Lifestyle, czyli o tym się mówi Styl życia

Wystartowała 3. edycja Agent Gwiazdy – wrażenia po pierwszym odcinku

Agent Gwiazdy

Udział gwiazd w programach telewizyjnych od zawsze wzbudzał wielkie zainteresowanie. Pamiętamy program Agent z dawnych lat, gdzie nieznane nikomu osoby walczyły o wygraną. Program powrócił na antenę, w nowej, gwiazdorskiej odsłonie. To już 3. edycja programu Agent Gwiazdy. Jesteśmy po emisji pierwszego odcinka show! Poznajcie nasze wrażenia!

Agent Gwiazdy po raz trzeci

Dwie edycje programu za nami. Mieliśmy już Huberta Urbańskiego jako tytułowego agenta czy Odetę Moro. Kto tym razem będzie mieszał i sabotował zadania uczestników? Trzecia edycja rozpoczęła się w Hongkongu. Uczestnicy już na wstępie zostali niemało zaskoczeni – pierwszą częścią testu o agencie, którego nie zdała Anna Lucińska. Otrzymała jednak szansę rehabilitacji i dzięki temu nie opuściła programu już w pierwszym odcinku.

W tegorocznej, wiosennej propozycji TVN mamy wyjątkowy skład. Nie brakuje sportowców, aktorów czy osób z branży modowej i muzycznej. Wśród uczestników możemy obserwować zmagania takich gwiazd jak: Tomasz Ciachorowski, Ilona Ostrowska, Julia Wróblewska, Anna Skura, Maciej Myszkowski, Karolina Ferenstein-Kraśko, Jan Kuroń, Victor Borsuk, Michał Mikołajczak, Piotr Świerczewski, Maja Włoszczowska, Beniamin Andrzejewski, Peja oraz wspomniana Anna Lucińska. Prowadzącą programu jest Kinga Rusin. Poruszenie w branży muzycznej wywołał Peja, choć już w pierwszej edycji programu wystąpił znany raper i również aktor – Vienio.

Pierwsze zadania i podziały w grupie

Uczestnicy otrzymali zadanie na wysokości. Tylko Karolina zadeklarowała, że ma lęk wysokości i nie będzie w stanie go wykonać. Na szczycie budynku okazało się, że jej przejście będzie warte aż 5 tysięcy, więc dla dobra grupy, zdecydowała się przespacerować 300 metrów nad ziemią. Podejrzenia wśród uczestników programu wywołało zachowanie Ani Lucińskiej, która rozpłakała się przed podniebnym spacerem, po czym niczym modelka na wybiegu pokonała trasę z uśmiechem na ustach. Czy to była dobrze przemyślana gra, mająca zmylić innych? Zastanawiające było także zachowanie Anny Skury, która stopowała Ryśka Peję, gdy mieli mało czasu na dotarcie do punktu zbiórki drugiego zadania, czy chaotyczna Ilona, będąca w parze z Julką Wróblewską.

W drugim zadaniu, przez Jaśka i Tomka, uczestnicy Agenta nie zarobili ani złotówki. Panowie nie dotarli do reszty na czas, co dziwi, gdyż Kuroń ponoć bardzo dobrze zna Hongkong. Na koniec wszystkich czekała druga część testu wiedzy o agencie, który oblał Victor. To on jako pierwszy opuścił program. Przez to Michał Mikołajczak, którego możecie znać z roli przyjaciela Krystiana z serialu Pierwsza Miłość, stracił największego sojusznika. Kto go zastąpi? Z zapowiedzi kolejnego odcinka wnioskujemy, że osobą, która namiesza w programie będzie Beniamin, który jako jedyny dołączył do ekipy nieco później, przylatując innym lotem.

programW Agencie nikt nie może nikomu ufać. To wciągająca gra, w której z pewnością nie zabraknie ekscytujących zdarzeń i wielu emocji. Już nie możemy doczekać się kolejnych odcinków, szczególnie tych, których akcja będzie odbywać się na Bali. Jedna z uczestniczek dobrze zna ten teren i panującą tam  kulturę. Czy wykorzysta to przeciwko swoim kolegom i koleżankom?

Rozpoczęliśmy śledztwo,w którym celem jest zdemaskowanie Agenta. Każdy odcinek będzie przybliżał nas do jego rozwiązania. A Wy, oglądaliście pierwszą odsłonę trzeciej edycji? Kogo typujecie na Agenta?

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

Irena

3 lata temu

Zdarzało mi się oglądać pojedyncze odcinki. Bardzo lubię prowadzącą program 🙂
W tym sezonie jeszcze się nie odnalazłam, nie wiem co będę oglądała, a czego nie. Ale myślę, że kilka odcinków Agenta pewnie obejrzę 🙂

pati25

3 lata temu

Oglądałam poprzednie edycje .Tą zaczęłam.Jestem ciekawa jakie zadania bbędą wykonywać.Staram się też wytypować Agenta

Zostaw komentarz