Miłość i związki

Z jakich kobiet śmieją się faceci?

z jakich kobiet śmieją się faceci

Bawić mogą żarty, ale także zachowania. Często żenujące i niezbyt dobrze o nas świadczące. Faceci tez potrafią obserwować. Od razu odróżnią głupią laskę od wartościowej kobiety. Z jakich kobiet śmieją się faceci?

Material girl

Madonna dziś wstydzi się tej słynnej piosenki i raczej nie wykonuje jej na koncertach. Jej tekst, opowiadający o dziewczynie, która ewidentnie szuka faceta z grubym portfelem, świetnie określa współczesne materialistki. I choć piosenka ma swoje lata, idealnie pasuje także do obecnych realiów. Wśród nas nie brakuje materialistek, dla których nie liczą się prawdziwe uczucia. Ważne. By mężczyzna dobrze zarabiał, miał duży dom lub chociaż mieszkanie i stać go było na zagraniczne wyjazdy, co najmniej dwa razy w roku. Dla rozsądnych facetów, takie podejście do życia od razu skreśla kobietę. Material girl serdecznie dziękujemy. W końcu w miłości pieniądze nie mają znaczenia.

Chodzący krytyk

Znacie takie kobiety, które potrafią krytykować wszystko wokół, a najchętniej innych ludzi? Panie, które nie szczędzą cierpkich słów na temat swoich koleżanek, czy mijanych na ulicy innych kobiet, najwidoczniej mają problem ze sobą. Być może skrywają jakieś kompleksy i wredne komentarze są czymś w rodzaju chorej terapii. Uwaga, faceci nie przepadają za takim typem kobiet. Prędzej taką wyśmieją, niż się ponownie z nią umówią. Skoro „dama” tak ochoczo krytykuje koleżanki, prędzej czy później może zacząć krytykować swojego partnera, a panowie nie bardzo tego nie lubią.

Nieprzyzwoicie pijana

Każdy ma chwile słabości. Na niektórych dwie czy trzy lampki wina działają niczym płachta na byka. Zbyt duża ilość alkoholu może przyczynić się do żenujących i dość nieprzyzwoitych zachowań. Wdzięczenie się do wszystkich facetów w barze, podrywanie kelnera na oczach swojego towarzysza wieczoru czy taniec na stole. Takie zachowanie nie przystoi eleganckiej kobiecie. Nie warto więc przesadzać z alkoholem, bo impreza może zakończyć się ośmieszającymi zdjęciami i komentarzami na portalu społecznościowym. A niewiele trzeba, by stać się gwiazdą sieci i obiektem drwin wymarzonego faceta.

Maniaczka seriali

Posiadanie własnego hobby jest jak najbardziej na plus. Ale gdy nasze zamiłowanie zamienia się w obsesję, dzieje się coś niedobrego. Facet będzie śmiał się z kobiety, która namiętnie ogląda wszystkie nowe seriale. Nie wychodzi z domu, chyba że na zakupy ze swoimi koleżankami. To jej główne rozrywki. O książkach czy wyjściu do teatru nie ma mowy, bo właśnie wyszedł kolejny sezon długo wyczekiwanego serialu. Wszystko ma swoje granice, wytrzymałość faceta również.

Insta girl

insta girlNadmiernie korzystamy z Internetu i wszelkich aplikacji. Czasem przybiera to dość obsesyjną formę, gdzie każdy aspekt życia musi zostać uwieczniony na zdjęciu czy snapie. Insta girl to zdecydowanie powód do śmiechu. Gdy kobieta zamiast spoglądać w oczy faceta, patrzy w ekran telefonu, wręcz się z nim nie rozstając, to wiedz, że nie wróży to dobrze relacji.

Katarzyna Antos

Komentarze (6)

Aneta

5 lat temu

Ten artykuł pokazuje, ze każda przesada jest śmieszna, mecząca i niepożądana, bo przecież byłoby ok, gdyby dziewczyna od czasu do czasu piła kieliszek wina, albo oglądała jeden ulubiony serial. Co za dużo, to po prostu niezdrowo 😉

pati25

5 lat temu

Trafne spostrzeżenia.Właśnie takich kobiet mężczyźni nie lubią.I się z nich śmieją.Dla nich śmieszne są też kobiety,które za nimi latają mimo,że mówili im,że nic z tego nie będzie.Po prostu śmieją się z ich nachalności.Takimi zachowaniami kobiety same też się ośmieszają

Emilly27k

5 lat temu

Myślę,że śmieją się z takich co dobrze wyglądają. Uważam,że to zabawne nie jest.
Im więcej ciałka tym więcej jest do kochania, a nie śmiania się z tego powodu,że posiada się inny wygląd.

dulcynea

5 lat temu

To akurat zachowania , których raczej można się wstydzić niż z nich się śmiać.
No cóż, często spotykam takie kobiety . Tu dobrze , Mindi , zauważyła że to oznaki braku dobrego wychowania .
Aż przykro patrzeć !

Mindi

5 lat temu

Dobre spostrzeżenie, także zauważam takie zachowania i wstydzę się, że tak zachowują się kobiety. Niektóre paniez achowują się tak jakby dobre wychowanie było niemodne a wyrachowanie i snobizm w naturze.

linea

5 lat temu

Obserwując swoje otoczenie mogę powiedzieć że moi koledzy, znajomi „śmieją się” i mają złe zdanie o dziewczynach, które są za bardzo umalowane i wulgarnie ubrane, zbyt wyzywające. Nie przepadają również za tzw. blacharami. Dziewczyny, które są materialistkami nie są mile odbierane przez płeć przeciwną, ale oczywiście są faceci, którym to się podoba. Nie brakuje przecież układów miedzy bogatym facetem, a młodą ładną dziewczyną. Jednak w prawdziwym związku taki układ nie jest mile widziany 🙂
Obgadywanie innych i naśmiewanie się też nie jest cechą mile widzianą, podobnie jak alkoholizm. Przecież nikt nie chce wstydzić się za swoja partnerkę przed swoimi znajomymi.

Zostaw komentarz