendy 50+.

Gdzie w Poznaniu żywiołowi 50+ latkowie możgą w spokoju poczytać poranną gazetę przy kubku macchiato, zjeść pyszną tartę w biegu na partyjkę brydża ze znajomymi? Gdzie mogą podelektować się doskonałą i niedrogą kuchnią indyjską? Tego można będzie dowiedzieć się w Akademii 50+ podczas pierwszej edycji cyklu Trendy 50+.

Zdrowie, kuchnia, sport, turystyka, uroda i styl życia, różnorodne pasje – z tyloma tematami zetknąć się będzie można na spotkaniach w cyklu Trendy 50+.

Nowe spotkania w Akademii są doskonałą okazją do zorientowania się, jakie propozycje dla osób 50+ można znaleźć w Poznaniu: gdzie pójść, aby potańczyć, pograć w kręgle, zadbać o zdrowie i urodę lub gdzie dobrze zjeść.Chcemy pokazywać modne produkty i usługi dla seniorów – w końcu dojrzały wiek nie oznacza końca przyjemności! – mówi specjalistka ds. PR z Akademii 50+, Justyna Kiraga.

Pierwsza edycja Trendów ma podtytuł Smaki 50+

Zaprezentują się na niej poznańskie restauracje, klimatyczne kawiarnie, oraz modne miejsca skierowane do osób starszych. Targi są otwarte dla wszystkich chętnych. Będzie można nie tylko obejrzeć, ale także spróbować specjałów wszystkich wystawców.

Gdzie i kiedy?

02 lutego, w Poznaniu, w siedzibie Akademii przy ul. św. Marcin 40, w której właśnie trwa rekrutacja na drugi semestr.

Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 61 22 30 448.

Portal Menopauza.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Akademia 50+

Komentarze (5)

pati25

11 lat temu

Targi Trendy 50+ zapowiadają się ciekawie.Każda z osób odwiedzających tą imprezę znajdzie coś dla siebie

sirena46

11 lat temu

Cieszę się, że to następna impreza w moim mieście dla osób 50+ i właściwie o ” rzut beretem ” 🙂 Postaram się pójść na te Targi przynajmniej będę zorientowana co się dzieje w Poznaniu.

Zostaw komentarz