Kosmetyk polecany przez redakcję Opinie Polecamy! Uroda

Sephora Glide Liner

sephora glide liner waterproof white snow

Tej wiosny stawiamy na podkreślone oko. W trendach znajdziemy mnóstwo wariacji na temat jego makijażu. Do wykonania potrzebny jest jeden, niezawodny kosmetyk. Sephora Glide Liner, czyli wodoodporny żelowy eyeliner. Czy warto po niego sięgnąć?

 

Glide Liner – żelowy eyeliner

Żelowy eyeliner już samą swoją formułą ułatwia makijaż oka. Z łatwością narysujemy z jego pomocą nawet najbardziej oryginalne kreski. Do tego warto pokreślić, że Glide Liner jest bardzo trwały, właściwie wodoodporny, więc nie musimy obawiać się o zniszczenie naszego makijażu. Kosmetyk wytrzymuje nawet do 12 godzin, dlatego warto go wypróbować. Żelowa formuła gwarantuje także intensywną kreskę i zarazem czarujące spojrzenie.

 sephora glide liner waterproof white snow

Biały kolor żelowego eyelinera od marki Sephora wpisuje się w najgorętsze trendy sezonu. Białe kreski są prawdziwym hitem wiosny 2018. Dlatego każda kobieta, która pragnie być modna, może sięgnąć po Glide Liner w odcieniu White Snow. Biel dodaje spojrzeniu świeżości i lekkości, dlatego polecamy eksperymenty z tym kolorem. Kredka jest bardzo dobrze napigmentowana, więc zapewniamy, że nawet biały kolor będzie widoczny na oku.

Glide Liner Sephora Collection nie wymaga temperowania. Kredka jest automatyczna, więc wystarczy wysunąć końcówkę i rozpocząć modny makijaż. Srebrne opakowanie z biało-czarnymi elementami bez trudu odnajdziemy w kosmetyczce. Eyeliner łatwo się aplikuje i tak samo zmywa, dlatego każda kobieta, która zacznie go używać, doda go do ulubionych kosmetyków tegorocznej wiosny. Glide Liner Sephora Collection jest dostępny w sklepach marki Sephora w 6 kolorach.

Cena: 40,00 zł

Sephora Glide Liner Waterproof  Deep Black

Czarny eyeliner w kredce o formule żelowej – czyż nie brzmi to jak marzenie wielu kobiet? Sephora Glide Liner Waterproof Deep Black stanowi odpowiedź na potrzeby wielu z nas. Chcesz wykonać precyzyjną kreskę, ale nie masz wprawnej ręki? Z linerem w formie kredki to bajecznie proste. Makijaż wykonany za pomocą Sephora Glide Liner Waterproof Deep Black wyróżnia się świetną trwałością. Jest praktycznie nie do zdarcia, jeśli chcemy się go pozbyć, musimy skorzystać z dobrodziejstw płynu dwufazowego lub mleczka.  Sephora Glide Liner Waterproof  Deep Black ma świetną pigmentację, czerń jest naprawdę głęboka i elegancka.  W związku z tym, iż kredka jest wysuwana automatycznie,  nie musimy przejmować się jej temperowaniem. To znacznie ułatwia sprawę. Sephora Glide Liner Waterproof Deep Black jest dostępna na stronie internetowej perfumerii Sephora w cenie 40 zł.

sephora glide liner waterproof

sephora glide liner waterproof deep black

Komentarze (2)

Mindi

5 lat temu

Westchnęłam sobie po przeczytaniu opisu kosmetyku. Próbowałam już wielu kosmetyków do robienia kresek i nigdy nie byłam zadowolona z efektu, chyba nie mam daru do prostych linii 🙂 Może ten w żelu eyeliner będzie dla mnie wygodniejszy i łatwiejszy w użyciu, przy czym łatwiej można będzie zrobić poprawki, przekonam się.

Zostaw komentarz