Kultura Styl życia

Zakazany mężczyzna – Jodi Ellen Malpas

zakazany mężczyzna

Literatura erotyczna po sukcesie 50 twarzy Greya to gatunek, który prężnie się rozwija. Jodi Ellen Malpas zabiera nas do świata grzesznych pragnień, którym trudno się oprzeć. Dlaczego warto sięgnąć po powieść Zakazany mężczyzna?

Kobieta, która nigdy nie była zakochana

Annie ma trzydziestkę na karku i ani jednej prawdziwej miłości. Ta kobieta jeszcze w nikim się nie zakochała. Zawsze skupiała się na pracy – rozwoju własnej firmy architektonicznej i realizacji nietuzinkowych projektów. Lubi wyzwania i cieszy się, że może zaprojektować dla Colina galerię ze szklanym dachem. Znalazła nawet świetne rozwiązanie pozwalające obniżyć koszty inwestycji.

Krew nie woda…

Annie pracuje po 12 godzin dziennie, czasami znajduje chwilę dla swoich przyjaciół.  Gdy Lizzy rozstaje się z Jasonem, a Nat musi ściąć włosy przez złośliwość córki swojego partnera, architektka udaje się z nimi na drinki do modnego klubu. Podczas imprezy przykuwa uwagę tajemniczego mężczyzny. Ten sugeruje jej, że jest pijana i postanawia jej zrobić test na trzeźwość przy barze. Każe jej wypiąć pośladki, a następnie zlizuje sól do tequili z jej ręki i każe jej zrobić to samo. Choć  Annie początkowo jest wściekła, że Jack ją ośmieszył i wykorzystał, to nie może oprzeć się jego urokowi. Pierwszy raz na widok mężczyzny czuje to coś.

Zakazany mężczyzna, który budzi pierwotne instynkty

Gdy wychodzi z klubu, z drugiej strony ulicy zerka na nią Jack. Annie po raz pierwszy działa irracjonalnie i decyduje się spędzić noc z obcym mężczyzną. Na miejsce erotycznych igraszek wybierają hotel. Annie jest tak spragniona tego faceta, że uprawia z nim seks bez zabezpieczenia. Ich erotyczne igraszki pełne są namiętności i nienasycenia. Próbują dosłownie wszystkiego, co przyjdzie im na myśl. W środku upojnej nocy Annie ucieka z pokoju.

Namiętność, która nie powinna się zrodzić

Wraca do domu i próbuje zapomnieć o Jacku, ale nie potrafi. Ciągle powraca myślami do erotycznych igraszek i wspólnie spędzonych chwil. Czuje, że to nie był zwykły seks, między nimi zrodziła się silna chemia, o której trudno tak po prostu zapomnieć. Annie jest bezradna w starciu ze swoimi uczuciami.

Kiedy powoli jej myśli powracają na właściwe, zawodowe tory, Jack znowu zjawia się w jej życiu. Tym razem nie jest sam. Okazuje się, że nie wyjawił jej pewnej ważnej tajemnicy. Ten seksowny mężczyzna jest dla Annie zakazany. Ona dalej walczy z pożądaniem i miłością, ale los zmusza ją do regularnych spotkań z Jackiem. Czy uda jej zapomnieć o zakazanym mężczyźnie?

Powieść erotyczna pełna pasji

Zakazany mężczyzna to powieść pełna pasji i namiętności. Już od pierwszych stron trudno się od niej oderwać. W końcu nie od dziś wiadomo, że chemia między kobietą a mężczyzną stanowi coś absolutnie wyjątkowego. Annie nie potrafi oprzeć się Jackowi i vice versa. Tak silne uczucie zdarza się w życiu tylko raz. Czy Zakazany mężczyzna zakończy się happy endem? Tego wam nie zdradzimy, gdyż zachęcamy do lektury książki Jodi Ellen Malpas.

Dodaj komentarz