Kultura Styl życia

Wyższe sfery – K.N. Haner

Wyższe sfery – K.N. Haner

Wyższe sfery stanowią kontynuację powieści Dziedziczka, obie książki wchodzą w skład serii Pink Book. K.N. Haner przybliża dalsze losy znanych nam bohaterów – Megan i Ericka. Co tym razem przygotowała dla swoich czytelniczek?

Czy to było tylko przedmiotowe traktowanie?

Megan kiepsko się czuje. Z trudem chodzi do pracy, chociaż bardzo lubi tworzyć kulinarne dzieła sztuki. Wszystko to zasługa Ericka. Mężczyzna namieszał jej w głowie, a teraz w ogóle się nie odzywa. Megan jest przykro, że została przez niego potraktowana tak przedmiotowo i dała się nabrać na jego czułe słówka.  Liczyła na to, że Erick nie okaże się typowym zaliczaczem kobiet. Wiele jednak wskazuje na to, że się pomyliła, ponieważ mężczyzna po erotycznych uniesieniach nie szuka z nią kontaktu.

Wieczór panieński Kimberly

Nieuchronnie zbliża się ślub Kimberly. Megan jako druhna musi dla niej przygotować wieczór panieński. Jej młodsza siostra, choć jest w zaawansowanej ciąży, nie zamierza rezygnować z dobrej zabawy. Ma też jasno sprecyzowane oczekiwania. Marzy jej się wielka loża w najlepszym klubie w mieście. Nie idzie się tam dostać z dnia na dzień. Miejsce rezerwuje się z dużym wyprzedzeniem. Nawet sowita opłata niewiele pomaga, ponieważ zarządcy klubu są nieugięci. Megan jednak udaje się dostać wymarzoną lożę. Okazuje się, że Erick porozmawiał na ten temat z menedżerem klubu i uprzedził go, że Megan będzie chciała zarezerwować lożę. Kobiecie jest miło, że mężczyzna o niej pomyślał. Zarezerwował dla nich również limuzynę.

Megan wyczekuje wieczoru panieńskiego bardziej niż jej siostra. Liczy na to, że w klubie spotka Ericka i będzie mogła z nim porozmawiać. Aby dobrze wypaść w jego oczach, stroi się na tę okazję. Zakłada seksowną, czerwoną sukienkę i oddaje się w ręce koleżanki Kim, która zna się na wizażu jak mało kto.

Czy ukochany chce skrzywdzić Megan?

W klubie jednak Megan nie spotyka Ericka. Pije kolejne drinki i świetnie bawi się z dziewczynami. W pewnym momencie podchodzi do niej Matt, przyjaciel Ericka. Twierdzi, że mężczyzna jest w Dubaju i bardzo chce zatańczyć z Megan. Ta początkowo odrzuca mężczyznę. Gdy ten przychodzi do niej, aby powiedzieć, że Erick na nią czeka, kobieta nie spodziewa się podstępu. Zostaje jej podany drink, po  którym opuszcza główną salę i trafia w miejsce, gdzie traci przytomność. Czy ktoś chce skrzywdzić Megan? O co chodzi w tej rozgrywce? Czy Erick jest w nią zamieszany?  Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w najnowszej powieści K.N. Haner pt. Wyższe sfery.

Lekka lektura na wiosenne wieczory

Wyższe sfery to książka, którą czyta się bardzo szybko. Jeśli szukacie intrygujące lektury na wolny wieczór, to ten tytuł szybko się sprawdzi. Wyższe sfery pomagają oderwać się od codziennych zmartwień. Ponadto bardzo szybko można pochłonąć całą historię stworzoną przez K.N. Haner.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz