Konkursy Styl życia

Wygraj zestaw kosmetyków do makijażu Affect o wartości 150 zł!

Affect Cosmetics

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl firma Affect Cosmetics ufundowała trzy zestawy kosmetyków do makijażu o wartości 150 zł każdy. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy już dziś przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe, które prezentujemy poniżej. Zapraszamy do dobrej zabawy i życzymy powodzenia:)

Każdy z trzech zestawów kosmetyków zawiera produkty, które pokrótce przedstawiamy poniżej.

Affect Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care

Wykręcana pomadka to połączenie kredki i pomadki. Równomiernie pokrywa usta, zapewnia idealnie matowy i długotrwały efekt. Dzięki innowacyjnej formule wygładza i pielęgnuje usta. Łatwa w aplikacji.

Affect Shape&Colour Lipliner Pencil Long Lasting

Kredka idealnie obrysowuje linię ust, a aksamitna konsystencja zapewnia trwały efekt na wiele godzin.

Affect Intense Colour Eye Pencil Long Lasting

Formuła kredki zapewnia miękką i komfortową aplikację. Produkt pozostaje na skórze wiele godzin bez rozmazywania się i kruszenia. Uzyskany kolor jest intensywny i trwały.

Affect Waterproof Pen Eyeliner

Prosty i wygodny w obsłudze liner w pisaku. Kreska namalowana pisakiem jest trwała i błyskawicznie schnie, nie rozmazując się. Dzięki pisakowi namalowanie precyzyjnej kreski na powiekach jest szybkie i łatwe.

Affect Party All Night Mascara Volume, Length and Curl

Innowacyjna formuła mascary sprawia, że rzęsy są gęste i aksamitne. Nowa mascara maksymalnie wydłuża i podkręca rzęsy gwarantując oku głębokie spojrzenie. Wyjątkowa szczoteczka zwiększa objętość rzęs i zapewnia uzyskanie perfekcyjnego makijażu.

Wygraj zestaw kosmetyków do makijażu Affect!

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów kosmetyków do makijażu Affect, wystarczy do 13.11.2019 r. włącznie przesłać odpowiedź na poniższe pytanie na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl. Spośród nadesłanych odpowiedzi, nagrodzimy najciekawsze.

Jaki kosmetyk Affect chciałabyś przetestować  i dlaczego?

Życzymy powodzenia!

Affect Cosmetics

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 13.11.2019 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.
Fundatorem nagród – 3 zestawów kosmetyków do makijażu Affect o wartości 150 zł każdy, jest Affect Cosmetics.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl.
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz