Kultura Styl życia

Zwerbowana – Patrycja Strzałkowska

Zwerbowana – Patrycja Strzałkowska

Patrycja Strzałkowska ma na swoim koncie świetnie przyjęte powieści erotyczne. Zwerbowana to książka zupełnie inna od pozostałych. Mamy tutaj bowiem do czynienia z thrillerem erotycznym. Co tym razem przygotowała dla nas autorka?

Młoda kobieta nękana przez gangstera

Maja to młoda kobieta, która żyje w Warszawie. Z pozoru wiedzie normalne życie. W praktyce jednak skrywa wiele mrocznych sekretów. Maję od pewnego czasu prześladuje Czerwiński, znany biznesmen, który w rzeczywistości działa w światku przestępczym i jest zwykłym gangsterem. Kobieta przywykła do tego, że przestępca zwykł ją zastraszać, zmuszając do spotkań o charakterze seksualnym. Kobieta tak bardzo boi się o swoje życie, iż zmaga się z ogromnym lękiem. Aby go zminimalizować, zdobywa nielegalnie środki psychotropowe.

Mroczne życie Mai

Gdy pewnej soboty otrzymuje SMS z nieznanego numeru, który zaczyna się od słów, że ma ubrać się jak prostytutka i wyjść przed blok, odczuwa ogromny strach. Powracają wszystkie demony przeszłości. Kobieta jednak boi się, że prześladowca i tak ją dorwie, po czym skrzywdzi. Postanawia nie wdawać się z nim w kłótnie. Po Maję przyjeżdża szofer, który nie wydaje się specjalnie miły. Gdy wysadza ją pod apartamentowcem, dziewczyna widzi inne kobiety, które wyglądają jak luksusowe prostytutki. Sytuacja przybiera jednak nieoczekiwany przebieg.

Nietypowe zaproszenie na urodziny popularnego aktora

Maja odkrywa, że za nietypowym zaproszeniem stoi jej najlepsza przyjaciółka, Klaudia.  Dziewczyna od pewnego czasu spotyka się ze znanym aktorem, Michałem Płochem. Maja została przywieziona do jego mieszkania, aby świętować urodziny artysty.  Kobieta odkrywa, iż jest on pasjonatem sztuki. Niestety, ma też swoją mroczną stronę. W mieszkaniu znajduje się mnóstwo celebrytów, którzy zażywają narkotyki,  łączą go z alkoholem, a następnie uprawiają seks z nowo poznanymi osobami. Ta atmosfera nieco przytłacza Maję, choć ta przywykła do gorszych rzeczy.

Impreza, która kończy się znalezieniem zwłok

Po hucznej imprezie w mieszkaniu Michała Płocha zostaje znalezione ciało Mai. Czy to popularny aktor stoi za zabójstwem młodej kobiety?  Podczas śledztwa policji na jaw wychodzi mnóstwo niewygodnych faktów. Okazuje się, że tak naprawdę każdy ma sporo do ukrycia. Dlaczego Maja zginęła i kto ją zamordował? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w najnowszej powieści Patrycji Strzałkowskiej pt. Zwerbowana.

Mocny thriller erotyczny

Zwerbowana to książka, która porusza niezwykle trudne tematy. Dla wielu osób najnowsza powieść Patrycji Strzałkowskiej może okazać się sporym zaskoczeniem. Autorka zwykła bowiem poruszać dużą lżejszą tematykę. Niemniej Zwerbowana to świetnie skonstruowany thriller erotyczny.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz